Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 179 svečiai
Apžvalgos

Josh Gabriel & Dave Seaman - Hey Yeah

@ Different Pieces, 2009

Tai - perkrova simboliškumu, tačiau negaliu nepaminėti, kad kaip tik prieš metus pirmąkart susipažinau su Josh Gabriel įkurtu leiblu "Different Pieces" ir apžvelgiau antrąjį šios leidybinės bendrovės singlą "Caboose". Per šiuos metus "Different Pieces" iš nepriklausomos leiblo tapo "Armada" dalimi, tačiau prarasta nepriklausomybė kokybei atsiliepė tik teigiamai (nepaisant poros silpnesnių singlų, leiblo produkciją drįsčiau pavadinti ganėtinai nebloga), o prie septintojo singlo ranką pridėjo ir ganėtinai skambaus vardo savininkas Dave Seaman.

Be originalios "Hey Yeah" versijos, kurią kolektyviai kūrė minėtasis Dave Seaman bei patsai bosas Josh Gabriel, single rasite ir remiksą, prie kurio bemieges naktis (negarantuoju) leido leiblo rezidentas Francis Preve. Pirmųjų pristatinėti nereikia, o apie Francį galima ganėtinai trumpai - prodiuseris, muzikos kritikas, popso prodiuseris, muzikos kūrimo programų kūrėjas ir bičas, gebantis "Hey Yeah" timptelti iki judraus techno.

"Different Pieces", kaip sufleruoja pavadinimas, turėjo leisti kitokią muziką. Na, "Hey Yeah" itin tradiciniu pavadinti ir negalėčiau - gentiški vokalai čia maišomi su vargonų melodijomis, o rūgščią perkusiją papildo tų pačių genčių mušamieji. Kūrinys ir intensyvus, ir melodingas, ir ganėtinai įdomus bei išsiskiriantis iš tų tech-house ar techno masių, kurias paskutiniu metu tenka girdėti. Ponaičio Francio remiksas originalą, mano nuomone, netgi lenkia. Kiek mažiau melodijos, griežtesnis ritmas, technovas ūžesys ir intensyvios perkusijos, pulsuojantis bosas, tie patys gentiški vokalai ir melodingi, bet aštrūs breakdown'ai šio kūrinio verčia ilgėtis artimiausioj šokių aikštelėj.

Trumpai - smagu. Smagu, kad leiblo kokybė nebuvo nuridenta, smagu, kad single be kieto ritmo buvo palikta vietos ir dalelei "different" ir smagu, kad geri vardai nenuvylė, kaip paskutiniu metu dažnai pasitaiko.

Sv. Velnias, 2009 Rugsėjo 29, 00:31

Kūriniai

1. Hey Yeah (Original)
2. Hey Yeah (Francis Preve mix)

Komentarai

 • D I
  D I @ 2010 Rugpjūčio 18, 07:44

  Iki siol pamacius josh gabriel pries akis iskildavo minimal techno, taciau cia isvydau nuotaikinga tech house. Vienas is geresniu tunes kuriuos klausiau per pastaraji laika. Tik pavainima kazkaip ne taip parasete :)

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2009 Rugsėjo 29, 09:37

  jo, kad ir kaip nesinorėtų...

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2009 Rugsėjo 29, 09:09

  tai, kad dabar 99,997% muzikos - easily forgettable after, kad ir kaip to nesinoretu.

  o really good tune for the dancefloor - jau shis tas :)

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2009 Rugsėjo 29, 07:42

  ilgai jis pas mane neužsilaikė...

  Really good tune for the dancefloor but easily forgettable after

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.