Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 101 svečias
Apžvalgos

Denis A - Mirage

@ Denis A Records, 2009

Dažniausia jauniems ar naujiems prodiuseriams sunku iškopti ir iškovoti pripažinimą, kadangi jie iškart paskęsta naujų veidų jūroje, bet rusas Denis A, savo naujausią singlą remiksuoti pasikvietęs Style of Eye, ir dėl jo įkūręs nuosavą leidybinę bendrovę, rodos, rūpinasi išvengti tokio likimo. O net jei taip atsitiktų, vaikinas turi labai neblogą "planą B" - radijo laidą "Diamonds of Dance music", rezidenciją poroje Ibizos ir Maskvos klubų bei nuosavus juvelyrų namus "Alentieff". Aš, kaip didelis blizgučių mėgėjas, kaip tik čia ir užkibau.

Singlą sudaro dvi "Mirage" versijos. Originali - lyg ir niekuo neypatingas, bet tuo pačiu neerzinantis ir švelnus, kiek lyriškas tech-house ir progressive mišinys. Ramus ritmas, minorinė melodija ir nušlifuoti sąskambiai sudaro neblogą foną. Style of Eye tuo tarpu meta šalin lengvą melodiją ir ramybę - jo miksas pasižymi intensyvesniu, kietoku ritmu bei "The Big Kazoo" menančiais, ištęstais, aukštais sąskambiais, kartais pavieniais, o kartais ir chaotiškai užpildančiais visą erdvę. Remiksas paprastas, bet judrus.

Nors abu kūriniai skamba neblogai, jie nėra ypatingi, juose nėra stulbinančių sprendimų ar kokių naujovių, ar net kokių sąskambiu bei melodijų kurios iškart pavergtų širdį. Šis singlas atrodo kaip užtikrintas, kitų prodiuserių pramintu keliu sekantis pirmasis bandymas. Bet kadangi kūrinėlį jau dabar groja Laurient Garnier bei Hernan Cattaneo, o daugiau remiksų sukurti žada Robert Babicz, Wally Lopez, Solaris Heights bei Pig & Dan, galbūt Denis minėtoje jūroje ir nepaskęs.

Sv. Velnias, 2009 Sausio 15, 12:16

Kūriniai
1. Denis A - Mirage
2. Denis A - Mirage (Style of Eye remix)

Komentarai

  • mental8
    mental8 @ 2009 Vasario 16, 11:19

    taikliai, originalas švelnus. labai tinkanti melodija moderniems juvelyro namams huh? ;-)

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.