Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 149 svečiai
Apžvalgos

Pete Burns - Jack and Jill Party

@ Olde English, 2004

Taip, tai tikra tiesa, Pete Burns singlą "Jack and Jill Party" sukūrė ir įrašė legendiniai Pet Shop Boys. Pernai sukūrę šį kūrinį, Pet Shop Boys vyrukai viename pokalbių šou pamatė "Dead or Alive" vokalistą Pete Burns ir pagalvojo, kad šio kūrinio vokalą turėtų atlikti būtent jis. Nuolatos besisukiojantis "Nag Nag Nag" klube Londone, Pete Burns susidomėjo Pet Shop Boys pasiūlymu, šiek tiek pakoregavo dainos tekstą (kad šis derėtų prie jo stiliaus) ir galiausiai, šių metų birželio pradžioje, išleido singlo pavidalu.

Pet Shop Boys tinklapyje teigiama, kad išsireiškimas "Jack and Jill" yra amerikietiško slengo žodžių junginys reiškiantis "Vyras vienu metu bendraujantis ir su vyrais(Jack) ir su moterimis(Jill)" ... tokie vadinami biseksualiais, atrodo. Tad nieko nuostabaus, kad Neil Tennant ir Chris Lowe pasirinko būtent šaltą, arogantišką, gašlų, įžūlų, energingą, užvedantį Pete vokalą. Jis tikrai neliks nepastebėtas.

Būčiau neteisus jeigu sakyčiau, kad tik vokalas padaro šį singlą tokiu įdomiu. Tikrai ne. Griežtas ir neskubantis ritmas, rūgštoką ir banguojanti boso linija su trumpais acid dūriais bei svaiginančios, bet nemigdančios atmosferos. Šio garso ir Pete Burns vokalo kokteilis - tikras branduolinis užtaisas. Jis taip ir reikalauja - "pagarsink ir šok... pagarsink ir šok".

Pet Shop Boys turėjo ne vieną sėkmingą bendrą darbą, tai ir Dusty Springfield, ir Liza Minnelli. Atrodo, kad bendradarbiavimas su Pete Burns bus sėkmingiausias. Beje, šį singlą išleistą tiek CD, tiek ir EP pavidalu galima įsigyti (o gal jau ir ne) tik www.petshopboys.co.uk, o jo tiražas vos 1000 kopijų.

Vertinimas 10 / 10

Arbuzas, 2004 Rugsėjo 21, 21:42

Kūriniai
1. Jack and Jill Party(Extended dance mix)
2. Jack and Jill Party (Single mix)
3. Jack and Jill Party (Instrumental)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.