Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 113 svečių
Apžvalgos

Ripperton - Niwa

@ Green, 2010

Per kelerius metus, sekusius karjeros pradžią, šveicaras Raphael Ripperton visai neblogai įsitvirtino elektroninės šokių muzikos pasaulėlyje. Kaip madinga, net ir nuosavą leidybinę bendrovę spėjo įkurti. Tik nors ir buvo labai produktyvus prodiuseris, kurio kūryba domėjosi dešimtys leidybinių bendrovių, tarp kurių ir tokios kaip "Ovum", "Dessous", "Border Community" ar "Rekids", albumo šveicaras taip ir nebuvo išleidęs. Bet džiugi žinia visiems melodingos elektronikos fanams - šį vasarį "to release my first album" bus išbrauktas iš atlikėjo darbų sąrašo.

Debiutini Ripperton albumą išleisti planuoja Joris Voorn bei Edwin Oosterwal "Green" leiblas. "Niwa" sudaro 13 neilgų kūrinėlių, su kuriais studijoje Ripperton praleido porą ilgų metelių. Matosi, kad vaikinas siekė kokybės ir džiugu, kad kokybę pastebėti galima ne tik pranešimuose apie albumą spaudai, o ir pačioje muzikoje.

Pradėjęs nuo sentimentalaus ir ilgesingo "A Simple Thing", Ripperton nusprendžia neapsiriboti ties vienu stilium ar skambesiu ir antru numerėliu pažymi kur kas judresnę gilesnio house bei rūgščių prieskonių mikstūrą - "Ecotone", kurios pulsuojanti acid linija maloniai kontrastuoja su švelniais klavišiniais ir gyvą menančia perkusija. Vėliau albume pasirodo dar įvairesnių - ir šokių aikštelėms, ir jautrių sielų ašaroms išspausti tinkančių kūrinėlių.

Pagrindiniai "Niwa" bruožai - neerzinantys, suderinti prieštaravimai ir už širdies griebiantys sąskambiai. Griežtesnį ritmą čia lydi melancholiški smuikai, o minkštą tech house - tai intensyvi elektronika, tai lietuje skęstančios gitaros melodijos. Tačiau nepaisant įvairių menkesnių ar didesnių stilistinių nuokrypių, neįmanoma nepastebėti, kad prie visų kūrinių dirbo ta pati švelni, bet nedrebanti ranka - nuo pirmo iki paskutinio kūrinio albume išlieka vientisa melancholiška atmosfera ir tvirta kokybė.

Su albumu Ripperton tikrai nepaskubėjo - nors per tuos porą metų ir išleido ne vieną singlą, į albumą įtraukė tik to vertus, atrinktus ir -iausius tarpusavy derančius kūrinius. "Niwa" - net labai vertas dėmesio kokybiškas albumas, o ne atsitiktinių gabalų rinkinys, kaip neretai su tais albumais atsitinka. Nenuostabu, kad Joris Voorn "Niwa" išleisti savo leidybinėje bendrovėje užsinorėjo jau po pirmos perklausos.

Sv. Velnias,

Kūriniai

01. A Simple Thing
02. At Peace
03. Ecotone
04. The Sandbox
05. Echocity
06. L'Ardo
07. Farra
08. I Know My Place
09. A Simple Interlude
10. Des Promesses De Couleurs
11. Leonor's Lanugo
12. Random Violence
13. A Train To Nowhere
14. Solastalgia

Komentarai

 • tessio
  tessio @ 2010 Balandžio 05, 08:59

  Leonor's Lanugo < dieviska

  0  0
 • Titas Sid
  Titas Sid @ 2010 Kovo 17, 11:49

  Ne visi , bet sitame albume yra kazkas tokio kas uzkabina biskuteli .........

  0  0
 • slenys
  slenys @ 2010 Kovo 17, 02:43

  labai smagūs garsai!

  des promesses des couleors, the sandbox, d'ardo, random violence superiniai už širdies griebiantys kūriniai.

  bus stiprus kandidatas į metų albumą.

  0  0
 • kidman
  kidman @ 2010 Kovo 04, 02:55

  vienas geresnių ;)

  0  0
 • Justy_lt
  Justy_lt @ 2010 Vasario 27, 04:12

  labai neblogas albumas, ivairus ir nevienodas

  0  0
 • Titas Sid
  Titas Sid @ 2010 Vasario 22, 10:13

  Man patiko..... ir apzvalga , ir muzika.......

  0  0
 • Nr. 1051
  Nr. 1051 @ 2010 Vasario 18, 09:35

  Stiprus albumas nera ka ir sakyt :)

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2010 Vasario 18, 01:22

  "Pagrindiniai "Niwa" bruožai - neerzinantys, suderinti prieštaravimai ir už širdies griebiantys sąskambiai. Griežtesnį ritmą čia lydi melancholiški smuikai, o minkštą tech house - tai intensyvi elektronika, tai lietuje skęstančios gitaros melodijos. Tačiau nepaisant įvairių menkesnių ar didesnių stilistinių nuokrypių, neįmanoma nepastebėti, kad prie visų kūrinių dirbo ta pati švelni, bet nedrebanti ranka - nuo pirmo iki paskutinio kūrinio albume išlieka vientisa melancholiška atmosfera ir tvirta kokybė."

  Taip ir yra, ką tik turėjau žavią popietę. Nuostabus darbas, matosi brandintas ir darytas iš širdies. Ačiū už puikią apžvalgą.

  0  0
 • popselecta
  popselecta @ 2010 Vasario 14, 12:24

  džiauguma

  0  0
 • A-Mode
  A-Mode @ 2010 Vasario 12, 12:25

  Geras albumas, kaip ir dauguma didziausia pliusa dedu Farra :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.