Nick Warren - Balance 018





Nuo septynioliktos „Balance“ dalies praėjo nemažai laiko. Pasikartosiu, kad šią seriją vertinu, kaip vieną smagiausių, nepaisant kartkartėmis čia įsiterpiančių mažiau mėgiamų disco sąskambių, lengvesno hauziuko intarpų ar kitų kleckelių. Na, skonio reikalas, nepykit. Tokių sąskambių, beje, tikėtina, kad bus devynioliktoje dalyje. Tačiau į rankas pakliuvęs prieš porą dienų išleistas aštuonioliktas serijos leidinys, kurį sumiksavo ponas Nick Warren, iš pirmo žvilgsnio atrodo labai ramus, gilus ir tvarkingai tech-house progresyvinis.
Kieno stokos neprikiši pirmajam kompaktui, tai vientisumo. Nepaisant poros nedidukų kalnelių, gausite valandą švelnaus progresyvo, puikiai tinkančio savaitgalio dienai, vakarėlio klube pabaigai ar panašioms progoms. Minorinės tonacijos, ausis glostantys sąskambiai bei tamsoka atmosfera lydi nuo pradžios iki galo, nors kartais Nick Warreno ranka nuklysta prie aštresnio tribal kaip „The tribe has spoken“, groovy boso kaip „My Addiction“ ar netgi šaižios psichodelinės rūgštelės, kaip kad „Drones (Send Me). Taigi pirmoji valanda praėjo maloniai – ji smagi, kokybiška. Nors iš „Balance“ mikso tikėjausi kiek daugiau įmantrybių ar pretenzijų, bet kokybės stoką prikišti sunku.
Antrasis kompaktas, kaip ir dažniausiai būna, yra labiau šokamas, bet didesnio skambesio skirtumo nepajusite. Tiesa, čia mažiau gelmių, aiškiau išreikštas ritmas ir yra šiokių tokių house prieskonių. Nedaug, bet yra. Už ką galima būtų supeikti poną Nicką, tai už gabalų išdėliojimą. Jei jau antrasis gabalas, „Darkened Underpass“, padeda miksui įsibėgėti ir verčia jį konkuruoti dėl populiaresnio vakarėlio laiko, tai iškart po jo skambantis „Let‘s Take a Walk“ visą įtampą atleidžia ir mus grąžina į vakarėlio pabaigą. Ir taip – kelis kartus, tad stipresni šokiai čia bręsta, bręsta, bet taip ir nepasiekia pilnametystės. Jei pamiršime šį trūkumą, antrasis kompaktas skambės panašiai kaip ir pirmasis – ramiai, vientisai. Vienžu, namų klausymui.
Taigi, jei tikitės šokių, aštuonioliktame „Balance“ serijos mikse galite jų ir nerasti. Bet gal aš tiesiog klausau per sunkią muziką. Šiaip ar taip, viskas čia gražu – kūriniai dera, tema išlaikyta ir pan. Tačiau kartelę užkėlus tokiems atlikėjams kaip Jimmy Van M ar Joris Voorn, šie miksai skamba pernelyg paprastai. Iš „Balance“ norėtum tikėtis kažko daugiau, nei tiesiog kokybiškai sukalto mikso, ar ne?
Kūriniai
CD1
1. Ormatie - Only
2. Spieltape feat. Shamil - Morning Paper
3. Underset - Berlin
4. Flord - The Tribe Has Spoken
5. Paul Hazendonk - My Addiction
6. Eelke Kliejn - Monkey Movin'
7. Jamie Anderson And Owain K - Without Sound
8. Nick Warren – Buenos Aires (Terry Lee Brown Jnr Mix)
9. Nomad in the Dark - Drones (Send me)
10. Franck Orff - Hibiscus
11. Giorgos Gatzigristos - Tickless
CD2
1. Tripswitch - Collider (Nick Warren Mix)
2. Julio Largente - Darkened Underpass
3. Beat Factory featuring Stamina – Let’s Take a Walk
4. Lank - Ain't No Problem
5. Yamil Colucci - Bristol Warm
6. Victoria R - Cosmos
7. Solee - Aragorn
8. Steve Mill - Someday
9. Steven Libby - 80D Test
10. Nick Warren - Flowers (Solee Remix)
11. Pablo Acenso - Bread
Komentarai
Ormatie - Only (Davi's B Side Mix) 120 procentų geresnis už orginalą :)
Spalvingi 3D akinius
Tai įdomus įrankis
Stilingas Raudona + Mėlyna / Cyan Akrilo 3D 3 matmenų filmo DVD Anaglyph Akiniai Šrekas 3D Spy Kids 3D Polar Expres
reurl.org" target="_blank" class="main"> reurl.org
3. Underset - Berlin patiko :)
kaip visada nestuma!
superinis balansas! aciu reviewso autoriui uz priminima paklausyti siuos nuostabius garsus, isties geras ir kokybiskas progressive/tech skambesys. Steven Libby - 80D Test ir Eelke Kliejn - Monkey Movin' kazkas nerealaus ;]
Vertas demesio
Neblogas review, visiškai pritariu autoriui.
labai geras:)
Nickas maladiec
Argumentuota apžvalga, bet man antras CD patiko labiau. Ir šiaip nustebino Nickas, šiek tiek grąžindamas į 2003-2005 m. Žodžiu, mielai sukau ir suksiu ;)