Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 85 svečiai
Apžvalgos

Pagalve - Sonic Highway

@ Techstylism, 2003

Ar daug žmonių gali klausyti "schranz" arba "hard" techno namuose, automobilyje? Nemanau (nebent Androidas ;) )... kaip klasikinei muzikai neužtenka PC garsiakalbių, taip ir "hard" techno negali būti uždarytas tavo automobilyje… jam reikia erdvės... laisvės... jėgos... (čia ne apie tavo mašinos "arklius" kalbu ;).

Prieš metus Pagalvė man rodė vieną setą, atrodo tai buvo Billy Nasty, kaip idealų, nuostabų ir geriausią. Tada aš nustebau, kad tech, tribal set’as sugebėjo taip sužavėti bekompromisį Pagalvę. Šiandiena mano grotuve sukasi paties Pagalvės miksuotas set'as ir jis tikrai turėtų nustebinti tuos, kurie Pagalvę girdėjo grojant klubuose ir vakarėliuose.

"Lengvas", geros nuotaikos šaltinis … kitaip negalėčiau pavadinti šio seto. Žodį "lengvas" galima naudoti tik įvertinus įprastą Pagalvės garsą … "tech", "tribal" ir "funky" techno sumiksuotas puikiai. Vienas kūrinys idealiai dera prie kito ir taip išlaikoma pakili mikso nuotaika.

Jeigu visą miksą klausysi įdėmiai ir tau patiks tai ką girdi iki Marco Carola "Appendix C", kuris išjudina netgi mano tingią subinę, toliau viskas dar geriau. Miksas sunkėja, bet sunkesni kūriniai puikiai įsilieja į bendrą foną.

Labai stengiausi surasti "arklių", tačiau nepavyko. Žinoma yra kelios vietos, kurias buvo galima suvesti šiek tiek švelniau, įdomiau... geriau. Ypač krito į ausį Mark Green ir Samuel L. Session suvedimas. Gal būt dėl sunkiai suderinamo Samuel L. Session skambesio, šis kūrinys labai sunkiai ir pakankamai grubiai susiveda su kitais kūriniais. Bet kokiu atveju, tokius dalykus galima pastebėti tik super įdėmiai klausantis kiekvieno suvedimo. Nemanau, kad verta tuo užsiimti, tai juk nėra DJ vadovėlis iš kurio mokysis DJ mokyklos moksleiviai, tai miksas kuris turi skleisti gerą nuotaiką, ir tai jis daro labai puikiai.

Gal būt kada nors šį miksą rasite DJ.SCENE media skyrelyje, o tie, kas nori jį turėti dabar, lankykitės "Techstylism" vakarėliuose arba jų svetainėje :)

Arbuzas, 2004 Spalio 01, 09:41

Kūriniai
01. Mark Green - [ Die Machinen Laufer Weiter / Original Mix ] - Solar
02. Samuel L.Session - [ The Bastards Work Is Never Done. That's Why We Did / Deetron Re-cut ] - Phont
03. Jim Fish - [ State Of Mind ] - Humanoid
04. Oxia - [ Substance ] - Phont
05. Headroom - [ Sureal 1 ] - Su:real
06. The Advent - [ Sketch Marks ] - Tresor
07. Lars Klein - [ Flu Phase ] - Schallmauer
08. Danilo Vigorito - [ Pression a1 ] - Conform
09. Marco Carola - [ Appendix C ] - Southsoul
10. Rino Cerrone - [ Rilis 09 ] - Rilis
11. Henrik B - [ Sonatina ] - Illgorhythm
12. The Anxious - [ Oppression ] - Compound
13. Archae & Grovskopa - [ IOU 1 Remixes / Regis Remix ] - Emergence
14. Tom Hades - [ Conception / Stanny Franssen Remix ] - MB Electronics
15. Technasia - [ Final Quadrant ] - Technasia
16. Tomie Nevada - [ Experience ] - ELP
17. Gaetano Parisio - [ Chapter 6 ] - Southsoul
18. Chris Liebing - [ Manic Times Square Preacher ] - CLR

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.