Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 83 svečiai
Apžvalgos

S13 - End

@ Influenza:LTD, 2009

Kas sakė, kad su pabaiga kažkas turi ir pasibaigti? Juk pabaiga nėra vien tik pabaiga - tai ir kažko naujo pradžia. Ypač ji džiugina tuomet, kai tai susiję su mums jau pažįstamais žmonėmis. Gruodžio 14d. prancūzų muzikos įrašų kompanija "Influenza:Ltd" į pasaulį paleido panevėžiečio Justino Mikulskio (geriau žinomo kaip S13) skaitmeninį singlą, pavadinimu "End". Tai septintasis drum'n'bass muzikos leidyba užsiimančios kompanijos leidinys.

S13 savo pirmąjį singlą pradeda kūriniu "End". Ir tai padaro ne be reikalo, nes beveik nuo pat pirmųjų garsų užlieja tvirtumas ir ryžtingi, užtikrinti žingsniai. Iš tikrųjų po "Rotator" ir "Sensor" miksų būtų kvaila tikėtis ko nors lengva. Sunku net išbūti vienoje vietoje, nes norisi judėti, tačiau tikrai nesinori dingti. Per didelė intriga. Einu iš paskos. Laužyti ritmai tarsi suspaudžia kumštyje ir visiškai nesiruošia paleisti. Negi kūrėjas, kuris tvirtina, kad jo Žemė yra Ulro, taip ryžtingai mane ir pribaigs?

Ne, nes visas kūnas atsipalaiduoja vos prasidėjus antram kūriniui - "Imagine". Tiesa, tik pati jo pradžia yra mažas atokvėpis ausims ir sielai. Su dideliu pasimėgavimu gofruotais sidabriniais peiliais S13 dabar pjausto smegenis ir atrodo, kad aplinkui skraido žiežirbos. Visą šį veiksmą lydi šypsena, galbūt žadanti išsivadavimą, tačiau tai tik trumpalaikė viltis, kuri išgaruoja po dar keleto pjūvių. Užmerkus akis mintimis keliauju kažkur toli toli, tačiau ištrūkti negaliu, nes kažkas tarsi laiko čia. Pjūviai niekaip nesibaigia, ima trūkti oro, galva apsvaigsta...

Naujas ir kosmiškai šaltas oro gūsis atskrenda kartu su "Lid", įtampa atslūgsta, muzika duoda šiek tiek atsipalaiduoti. Arktinis šaltis glosto veidą, bet boso linija neleidžia pamiršti su kuo susidėjau. S13 stiprybė atrodo neišsemiama, nes tvirti smūgiai ir toliau meistriškai bombarduoja. Atrodo, jog priešintis net neverta. Visa tai pradeda patikti, priprantu. Kyla mintis, o kas toliau?

Vos prasidėjęs "Mist" užlieja ramybe, bet nedingsta mintis, kad ramiai čia viskas pasibaigti negali. Ir tai, pasirodo - tiesa. Šiurpas, šaltas prakaitas, pasiutęs širdies plakimas ir nerimas. Jei visa tai ir ankstesnis suspaudimas kumštyje, stilingas smegenų pjaustymas ir be proto tvirti smūgiai tavęs dar neišgąsdino, tuomet lipk į kosminį S13 laivą ir pabandyk tai ištverti!

armada-, 2009 Gruodžio 16, 10:34

Kūriniai
1. End
2. Imagine
3. Lid
4. Mist

Komentarai

 • MANORR
  MANORR @ 2010 Vasario 22, 08:20

  NICE

  0  0
 • Aur|s
  Aur|s @ 2010 Vasario 03, 10:34

  nesveikas! kaip jis tai sugeba? :D

  0  0
 • techyhead
  techyhead @ 2009 Gruodžio 29, 12:56

  Jep, pritariu. Šitas vaikis negailestingas :)

  0  0
 • IDi
  IDi @ 2009 Gruodžio 27, 01:11

  Rsk pritariu, jog Mist vertas būti šiame ketvirtuke, bet dėl to, kad jis bendradarbiauja su kūriniu YS . Todėl vienareikšmiškai esu patenkinta.

  Lauksime su nekantrumu ir mįslingu žvilgsnių kitų Tavo darbų.
  BIg UP!

  0  0
 • tomask
  tomask @ 2009 Gruodžio 17, 02:50

  Kūryba prikausto ausis :) Skambesys nuostabus ir vertas didžiausių balų.

  0  0
 • Glitchy
  Glitchy @ 2009 Gruodžio 17, 07:01

  fantastika

  0  0
 • Artiomas Knyspelis
  Artiomas Knyspelis @ 2009 Gruodžio 16, 04:37

  S13 - reikiam laiku reikiamoi vietoi isove

  0  0
 • Roadsman
  Roadsman @ 2009 Gruodžio 16, 01:10

  vienareiksmiskai geriausias tokios muzikos produktas. "Mist" yra bomba!

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.