Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 88 svečiai
Apžvalgos

Jay Lumen - Profile

@ Remedy, 2010

Jay Lumen, tikrasis vardas Csaba Lumnitzer - didžėjus, prodiuseris, kilęs iš Vengrijos. Nuo pat vaikystės domėjosi muzika, aštuonerius metus mokėsi muzikos konservatorijoje, vėliau pradėjo organizuoti vakarėlius, juose groti - karjeros pradžia būdinga kaip ir daugumai elektroninės muzikos atstovams.

Turiu pripažinti, kad prieš keletą metų - 2006 - 2007-aisiais jis buvo vienas mano mėgstamiausių. Tuo metu buvo primieji Jay prodiusavimo metai - tipiškas klasikinis progressive house skambesys giliomis boso linijomis - sukeldavo tikrą siautulį šokių aikštelėje. Kartu su Snake Sedrick buvo šaunus duetas. "Million Years", "One Moment (A Dawn On The Beach mix)", "Lima", "Circulation", "Levitation" ir kiti kūriniai nuolatos skambėdavo manajame mp3 grotuve. Ech, o kokia nostalgiška nuotaika užplūsta, kai jų klausydavaus vaikščiodamas Budapešto gatvėmis... bet...

Bet laikai keičiasi, ir šiuometinis Jay Lumen produkcijos skambesys gerokai skiriasi nuo tų senųjų laikų. Kodėl? Atrado naująjį save? Pabodo senas skambesys? Norėjo išbandyti kažką naują? Nusprendė būti madingu ir pereiti prie to, kas populiaru? Galbūt. Aišku tik viena, jog dabar Jay Lumen kūriniai daugiau turi Tech House, Techno prieskonių. Negaliu sakyti, kad dabartinė produkcija šlamštas, bet man asmeniškai ne tokia ji įdomi ar patraukli ausiai kaip kadaise, na , o, bet, tačiau - gana blaškytis po praeitį.

Pažvelkime į šį albumą iš arčiau. Tiesą sakant, sunku būtu pavadinti jį nauju albumu, turbūt teisingiausias žodis būtų - rinkinys, kadangi dauguma jame esančių kompozicijų būta išleista anksčiau mp3, EP formatu. Be to, keletas kūrinių buvo įtraukta į ankstesnę kompiliaciją "Elements 002", išlestą 2008-aisiais. Šį kartą čia pridėti šeši autoriaus sukurti remiksai. Labiausiai galėčiau išskirti "Terry Grant - The Tie That Blinds" remiksą bei "Missing" darbą su Antonia Lucas - vokalo partijos prideda šiokios tokios įvairovės ir, žinoma, spalvingumo.

Apibendrinant, albumas didelio ispūdžio nepaliko. Bemaž visų kūrinių braižas vienodas, pilkas, o klausant ketvirtą tokį panašų kūrinį, tampa banalus ir nuobodus. Tokį Jay Lumen kūrybos etapą pavadinčiau išsekusį, išsisėmusį, išsikvėpusį. Norėtųsi, kad tai būtų gera pastaba pačiam autoriui, ir reikėtų tikėtis naujų muzikinių spalvų bei posūkių jo kūryboje.

Edgardo, 2010 Balandžio 27, 14:56

Kūriniai
01. Jay Lumen - Body Language
02. Jay Lumen - Passion And Glory
03. Jay Lumen - Rockin'
04. Dibby Dougherty - Movement (Jay Lumen remix)
05. Jay Lumen - Parabola
06. Jay Lumen - Postcards From Alexandria
07. Ivan Spell - No Way Back (Jay Lumen remix)
08. Terry Grant - The Tie That Blinds (Jay Lumen remix)
09. Jay Lumen - Ultra
10. Lys - Check Out The Beat (Jay Lumen remix)
11. Jay Lumen feat. Antonia Lucas - Missing
12. Tim Davidson - Spark (Jay Lumen remix)
13. Audionova - Higher (Jay Lumen remix)
14. Jay Lumen feat. Panoptic - Surface Reborn

Komentarai

 • Tora Zohara
  Tora Zohara @ 2013 Gruodžio 09, 06:58

  man tai jo perejimas i ta "mada" asmeniskai patinka :) gabalas Parabola yra gerulis, ir check out the beat gerai paremixuotas. o jo gabalas ,NOT JAZZY ! , del kurio uzsikabinau ant jay lumen ,wopse pzdc
  o apie albuma, as albumais kazkaip nemoku vertinti..niekad nesu girdejus tokio albumo kur visiskai visi gabalai patiktu.ojai albume yra tarp kruvos pilku gabalu vienas labai spalvotas, tai as del to vieno gabalo galiu nupirkt albuma. vienas geras gabalas gali atpirkti visus pilkus..man asmeniskai.

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2010 Gegužės 12, 02:12

  kss, man pvz žodžiai "pilkas", "vienodas" pasako žiauriai daug. išradinėji dviratį.

  0  0
 • kss
  kss @ 2010 Gegužės 10, 02:11

  tokioms griežtoms išvadoms kaip "pilkas", "vienodas", "banalus", "vienodas" gal kiek mažoka pagrįstumo...
  ta prasme, istorija įdomi, ok, na domėjaisi, klausei, anksčiau patiko, dabar nelabai... bet tai kažkaip trūksta svorio tam, dėl ko jis nepatiko (apie albumą faktiškai parašyta tik tai, kad dauguma kompozicijų buvo jau anksčiau išleistos).

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2010 Balandžio 29, 07:16

  ačiū už apžvalgą. Mano nuomonė apie albumą beveik analogiška.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.