Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 122 svečiai
Apžvalgos

Jamie Anderson ft. Mr. K-Alexi - Cyclone

@ Mija, 2009

"Cyclone" - jau ketvirtas gana naujos, rugsėjį įsteigtos, leidybinės bendrovės "Mija Recordings" singlas. Verta pastebėti, kad šis Louis Osbourne įsteigtas leiblas, kitaip nei daugelis naujųjų, muziką leidžia ne tik skaitmeniniu formatu, bet ir plokštelėse. Matyt, savininkas labai pasitiki savo skoniu - leidybinę bendrovę jis apibūdina teiginiu, kad "leidžia joje tai, ką grotų šokių aikštelėje".

Jamie Anderson sukurtas "Cyclone" nėra visiškai naujas kūrinys. Nors pavadinimas to neišduoda, tai - nauja 2004 metais to paties Jamie sukurto "Tornado" versija. Louis paprašė kolegos perkurtį šį kietą techno kūrinėlį, tad ilgai mąstęs Jamie nusprendė iš senolio pasiskolinti vos keletą garsų ir sukurti ne paprastą remiksą, o visiškai naują kūrinį. Kad singlas būtų dar stipresnis, Louis paprašė vieno savo mėgiamiausių vokalistų, Mr. K-Alexi, kad šis Cikloną papuoštų savo vokalu.

Single yra dvi kūrinio versijos - "Vocal" ir "Dub", o vienintelis skirtumas tarp jų, kaip jau išduoda pavadinimai, - vokalo buvimas arba ne. "Cyclone" prasideda kaip eilinis primityvokas tech-house kūrinėlis - paprastas ritmas bei keletas monotoniškų sąskambių fone lyg ir nežada nieko ypatingo. Tačiau pirmas breakdown'as ir vokalo partija apverčia viską aukštyn kojom. Šioje vietoje monotonija dingsta, o Jamie galų gale pabunda ir pradeda dirbti - kūrinį supa pulsuojančiu bosu, raizgo jį aštrių sąskambių tinklu, su kiekviena minute vis labiau kelia įtampą, kurią dar labiau sustiprina hipnotizuojančiai ramus Mr. K-Alexi vokalas.

Nors "Cyclone" yra kur kas lengvesnis, nei originalusis "Tornado", tačiau greitesnį senolio tempą ir piktesnį bytą naujoje versijoje atperka puikus vokalas ir meistriškai sukurta įtampa. Tačiau, paklausius "Vocal" versijos, "Dub" atrodo nuobodoka ir single pasigendu įdomaus ir kokybiško remikso.

Sv. Velnias, 2009 Gruodžio 26, 13:04

Kūriniai
1. Cyclone (Vocal mix)
2. Cyclone (Dub)

Komentarai

  • krl
    krl @ 2010 Rugpjūčio 30, 10:52

    visiskai nepatiko, nors toki stiliu mėgstu ir klausau

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.