Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 127 svečiai
Apžvalgos

Ellen Allien - Berlinette

@ Bpitch Control, 2003

Pirmasis apibūdinimas kuris atėjo į galvą perklausius šį albumą, buvo "Liūdnoji Miss Kittin". Nežinau kodėl, ar dėl saldaus moteriško vokalo, ar dėl paprasto skambesio, tačiau jokiu būdu tai nereiškia, kad šis darbas yra pigus, nekokybiškas ir nevertas dėmesio. Tikrai ne. Manau tai albumas, kuris atliktas pakankamai gerai, kad galėtų suktis šiek tiek virš kitų, panašių atlikėjų, darbų.

Visas albumas sukurtas remiantis panašia nuotaika, todėl ir visi kūriniai nuteikia vienodai ramiai ir saldžiai. Ritmas nėra sunkus ir pulsuojantis, tačiau toksai, kurio pilnai užtektų netgi ir šokių aikštelėje. Melodija- puikiai supinti, paprasti sintezatoriniai garsai, kuriuos karts nuo karto pergręžia aštresni ir šaltesni. Vokalas monotoniškas, gal net melancholiškas, tačiau saldus ir raminantis.

Kaip išskirtinius kūrinius paminėčiau "Push" ir "Wish". "Push" - vienintelis albumo "prašovimas pro šalį". Kad ir kiek kartų klausiau šį albumą ir bandžiau suprasti šio kūrinio vietą jame ... man nepavyko. Savo nuotaika ir skambesiu jis iššoka iš bendrų albumo rėmų, bendros nuotaikos. Tuo tarpu "Wish" įvardinčiau kaip vieną iš pačių geriausių šio albumo kūrinių. Jį galima būtų pavadinti albumo vinimi, kulminacija, apibendrinimu. Čia netgi vokalas atrodo atgijo ... ir tikrai nuoširdžiai, bet taip melancholiškai prašo "...planet without cars and wars...".

Arbuzas, 2004 Spalio 01, 10:39

Kūriniai
01 Alles Sehen
02 Sehnsucht
03 Trash Scapes (Vocal)
04 Push
05 Trash Scapes
06 Augenblick
07 Wish
08 Abstract Pictures
09 Erdbeermund
10 Secret
11 Open

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.