Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 144 svečiai
Apžvalgos

Phaeleh - Fallen Light

@ Afterglo, 2010

Į mano mintis įsibrauna neaiškūs vaizdiniai: regiu tamsą, mišką, bėgu į jo gilumą, ieškau išėjimo - nerandu. Jokių šviesų, aplinkui vien tamsa, bet taip jauku tamsoje, kažkas mane užburia, įtraukia. Užmerkiu akis ir pasineriu į nepakartojamą, lengvą laužytų ritmų sūkurį. Regis, imu matyti šviesą... Štai tokias emocijas sukelia muzika, kurios skambesy kas kartą atrandu kažką nežemiško. Jūsų teismui pristatau Phaeleh debiutinį "Fallen light" albumą.

Phaeleh - tai muzikos prodiuseris iš Jungtinės Karalystės. Šis užburiančių elektroninių garsų meistras savo kūrybinę veiklą pradėjo ne taip jau ir seniai - 2006 metais. Phaeleh muzikai būdingas nešabloniškas ir visiškai unikalus skambesys. Galbūt todėl šis vaikinas sulaukė dėmesio ir palaikymo iš tokių scenos atlikėjų kaip : Skream, N-Type, Scuba, Distance, Kryptic Minds, Oris Jay, RSD, jo kūriniai skamba BBC ir "Kiss FM" radijo stočių eteriuose.

Phealeh albumas"Fallen Light" dienos šviesą išvydo šiemet. Šis albumas išleistas po "Afterglo" leidybinės kompanijos vėliava. Be singlu tituluojamo kūrinio "Afterglow" su užburiančio balso savininke Soundmouse albume yra dar dvylika ne mažiau geresnių kūrinių. Albumas pasižymi svajingumu, emocionalumu, laužytais, bet švelniais ritmais - būtent tai būdinga Phaeleh.

Muzikinę kelionę pradedame nuo "Losing you" kūrinio, kuris gitaros garsais ir muzikiniame fone girdimais mušamaisiais pasitinka klausytojo ausis. Toliau seka "Lament", moteriškas ir vyriškas balsai skriete skrieja, melodija lengvai hipnotizuoja ir prasiskverbia į mintis. Tai jautrus, širdį virpinantis kūrinys. Dar nespėjus pasibaigti trečiajam albumo kūriniui, į šią nuostabią garsų oazę įsipina "Plateu" ir "Badman", ritmas pasikeičia, atsiranda daugiau "sintetinių" garsų. Šie kūriniai verčia atsitokėti ir nusileisti ant žemės, tačiau "Delusions", "Breathe in air" ir afrikietiškų būgnų garsais apipinta"Mantra" vėl gražina į muzikinę ekstazę. Grįžta lengvas, svajingas ritmas, o "Breathe in air" muzikinėje variacijoje vėl yra girdimas dieviškas Soundmouse vokalas.

Šis muzikinis stebuklas, pasirodo, dar turi kuo nustebinti. Po kelionės į Afrikos džiungles, ir "Mantros" garsų sintezės, tarsi iš miško glūdumos išnyra "Ellipse" ir "Hollow" kūriniai. Šie muzikiniai pokštai tiesia kelią į ambiento garsais praturtinta "Ghosts of memories" kūrinį, kuris galutinai nuginkluoja, belieka pasiduoti Phaeleh muzikos galiai. Paskutiniai du kūriniai "Sundown" ir "Fallen Light" baigia šią nuostabią muzikinę kelionę jau kiek greitesniais ritmais, tačiau emocija išlaikoma iki paskutinės natos.

Saulė leidžiasi ir visos šviesos užgęsta, truputį liūdna, nes ši muzikinė kelionė buvo nuostabi. Phaeleh "Fallen light" tai albumas vertas aukščiausio įvertinimo, tai bomba, kuri sprogsta ne tik išorėje, bet ir giliai viduje, suvirpindama ir atskleisdama visą elektroninės muzikos grožį.

Phaeleh - Fallen Light by Phaeleh

Šefu, 2010 Lapkričio 02, 17:28

Kūriniai
01. Afterglow Ft. Soundmouse
02. Losing You
03. Lament
04. Plateau
05. Badman
06. Delusions
07. Breathe In Air Ft. Soundmouse
08. Mantra
09. Ellipse
10. Hollow
11. Ghosts of Memories
12. Sundown
13. Fallen Light

Atlikėjas: Phaeleh
Albumas: Fallen Light
Leiblas: Afterglo
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 2010
Įvertinimas: 4,50

Komentarai

 • kidman
  kidman @ 2010 Gruodžio 14, 11:40

  Afterglow kažkas nerealaus, kekvieną diena prasisuka grotuve po kelis kartus, o šiaip visas albumas patiko - labai saldus!

  0  0
 • Matikas
  Matikas @ 2010 Gruodžio 09, 11:21

  pracheckink Hotflush, Hemlock, Hessle audio leiblus. Turetu lipt!

  0  0
 • the_end
  the_end @ 2010 Lapkričio 22, 07:24

  Gal kas galite psiulyti ka nors panasaus i sita geri ? Nes tokio gerio norisi tureti kuo daugiau.

  0  0
 • Ricardas
  Ricardas @ 2010 Lapkričio 07, 03:03

  Oh Yeah ! :}

  0  0
 • Mark SPLINTER
  Mark SPLINTER @ 2010 Lapkričio 03, 11:30

  oficialus semivilnietis!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.