Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 319 svečių
Apžvalgos

Charles Webster - Coast2Coast

@ NRK, 2008

Buvo laikas, kai Charles Webster aš išgirdau. Po to atėjo momentas, kai pamačiau. Ir išgirdau gyvai, aišku. Pirmojo epizodo datų nepamenu, užtat antrojo ryškiai. Galbūt gražiausios diskotekinės tų metų akimirkos. Tuomet dar tik prisijaukintame "Woo", kur du bičai iš UK improvizavo house kaip kaip džiazo dovana pamaloninti juodaodžiai. Žmonių buvo nedaug, bet apdovanoti įkvėpimu išėjo visi. Pagarba ir tikėjimas tais dviem žmonėm leido sielai dainuoti, kad house gyvas. Ir tik stiprės.

Asmeniškai aš vis labiau pavargstu nuo visų tų dalykų, kurie šiuo metu valdo šokių muziką. Vargina Beatport (kartais pagalvoju, kaip baisu būti rimtu didžėjumi, kuris turi perklausyti tiek daug muzikos), vargina didžėjai (kurie ne visada peržengia toliau to paties Beatport chartų ribas) ir gal net kiek amžius (šokoladinėms čiburaškoms daug mielesni tektonikai).

Charles Webster ir Atjazz - vieni tų, kurie nuramina, atpalaiduoja nuo to nuovargio. Visada skoningai ir šventiškai. Kaip tortas. Arba Laboutino batai. Atjazz ant Lietuvos dažniau linksniuojamas dėl Vidžio ir Basanovo reikalų. Tuo tarpu Websteris sėkmingai gimdo savo kūrybą, remiksus, miksus ir kompiliacijas. Paskutinis klientas - miksas "Coast2Coast", vertinamas aukščiausiais balsais.

Intrigos nebus - tai skamba tiesiog gerai. Kai kurie prikibs, kad perėjimų nėra ar miksas nenuoseklus. Šįkart technikai sakau ne. Ypač antrame CD. Bet pradėkim nuo pradžių. Iš pradžių Websteris nepasikuklino ir į vieną vietą surinko daugybę 2008 m. medalių iš asmeninės kolekcijos. Už tai jam minusas. Tiesa, labai nedidelis. Pasikvietus Henrik Schwarz, DJ Koze, Justin Martin gaunasi pakankamai solidu. Pridėk dar klasikinę uogą pabaigoje, "I'm Your Brother" ir pasakysi, kad skanu. Visgi tikroji puošmena mano akimis bei mano ausims yra "Go That Deep" remiksas, kuriame kūrybinis Websterio ir Atjazz duetas įrodo, kokį "švarų" house jie puoselėja. "Švarus" tai nereiškia madingas, oldskulinis, naujoviškas ar panašiai. Švarus ir tiek :)

Antroji pasakos dalis man pasirodė įdomesnė. Turiu įprotį klausyti dvigubus CD nuo galo - gal dėl to būtent ji taip įkrito į širdį. 72 minutės - ir visi Websterio kaip didžėjaus selekciniai privalumai kaip ant delno. Tradicijos, nuojauta, šimtaprocentinis deepo pojūris. Neturiu nieko pieš naujuosiuos deep house talentus (pvz, Manuel Tur), bet dauguma jų niekada neskambės taip. Tai nereiškia, kad jie blogi, tiesiog viską daro kitaip. Websteris darkart įrodo, kad silikono ir botekso injekcijų muzikai nereikia - būdama "A" klasės ji paprasčiausiai nesensta. 1999, 1992, 1993...tai tik keli skaičiai iš šios muzikinės klasės žurnale įrašytų gimimo datų. Ir visi jos priklauso house pirmūnams. 0 galiorka "Love Break", man apskritai įkūnija house fantaziją apie diskotekinius šokius dviems.

Kalbant trumpai, jei panašūs miksai tave domina dėl muzikinių pokyčių, tendencijų, miksavimo, gabalų šviežumo...tai šis turbūt nepatiks. Bet jei nori emocijų, paklausyk. Taip aš naktimis sapnuoju house.

Paupy, 2008 Rugsėjo 23, 19:52

Kūriniai
CD 1
01. Frankie Valentine - Zumbi (Henrick Schwarz Dub mix) / Nick Holder - America Eats Its Young (A cappella)
02. DJ Koze - Cecily
03. Pépé Bradock - 4
04. Kemetic Just - Do You remember (Charles Webster 2008 rmx)
05. Justin Martin - Sad Piano (Charles Webster 2008 rmx)
06. Furry Freaks - Lament for a Dead computer (Charles Webster 2008 rmx)
07. Atjazz feat. Sawne B - Parallels (Charles Webster 2008 rmx)
08. Roy Davis Jr. - Motion
09. NUfrequency feat. Shara Nelson - Go That Deep (Version mix)
10. Greg Gauthier & Tony L feat. Sabrynaah Pope - Someone For You (String Quartet)
11. Furry Freaks - Want Me Like Water (Charles Webster 2008 rmx)
12. Ratcliffe - Back to the City
13. Round One - I'm Your Brother

CD 2
01. Larry Heard - Missing You
02. Groove Committee - Just Play the Music
03. The Mighty Bop feat. Duncan Ray - Lady (Herbert's in the Air dub)
04. Amp Fiddler - Superficial (Jan mix)
05. Alex M - It Works
06. Pal Joey - Rat Race
07. Pal Joey - Party Time
08. Black Orchid - Trumpet King (Smooth mix)
09. Chez Damier - Untitled
10. Family of Few - Intervoles
11. Basic Bastard feat. Blake Baxter - Love Break

Komentarai

 • lina
  lina @ 2008 Rugsėjo 22, 08:43

  uzhsimaniau paklausyt ;_;

  0  0
 • missV
  missV @ 2008 Rugsėjo 19, 02:19

  "Arba Laboutino batai". Šypsena.

  0  0
 • Smogas
  Smogas @ 2008 Rugsėjo 17, 10:14

  Po 3 CD is Defected atseke ir jo 2 CD is NRK. Tikrai daug ka nuveikes vyrukas siemet. Man kazkodel pirmasis cd daug mielesnis, daugiau jausmu, daugiau tos tikrojo soulful house nuotaikos kurios daznai pasigendu neva house veliavnesiu setuose lietuvoje. Pirmas cd - Sabrinaah Pope ir Furry Phreaks labiausiai kabinantys, antras cd - Amp Fiddler !

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.