Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 148 svečiai
Apžvalgos

Ame - Setsa / Ensor

@ Innervisions, 2009

Muzikos pasaulyje gana dažnai pasitaiko, jog kiekybė ir kokybė yra tarpusavyje besipainiojantys faktoriai. Pastaruoju metu tikrai nemažai kūrėjų, kurie naujus singlus, remiksus ar kompiliacijas kepa lyg mielinius blynus, tačiau rezultatas ne visada būna pats geriausias. Tai tikrai negalioja vokiečiams Kristian ir Frank, kurie savo kokybiškos produkcijos gausa niekada neleidžia pamiršti apie judviejų projekto "Ame" egzistavimą.

Jau kitą savaitę muzikos prekių parduotuves pasieks naujasis dvigubas "Ame" singlas - "Setsa / Ensor". Ko gero, net neverta stebėtis, jog jį išleidžia įrašų kompanija "Innervisions", kuri jau ne vienerius metus išlieka tarp mano mėgstamiausių.

Pirmoji plokštelės pusė paskirta skambaus pavadinimo kompozicijai - "Setsa". Pirmieji kūrinio garsai, prisodrinti gilaus tech house skambesio, priverčia kaip mat suklusti ir laukti kažko ypatingo. Pagrindinė "Setsa" tema - gyva, gili melodija, kuri savo skardžiais garsais įkūnija Skandinavijos šalių folkloro motyvus. Ryški styginių instrumentų linija, pagražinta dramatiškai skambančiais klavišiniais, kompozicijai suteikia aštriai šaltą nuotaiką. Gal Norvegijos šiaurėje esantis miestelis pavadinimu Setsa ir šis "Ame" kūrinys nėra vien tik keistas sutapimas? Apie Setsos miestelį užklojantį šaltą ir tirštą rytinį rūką jau ne vieną šimtmetį sklando paslaptingos legendos...

Vos paklausius antrojo singlo - "Ensor", įsitikinau, jog "Ame" vaikinai po vieną kozirį tikrai nesimėto. Gal ne toks sodrus ir skambus kaip "Setsa", tačiau labai hipnotizuojantis ir vis į viršų kylantis tamsusis "Ensor" mane tiesiog sužavėjo. Nuo pat pradžios stipriai pulsuojantys bosai kūriniui suteikia ryškų devintojo dešimtmečio techno skambesio prieskonį. "Ensor" jau puošia Lil Tony, Pete Heller, ir net John Digweed dj setų grojaraščius. Įdomu kaip jis skambėtų šokių aikštelėje besiartinant pačiam vakarėlio įkarščiui. Ko gero šis "perliukas" sulauks tikrai nemažai melomanų simpatijų.

Tikiuosi, jog "Ame" vaikinai ir toliau džiugins savo darbais, o kol kas nekantrauju sulaukti ar gilaus garso ambasada - kompanija "Innervisions", pasiūlys "Setsa" ir "Ensor" remiksų.

Seta, 2009 Gegužės 31, 12:38

Kūriniai
1. Setsa
2. Ensor

Komentarai

 • p_gma
  p_gma @ 2009 Gegužės 22, 12:24

  Setsa man per daug toks ale gražus darbas - skamba skystai, bet už širdies negriebia.
  Ensor gal net ir visai išjudina. Nėra prastas kūrinys, bet irgi ne daugiau.
  Visai ne stebuklai, turint omeny, kad čia Ame.

  Subjektyviai

  0  0
 • TedyN
  TedyN @ 2009 Gegužės 14, 09:06

  Pasakiski garsai ir jausmai,abu kuriniai verti demesio.. :)

  0  0
 • aww
  aww @ 2009 Gegužės 08, 11:30

  pirmasis klausytia Ame gabalas buvo 'rej' :) nuo to karto, nepraleidžiu pro ausis naujų darbų ;]

  0  0
 • Erikusia
  Erikusia @ 2009 Gegužės 05, 05:00

  Setsa patiko :)
  Btw, released on April 4th ;)

  0  0
 • St.Stereo
  St.Stereo @ 2009 Gegužės 03, 02:46

  labai gerai!

  0  0
 • elkoo
  elkoo @ 2009 Balandžio 30, 11:50

  abu kuriniai verti demesio, malaciai doichai :)

  0  0
 • The Filtering Machine
  The Filtering Machine @ 2009 Balandžio 29, 06:56

  Girdėjau John Digweed ir Pete Heller setuose,bet gavau tik šiandien,taigi kol kas negaliu atsiklausyt.Klausant "Setsa"apima ypatingi pojūčiai,na o "Ensor" garsai lyg ir kažkur girdėti.

  0  0
 • Emilis!
  Emilis! @ 2009 Balandžio 27, 05:38

  Nepatikejau, kad cia ame toki grazu darbeli paruose mums! Asmeniskai man iki tol buve ju kurineliai nelabai kaip skambedavo (asmenine mano nuomone).

  0  0
 • Seta
  Seta @ 2009 Balandžio 25, 02:37

  Oj, mineralalai, sorry... man jau laikas akiniu eit pirkt:)

  0  0
 • Vytas
  Vytas @ 2009 Balandžio 25, 11:41

  Man patiko pati Ame pradžia, bet visiškai neprijaučiu jų vėlesnei kūrybai.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.