Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 150 svečių
Apžvalgos

Tale Of Us - Another Earth

@ MIN_S, 2013

Tale of Us neša mus į kitą pasaulį

Berlyne įsikūręs duetas, po griausmingo laukimo, išleidžia savo naują šedevrą. Tale of Us pristato "Another Earth EP“ įrašytą Richie Hawtin‘o įrašų studijoje - Minus. Ne be reikalo jie pasivadino Tale of Us, žinant jų psichodelinį, tamsų bei gilų skambesį, su kiekvienu įrašu jie mums atneša vis naują pasaką.

Another Earth ir Discochord kūriniai avantiūristiškai sukoncentruoti į futuristic techno, tuo tarpu Lost City nuneša mumis į paslaptingą nuotykių pasaulį. Grėsmingas balsas, trumpi būgnų dūžiai ir daugybė instrumental‘o laikinai nukels tave į kitą planetą. Discochord yra tamsesnis, bei turi daugiau tech house garsų, nei ankstesni Tale of Us kūriniai. Šiame įspūdingame darbe, prisotintas bassline‘as serijom būgnų ir instrumental‘o sintetinių fragmentų išryškina A#maj gitaros akordus.

Lyg gravitacinis perėjimas vyksta su Lost City, tai gilus bassline‘as kartu su virpančiais gitaros akordais, bei stipriais dūžiais. Šis kūrinys nuteikia mistiškai kelionei, atrasdamas naujus kosminius garsus kiekviename jos žingsnyje. Visi trys šedevrai labai skirtingos konstrukcijos, užburiantys ir papildantys vienas kitą. Tai dar vienas solidus “EP‘as” nuo Italų kilmės dueto Tale Of Us.

Nusipirkti / Perklausyti: Čia


Taip pat nepamirškime, kad Tale Of Us atvažiuoja į Vilnių, jau gegužės 31-ą dieną juos gyvai galėsime išgirsti "Loftas Fest'13", daugiau informacijos rasite: www.loftasfest.lt

Ricardas, 2013 Gegužės 22, 23:50

Kūriniai
1. Another Earth
2. Discochord
3. Lost City

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.