Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 495 svečiai
Apžvalgos

Downtown Party Network - Heart Break Dancing

@ Eskimo Recordings, 2009

Kuo toliau tuo labiau tikiu, kad elektroninės muzikos kūrėjai iš Lietuvos turi neišsenkantį pačio galingiausio muzikinio parako atsargų sandėlį. Vieni iš tų šaunuolių - jums puikiai pažįstamas ir analogo mūsų šalyje neturintis disco kavalierių duetas - "Downtown party network". Vaikinai prieš savaitę belgų įrašų kompanijoje "Eskimo records" išleido plokštelę su dviem naujais kūriniais - "Heart break dancing" ir "Walk on ice".

Ko gero prisimenate kokią pasitenkinimo bangą šokių aikštelėse sukėlė debiutinis Bradkos ir Saulty projekto kūrinys - "Days like these". Masinis furoras iš šokių aikštelių persikėlė ir į internetines muzikos įrašų parduotuves, kurių administratoriams prie šio "Downtown party network" produkto teko prirašyti frazę: "out of stock"... Nenustebčiau jei ir šią plokštelę disco muzikos gerbėjai išgraibstytų iki pat paskutiniosios.

Kaip ir ankstesnėje projekto kūryboje taip ir šiame leidinyje kuo puikiausiai atsispindi šiuolaikinės nu-disco skambesio tendencijos. Į erdves išnešantys garsai, nuolat kylanti, auganti bei linksma pagrindinė melodija ir ypatingai ryški funky boso linija.

Šiame leidinyje pirmuoju numeriu pažymėtas kūrinys - "Heart break dancing", su kuriuo ko gero jau spėjote susipažinti, galėtų būti vienas ir šios karštos vasaros muzikinių garso takelių. Tiesa, išgirdus jį šokių aikštelėje, tektų gerokai pamiklinti kojas, tam kad suspėti į taktą su šio kūrinio bpm'ais. Tikiu, kad nors ir kiek per greitas, bet puikiai nuteikiantis "Heart break dancing" savyje turi labai daug išliekamosios vertės ir po kelių, o gal net ir po penkerių metų skambės taip pat šauniai ir novatoriškai kaip šiandien.

Antrasis vaikinų darbas - "Walk on ice", vilioja nuolat besikartojančiu svajingo varpelio skambesiu. "Walk on ice" šiek tiek primena šių dienų disco tendencijų diktatorių - "Tensnake" ar "Aeroplane" kūrybą. Šis kokybiškas ir išdidžiai skambantis perliukas taip pat vienas puikiausių kūrinių galinčių skambėti fone jums bestovint ant jūros kranto ir stebint saulėlydį. Paklausykite šio šviežio lietuviško disco ir ko gero visai ne be reikalo suprasite, jog pavargote nuo techno, dubstepo ir kitų šiuolaikinių muzikinės mados klyksmų.

Seta, 2009 Liepos 20, 06:34

Kūriniai
1. Heart Break Dancing
2. Walk On Ice

Komentarai

 • ggliukaz
  ggliukaz @ 2009 Rugsėjo 19, 09:17

  Aš gal perfrazuočiau - paklausykite dubstep, techno, IDM, minimal, jei pavargote nuo visų tų klaikiai nuobodžių house, nu disco, funk etc. susirekšminimų.

  0  0
 • aš
  @ 2009 Rugpjūčio 09, 06:08

  "Paklausykite šio šviežio lietuviško disco ir ko gero visai ne be reikalo suprasite, jog pavargote nuo techno, dubstepo ir kitų šiuolaikinių muzikinės mados klyksmų."

  O tai nu disco mažesnis mados klyksmas, nei techno ar dubstep? Be to techno - pernelyg plati sąvoka.

  Žodž, nepamatuotai drąsus teiginys.

  0  0
 • far from home
  far from home @ 2009 Rugpjūčio 05, 01:00

  paplosiu!

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2009 Liepos 30, 01:09

  joa, tikrai smagūs kūrinukai :)

  0  0
 • moog
  moog @ 2009 Liepos 29, 10:16

  Abi dainos patiko! :)

  0  0
 • Nini
  Nini @ 2009 Liepos 25, 08:37

  Super! (mm) :)

  0  0
 • Discosau
  Discosau @ 2009 Liepos 23, 12:27

  puikus disco kratinys,saunuoliai

  0  0
 • MixteaM
  MixteaM @ 2009 Liepos 21, 02:51

  saunuoliai, grazi muzika :)

  0  0
 • TedyN
  TedyN @ 2009 Liepos 20, 09:17

  graži,skambi muzika:) šaunuoliai vyručiai,kad stengiatės i dirbat :)

  0  0
 • Arbuzas
  Arbuzas @ 2009 Liepos 20, 08:54

  Walk On Ice - mano mylimiausias.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.