Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 450 svečių
Apžvalgos

Sei A - White Rainbow

@ Turbo recordings, 2010

Visada malonu suprasti, jog tai, ką tik prieš kelias minutes įsimetei į "Winamp" yra kokybiškas produktas. Ties pirmaisiais sąskambiais suklusti, analizuoji dar ne pačias dermes, o skambesio kokybę. Vėliau net nemąstai, o tiesiog pajauti, kad viena kitą sekančios natos ant penklinės rikiuojasi būtent ta tvarka, kokios geidauja tavo daugiau mažiau meniška siela. Kūriniui toliau besivystant, kažkurią akimirką ima ir aplanko suvokimas - "po velnių, taigi čia panašu į gerą gabalą!". O kai supranti, kad jau viskas, kad jau niekas nebepridės nereikalingos natos, nereikalingo būgno kirčio, nereikalingo vokalo, ir kad viskas bus taip, kaip reikia, maloniai supranti, jog tai, ką prieš kelias minutes įsimetei į "Winamp" yra kokybiškas produktas.

Kaip tik šiandien (pirmadienį) buvo išleistas "Sei A" albumas "White Rainbow", kurį klausant aprašytas jausmas lankė tikrai neretai. Antrąjį Glazge reziduojančio prodiuserio albumą sudaro trylika puikių kūrinių. Paminėsiu dar ir dailų abstraktų viršelį beigi liaupses iš įvairių svarbių žmonių, kaip kad Laurent Garnier ar Tiga (reiktų atkreipti, kad būtent pastarojo leible albumas ir pasirodė). Kaip jau supratot, liaupsinu šį škotą ir aš.

Sei A baltosios vaivorykštės ieško niūresnėse ir gilesnėse elektronikos lankose. Ši tamsioji elektronikos pusė vienodai gerai skamba ir namuose, ir šokių aikštelėse. Jau net banalu sakyti, bet tikrai - jei klausytojas manytų, kad visa tamsi elektronika yra niūri ir vienoda, Sei A jam tikrai išaiškintų, jog pasaulis nėra plokščias. Tačiau nepaisant to, kad "Sweet Lies" drožia purvinais elektro pjūklais , "Flylo" bytas pasiklysta tarp linguojančių lėto tech house bosų, o progresyvusis "Body of Eyes" dvelkia 2003-aisiais, albumas yra tiesiog žvėriškai vientisas.

Įsivaizduoju, kaip skambant tam pačiam melodingajam "Body of Eyes" šokčiau tarp blyksinčių stroboskopų su džino taure rankoje, kaip širdį spaudžiančių "Star Of Eyes" sąskambių fone gulėčiau lovoje ir melancholiškai mąstyčiau apie saldžią naktinę praeitį. Įsivaizduoju, kaip aidint kariškais ritmais pagardinto "Who dares" breakdown'ui rėkčiau kažkur pirmose eilėse. Įsivaizduoju, kaip apšilčiau smagiam klegesy su "Little One Song", o užbaigčiau klaidžiodamas pilkose gatvėse su "Meth II".

Visa tai - viena neatskiriama patirtis, kai vienas negali egzistuoti be kito. Skirtingų stilių elementus Sei A riša kažkokiais paslaptingais šešėliais, tamsiais atspalviais, savitom vokalinėm partijom, retai elektronikai būdingu nuoširdžiu emocionalumu ir lėtu purvinu seksualumu. "White Raibow" - albumas, kuris kartais primityviai bangins, o kartais subtiliai glostys. Bet kad ir ką jis bedarytų, bus malonu.

Sv. Velnias, 2010 Lapkričio 09, 01:55

Kūriniai

01. White Rainbow
02. Sweet Lies
03. Little One Song
04. Flicker
05. Flylo
06. Rebel Without a Cause
07. Audio Roots interlude
08. Who Dares Wins
09. Out of Reason
10. Stars
11. Little Star Interlude
12. Body Of Eyes
13. Meth II

Komentarai

 • shimas
  shimas @ 2010 Gruodžio 11, 03:06

  Jau va mane kaip Flylo užkabino! Negaliu atsiklausyti, ypač gerai suena per ausines kur nors keliaujant.

  0  0
 • Titas Sid
  Titas Sid @ 2010 Gruodžio 08, 10:12

  Labai taikli apžvalga, o " flicker" sukasi kiekviena diena grotuve ...

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.