Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 190 svečių
Apžvalgos

Miss Kittin - Calling from the Stars

@ wSphere Records, 2013

Miss Kittin Smogia Vėl

Elektroninės muzikos veteranė Miss Kittin grįžta. Naujas albumas turi net dvidešimt tris dainas. "Calling From the Stars" išleistas wSphere įrašu studijos. Ji pradėjo įrašinėti nuo 1996 metų, Miss Kittin taip pat žinoma, kaip Caroline Herve turi tikrai nemažai fanų, kurie laukia naujojo albumo.

Dauguma atlikėjų jėgos išsenka po trijų ar keturių albumų. Neįtikėtina tai, jog net po septyniolikos metų Miss Kittin toliau išleidinėja įrašus, kurie skamba šviežiai ir energingai. Calling from the Stars tikrai yra brandesnis, nei bet kuris kitas albumas išleistas jaunesnio atlikėjo. Miss Kittin net nesistengia būti jauna ir naujoviška, ji žino savo vertę ir tuo didžiuojasi.

Jūs turbut teigtumėt, jog dvidešimt trijų dainų albumas nesusilauks daug dėmesio ir pripažinimo. Calling tuom ir išsiskiria, jog su kiekviena daina susidomėjimas vis auga ir galva pati pradeda lengvai dunksėti. Geriausi pojučiai prasideda su lopšynės fonu – “Everybody Hurts”, pagal R.E.M. taip pat su sproginėjančiu “Blue Grass”, kuris turėtų tapti vasaros klubinės kultūros hitu.

Iš pirmo žvilgsnio pagalvosit, jog Miss Kittin nenori užmiršti muzikos ir tiesiog parodo, kad ji dar egzistuoja. Tačiau bet kuris iš Jūsų paklausęs įrašą pasakys garsiai - tai tik paistalai. Tiesa ta, kad Miss Kittin visus įtikins, jog ši mintis net nebuvo jai atėjusi į galvą. Albumui Calling from the Stars neliks abėjingų.


Taip pat nepamirškime, jog jau gegužės 31-ąją Miss Kittin galėsime išgirsite "Loftas Fest'13" ! Manau, tai gana gera proga su atlikėja susipažinti geriau ! Plačiau apie renginį skaitykite: www.loftasfest.lt


Apie albumą pasakoja pati Miss Kittin:Perklausyti / Nusipirkti: Čia

Rukus, 2013 Gegužės 21, 23:30

Kūriniai
CD 1
01. Flash Forward
02. Come Into My House
03. Bassline
04. Calling From The Stars
05. Life Is My Teacher
06. Maneki Neko
07. What To Wear
08. Night Of Light
09. Tears Like Kisses
10. Eleven
11. Blue Grass
12. See You
13. Everybody Hurts

CD 2
01. Only You
02. Cosmic Love Radiation
03. Tamarin Bay
04. Sunset Mission
05. Mind Stretching
06. Ballad Of The 23rd Century
07. What You See
08. Sortie Des Artistes
09. Silver Lake
10. I Don't Know How To Move

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.