Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 373 svečiai
Apžvalgos

Peter Van Hoesen / Sendai / SP-X - 61 Center Returning Vol. 2

@ Time To Express, 2010

Leiblas "Time To Express" apibūdinamas kaip gilaus, bosu varomo techno namai. Ir ne veltui, nes jo įkūrėjas Peter Van Hoesen atėjo iš new beat scenos bei groja bosu ir klavišiniais. Kitaip tariant, žemi dažniai "T2X" ir Peter Van Hoesen kūriniuose atlieka didelį vaidmenį. Tryliktasis leidyklos produktas - "61 Center Returning Vol. 2", jame - ne tik savininko, bet ir jo projekto Sendai bei SP-X (kad ir kas šis bebūtų) kūrinius.

Jei atvirai, Peter Van Hoesen jau kurį laiką buvau nusivylęs, tiesiog šiemet pasirodęs jo albumas "Entropic City" pasirodė ne pats geriausias jo darbas. Be to, prisimenu Donato Dozzy ir Peter Van Hoesen bendrą darbą, taigi šioks toks nusistatymas prieš klausymą yra. Tačiau jam nepasiduodu ir jau nuo pat pirmų "Hope in Honesterror" minučių pajuntu kažką ko, mano nuomone, jo darbuose trūko pastaruoju metu.

Bosas čia gilus, būgnai užvedantys, tema bei kūrinio atmosfera juntama nuo pat pradžių. Akyse iškyla vaizdas, lyg kažkas kažkur veiktų kažką nedoro. Ritmas gal net turi tribal prieskonio, kuris pamažu veda į transą. Kūrinys lėtai, bet įsibėgėja, o tada jautiesi tikrai pričiuptas. Aš rimtai...

Pirmajam plokštelės kūriniui visiškai įsivažiavus ritmas beveik paleidžia, bet tada jau esi tokioje būsenoje, kad išsėdėti tampa sunku. Ilgis - net 11 minučių. Tai tikrai ne problema, namuose tai puiku, tik norėtųsi ir labiau šokinio varianto. Tačiau nemanau, kad tai sustabdys šį kūrinį nuo tapimo daugelio klubų hitu.

Toliau - Sendai darbas "Northeast". Sendai - tai Peter Van Hoesen arba Yves De Mey. Pastarasis dar žinomas kaip Eavesdropper. Tai - eksperimentinės muzikos atlikėjas, tačiau jau turi išleidęs keletą techno relyzų tiek kaip Eavesdropper, tiek kaip Sendai. Iš "Northeast" šioje plokštelėje tikėjausi daugiausiai, ir nė kiek nenusivyliau! Čia vėl gilus bosas, čia netiesus ritmas stovi ir rodo kelią. Sakyčiau, net kiek primena dubstep ritmus. Įsivažiavus neriam į gilią elektroninių garsų jūrą, sunku net nupasakoti, ką turiu galvoje. Reikia klausyti patiems. Deja, kūrinys nedaug kur ir nukeliauja. Kaip minėjau, nusivylęs nelieku, lūkesčiai patenkinti, be to, manau, kad šokių aikštelėje, teisingai panaudojus, šis kūrinys gali suveikti ypač stipriai. Beje, netolimoje ateityje reikia pradėti laukti ir viso Sendai albumo.

"61 Center Returning Vol. 2" baigia SP-X, ką tik išleidęs darbą leidykloje "Komisch". Prodiuseris atsirado iš niekur, spėliojama, kad tai gali būti ir Marcel Dettmann, ir Robert Hood, ir dar begalė variantų. Manau, laikas išaiškins ir didžiausius anonimus. Eikim prie reikalo, kaip tai kūrinyje "Extract" iškart padaro ir pats SP-X - eina prie šokių. Visgi čia aš ir nusiviliu. Galvos neskauda, bet kūrinys man pasirodo nuobodus. Taip, galim šokti ir trypti, bet panašu, kad čia ir baigiasi visa idėja. Žinom gi, kas nutinka tokiems kūriniams - paklausai ir pamiršti, o gaila, juk muzika nėra produktas. Jei kūrinys nekelia didelių emocijų, sunku ką daugiau ir pasakyti. Bet manau, kad savo setuose jam vietos atras dauguma šių dienų didžėjų.

Bendrai "Time To Express" plokštelę vertinčiau kaip stiprų relyzą su stipriais vardais. Kažkur tarp 7 ir 8. O kaip įvertintum tu? "61 Center Returning Vol. 2" pasirodo jau spalio 11-ąją.

Hope In Honesterror by petervanhoesen

http://www.t2x.eu

Dominykas, 2010 Rugsėjo 27, 17:04

Kūriniai
a1 Peter Van Hoesen - Hope In Honesterror
b1 Sendai - Northeast
b2 SP-X - Extract

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.