Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 117 svečių
Apžvalgos

Marius Ivanoff & Mindaugelis - DJSCENE HELP SESSION vol. progressive

@ DJSCENE, 2004

Kaskart, kultiniu tapusio šalies didžėjų dueto vyrukai, Marius Ivanoff ir Mindaugėlis, vos prisilietę prie didžėjaus pulto skleidžia tiek daug energijos, kad gali suprakaituoti tik klausydamasis. Nemeluoju, bet perklausę šią kompaktinę plokštelę taipogi pajusite nejučiomis atsiradusią drėgmę ant savo marškinėlių.
Pagalvojus, kaip puikiai sausakimšame klube turėtų skambėti šios kompiliacijos kūriniai Adon Oliver - "Casa Bulga", Habersham & Numinous - "Leaving Tiffon" ir Bill Makris - "Dreams", per nugarą eina šiurpas... Klausantis šių kompozicijų, regis, jog tam tikrais momentais prie patefonų palinkę Marius ir Mindaugėlis buvo lyg ant kažko smarkiai supykę, nes minėtų įrašų boso linijos - "griežtai tamsios" ir skamba išties "piktai"... Bet juk tokio stiliaus kūriniai ir yra šio didžėjų dueto "prekinis ženklas".
Degrees of Freedom - "e.g. intensity" ir John Creamer - "Storm", kurį galima išgirsti ir paskutiniame Igno i.v. mikse "Escape", leidžia šiek tiek atsipūsti ir skamba tarsi "šviesios" XXI amžiaus "lopšinės". Šis kūrinys neabejotinai bus gražiausia šio albumo daina visoms moteriškos lyties atstovėms.
Psalt - "No start to a change" ir Pierre Ravan & Safar - "Divine energy" - Rulers Of The Deep remiksas dvelkia keistais garso eksperimentais, kuriems pamėgti gali prireikti ir laiko, bet prastais jų tikrai nepavadinsi.
Benz and Md - "Oneric", Flash Brothers - "Release Time" ir JSJ - "Deep Love 9" - 16 B remiksas - instrumentiniai kūriniai, panašūs į išmoningus klubinės muzikos peizažus. Jie suteikia galimybę trumpam kažkur "išplaukti". O jei keliausi automobiliu su kokybiška stereo aparatūra, automagistrale Kaunas - Vilnius, yra tikimybė, jog gali ir "nesugrįžti" ... :)
Kaunietį Marių Ivanoff ir klaipėdietį Mindaugėlį išgarsinusi ne tik iš kojų verčianti muzika, bet ir puikus stiliaus pojūtis bei trumpų, bet energingų vokalų fragmentai. Šioje plokštelėje taipogi galima aptikti šį jų "sėkmės recepto" mišinį. Manau, jog prie nepriekaištingo dueto muzikos parinkimo bei "solidaus" miksavimo negalėtų prikibti ir didžiausias interneto forumų cinikas. Juk ir taip aišku, jog abu vaikinai yra seni plokštelių grotuvų virtuozai.
Vis dažniau pastaruoju metu sostinėje sutinkami abu didžėjai per savo ilgametę karjerą yra pelnę ne vieną jų talentą pabrėžiantį trofėjų: Mindaugėlis (tris kartus išrinktas geriausiuoju Lietuvos didžėjumi), Marius Ivanoff (po kartą buvo pripažintas ir Kauno, ir Lietuvos didžėjų čempionatų nugalėtoju).
Smagu, jog kaskart šis duetas mus apdovanoja klubinių linksmybių puokšte - "Nokia Plugin" fiestomis, bet taipogi norėtųsi ir kur kas dažniau juos abu matyti grojančius populiariausių Lietuvos klubų scenose. Tikiuosi, jog šią vasarą taip ir atsitiks.
O kol kas visiems, turintiems šį Mariaus Ivanoff & Mindaugėlio miksą, linkiu "skanaus" klausymo...

Dailius, 2004 Spalio 01, 08:34

Kūriniai
1. Psalt "No start to a change" (Down in bass count rmx)
2. Pierre Ravan & Safar "Divine energy" (Rulers of the deep rmx)
3. Adon Oliver "Casa Bulga" (Original mix)
4. Degrees of freedom "e.g. intensity" (Pole folder + CP rmx)
5. Habersham & Numinous "Leaving Tifton"
6. Bill Makris "Dreams"
7. John Creamer "Storm"
8. benz and md "Oneric" (original mix)
9. Flash Brothers - Release Time (Benz & MD's 5 Am Mix)
10. JSJ (Jondi & Spesh and Jarry Bonhan) "Deep Love 9" (16B rmx)

Komentarai

 • Vidas
  Vidas @ 2004 Spalio 02, 10:48

  reikia :(

  0  0
 • Arbuzas
  Arbuzas @ 2004 Liepos 01, 10:01
 • kowas
  kowas @ 2004 Birželio 20, 05:37

  nieko ypatingo turiu pasakyt...eilinis svarus darbas,patirties ir truputelio demesio rezultatas..hmm nebeidomu

  0  0
 • danny orange
  danny orange @ 2004 Birželio 16, 11:53

  nius nelabai as prijauciu tam progressive'ui vien del ratuotu riteriu... ir nemanau kad tai muzika kuria verta klausyti namie... gyvai tai jauciasi zymiai geriau... uztat ir neturiu cd ;) lauxim paskutinio is help session... tikiuosi bus gerai...

  0  0
 • Laurute
  Laurute @ 2004 Birželio 14, 02:12

  Bootinai:))

  0  0
 • Laurute
  Laurute @ 2004 Birželio 11, 05:19

  Niu,respect wyrukams;)Bet nelabai panasus sis Cd i ju ankstesnius...Lengwutis tox;))Ziaurybes:))

  0  0
 • Jointy
  Jointy @ 2004 Birželio 11, 10:45

  o man vat kelnaites sudreko vien skaitant playlista, tai ka jau kalbet jei paklausyciau...

  vicious :>

  0  0
 • Zydrute
  Zydrute @ 2004 Birželio 11, 10:16

  dj.scene.lt

  cia :)

  0  0
 • PJeSe
  PJeSe @ 2004 Birželio 09, 08:47

  bliamba, netychia pasispaude 3. uzhmeskit nors 100 zhvaigzhduchiu!:)
  respect !

  0  0
 • Matrix
  Matrix @ 2004 Birželio 08, 10:14

  nu vat ir prisikabino :D

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.