Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 86 svečiai
Apžvalgos

Guy J - Ballroom

@ Bedrock, 2009

Jei apžvelginėju izraeliečių kūrybą, visada tai būna koks nors Moshic singlas ar albumas, o ši šalis į pasaulio klubų šokių aikšteles eksportuoja kiek daugiau, nei gilų progresyvą. Vienas iš labiausiai liaupsinamų izraeliečių - Guy J, pernai pasižymėjęs kritikų ir didžėjų išgirtu albumu "Esperanza".

Visai neseniai į rankas man pateko paskutinis vyruko singlas, išleistas "Bedrock" leidybinėje bendrovėje. "Ballroom" vadinasi Guy J sukurtas kūrinėlis, o be originalo skaitmeninėje pakuotėje (arba kompakte) puikuojasi ir pora labai neblogų remiksų.

Banketų salę Guy J įsivaizduoja ganėtinai niūriai - kietas ritmas, lėtas, vientisas bosas bei monotoniški minimalistiniai kliksėjimai nė iš tolo neprimena statistinio banketo. Bėda, kad po kelių minučių kūrinys tampa monotoniškas ir pasigendu bet kokio temos vystymo ar progreso, o ir esami sąskambiai nesukuria pakankamai įtampos.

Tačiau čia scenon užlipa ir padėtį taiso Sian - veikėjas gimęs Airijoje, užaugintas Ispanijoje, vaikystę praleidęs klajodamas tarp miestų kaip čigonas ir, teigiama, kur kas bohemiškesnis, nei statistinis elektronikos prodiuseris. Ko gero tame yra tiesos, nes Sian žino, ko reikia šokių aikštelėje, - rodos, jo remiksas pernelyg nesiskiria nuo originalo, tačiau intensyviai pulsuojantis bosas suteikia skanaus techno prieskonio, nuobodoki šaižūs originalo sąskambiai čia naudojami kur kas intensyviau ir verčia nervingai trukčioti, o breakdown'ai kursto smalsumą sulaukti kieto ir aštraus sprogimo.

Ed Davenport sukurtas remiksas mena gilius 2004-uosius. Tribal perkusijos, kartkartėm aidinčios iki begalybės, senoviški, papiktinti bosų skambesiai... Visa tai sužadina prisiminimus iš šokių aikštelių, kuomet jose skambėdavo sunkus progressive, o už pulto sukdavosi koks nors Anthony Pappa. Skanu ir netikėta.

Jei ne du puikutėliai remiksai, "Ballroom" būtų likęs dar vienu nuobodoko tamsesnio tech house singlu. Tačiau du visiškai skirtingi remiksai sukelia labai panašias - tik puikias - emocijas ir priverčia nepagailėti geresnio balo.

Sv. Velnias, 2009 Gruodžio 26, 13:02

Kūriniai
1. Ballroom
2. Ballroom (Sian's Vernacular Mask Mix)
3. Ballroom (Ed Davenport Remix)

Komentarai

 • randukaz
  randukaz @ 2010 Sausio 19, 06:34

  Originalas geriausiai

  0  0
 • Shakaliuko nuotykiai
  Shakaliuko nuotykiai @ 2010 Sausio 14, 01:16

  Esperanza jo labai patiko, kiti darbai irgi sukasi pas mane, bet sitas tai.. :/

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2009 Gruodžio 10, 12:38

  Tai vat, toks jausmas, kad lyg ant deadline kazka per prievarta spaude ir taip ir gaunas

  0  0
 • Nr. 1051
  Nr. 1051 @ 2009 Gruodžio 09, 08:55

  Nafik ta bedrock, kam jis ten lindo isvis

  0  0
 • Erikusia
  Erikusia @ 2009 Gruodžio 09, 08:31

  Originalas tai visiskai nepatiko. Geriausias Sian's remiksas.
  ;)

  O seip relyzas nekoks. (sadface)

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2009 Gruodžio 08, 02:57

  labai varganas relyzas. labai. teisingai buvo pastebeta GU, jog Guy J nuvargima greiciausiai itakojo jo sutartis su Bedrock, taip ribojant kurybine laisve.

  nemegstu radikalumo, visada jo vengiu, bet negaliu sikart. CRAP.

  Linkime siam talentingam prodiuseriui atsigaut ir vel dziugint kokybiska produkcija.

  0  0
 • Andre Ananjew
  Andre Ananjew @ 2009 Gruodžio 08, 01:24

  'Ed Davenport Remix' patiko labiau nei originalas

  0  0
 • Paupy
  Paupy @ 2009 Gruodžio 07, 11:50

  noriu banketo! :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.