Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 175 svečiai
Apžvalgos

Matthew Dear - Body Language vol. 7

@ Get Physical Music, n/a

Metams skaičiuojant paskutines valandas ir minutes, jaučiu pareigą pradėti diskusiją apie vieną iš skaniausiai suklausytų šių metų kompiliacijų - "Body Language Vol. 7 - Mixed By Matthew Dear"

Dar prieš pasirodant šiai kompiliacijai ji buvo įvardinama kaip vienas iš metų perliukų. Peržvelgus pastarųjų metų Matthew Dear nuveiktus darbus, tai atrodo natūralu. Viskas prie ko prisiliečia Matthew tampa palaima širdžiai bei kūnui ir atgaiva ausims. Jis visada originalus, subtilus, paslaptingas ir gyvas. Tokia yra ir septintoji "Body Language" versija.

"Body Language" dar kartą įrodo, kad Matthew Dear moka ir mėgsta derinti natūralų vokalą su sintetiniu ritmu ir, svarbiausia, iš pirmo žvilgsnio nekaltas kokteilis veikia kaip branduolinis užtaisas.

Kompiliaciją pradeda Dinamoe - The Green French One - miesto triukšmas ir ūžesys peraugantis į minimalistinį ritmą. Kalabrese - Cityblues bosinė gitara, vokalas ir gyvas bei sodrus ritmas suveikia tarsi tiltas tarp baro ir šokių aikštelės, kurioje veiksmą pradeda Sascha Dive - Street Life. Vienas iš mano didžiausių favoritų. Labai riebus, bet maloniai į kūną susigeriantis ritmas bei jį lydinti perkusija mane kas kart priverčia garsą pasukti link maksimumo.

Šiek tiek ramybės įneša Mlle Caro & Franck Garcia - Dead Souls. Hipnotizuojantys garsai ir vienišas vokalas veikia kaip raminamieji išlaisvinantys galvą nuo bet kokių minčių. Iš hipnozės pažadina pulsuojantis Promp - Ambee ritmas, o DJ Koze - Zou Zou - tarsi penkių minučių preliudija prieš I:Cube - Gtnup, kurio stringantis ritmas, karpyti vokalai ir padriki garsai pradeda finalinę kompiliacijos dalį.

Sekantis mano favoritas - Seth Troxler & Patrick Russell - Doctor Of Romance. Kabinantis ritmas, paslaptingos atmosferos, ryškus bosas ir perkusijos vaidmenį atliekantis nuolatos kartojamas vokalas. Norisi pasigarsinti, bet garso rankenėlė jau atsukta iki galo.

Nusileidimą pradeda Even Tuell - Untitled B1. Skardus ir piktokas ritmas nurimsta palikdamas tik padriką bosą, kažkur tolumoje skambantį vokalą ir ūžesį. DJ Koze kūrinio "I Want To Sleep" pavadinimas kalba pats už save. Čia pagrindinis vaidmuo atitenka naktiniams radijo pašnekesiams, kuriuos tarsi fonas papildo prislopinti ritmai.

Kompiliaciją Matthew užbaigia triukšmingai, išskirtinai kompiliacijai sukurtu savo paties kūriniu "Free To Ask". Prasidėjęs kaip smagus šokių aikštelių uždegėjas, jis virsta tikra rūgšties audra. Tašką deda 2006 metų Lorenzo kūrinys "Get Deep". Paprastas, bet iki raudonumo kaitinantis. Kiek nestandartiškai stipri pabaiga, bet dėl kurios vėl norisi viską pradėti iš naujo.

Drąsiai galiu sakyti, kad, mano nuomone, ši kompiliacija idealiai atitinka savo pavadinimą - gryna kūno kalba, o Matthew Dear tik dar kartą įrodė, kad jis yra vienas iš geriausių kūno kalbos specialistų planetoje.

Arbuzas, 2009 Sausio 11, 19:00

Kūriniai
01. Dinamoe - The Green French One (Original Mix)
02. Kalabrese - Cityblues
03. Sascha Dive - Street Life (Samuel Davis Dark Groove Remix)
04. Kid Sublime - Basement Works Vol. 1
05. Johnny D - Orbitalife
06. Martinez - Retrospective
07. Diz - No Way
08. Johnny D - Tramodyssee
09. Mlle Caro & Franck Garcia - Dead Souls (Radio Slave Long Distance Kiss Mix)
10. Prompt - Ambee
11. DJ Koze - Zou Zou
12. I:Cube - Gtnup
13. SoulPhiction - Traffic Lights
14. Two Armadillos - Hamlin (Sascha Dive's Secret Dub)
15. Seth Troxler & Patrick Russell - Doctor of Romance
16. Even Tuell - Untitled B1
17. DJ Koze - I Want to Sleep
18. Basti Grub - Baaa Niii
19. Matthew Dear - Free To Ask (Body Language Exclusive Track)
20. Lorenzo - Get Deep

Komentarai

 • DSM
  DSM @ 2009 Sausio 06, 12:40

  body language niekad nenuvilia, shaunus shitas !

  0  0
 • Paupy
  Paupy @ 2009 Sausio 04, 12:47

  Taip, puikiai suklijuota.

  0  0
 • One Hour Story
  One Hour Story @ 2009 Sausio 03, 10:47

  Man tai cia net ne 2008, o apskritai visu laiku (na tik Involverio niekas pranokti negali :p)

  0  0
 • p_gma
  p_gma @ 2009 Sausio 03, 05:31

  Bene geriausias 2008-ųjų metų miksuotas darbas.

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2009 Sausio 03, 04:31

  taip, tikrai

  0  0
 • guzis
  guzis @ 2008 Gruodžio 31, 11:05

  sitas neapsakomai geras!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.