Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 71 svečias
Apžvalgos

Tricky - Vulnerable

@ Epitaph, 2003

Žemiausias Metų Krytis... Skaičiau keliuose rusiškuose bei angliškuose masiniuose žurnaluose apie šį albumą ir dar labiau ėmė siutas. Genialusis, pats geriausias, tobulas vasaros albumas, bla bla bla. Tai nuoširdžiai vimdo. Jis surado savo užtarėjų, ten kur anksčiau grodavo tik Lim Bizkit su Sarah Connor. Ir dar blogiau.

Daugiausiai šypsenų sukėlė, kuomet norėdami pagirti vieno žurnalo autoriai nežymiai įspjovė į Trickio širdį įvardindami dabartinį jo muzikinį stilių Dream Hop, kuris (man) nuskambėjo taip pat niekingai ir blogai kaip kadaise Dream Dance rinkiniai kioskuose prieš maisto prekių parduotuvę už lita penkiasdešimt. Buvo geri laikai, ar ne? Bet blogiausiai, kad Dream Hop visakeriopai atitiko esmę. Nei vienu žingsniu toliau.

Nežinau, ką dabar daro Kritikai, kurie sugebėjo Massive Attack naują albumą apšaukti komercija, vien dėl kelių žingsnių į saulę. Nežinau, ką daro nuoširdūs Tricky fanai, kurie užaugo ir toliau auga su jo (tikrai) genialiais Maxinquaye, Pre-Millenium Tension, Angels with Dirty Faces… Kurie kartu su M.A. ir laikė tamsaus Bristolio vokalinio trip hopo sceną. Kiekvienas albumas turėdavo vis kitoki šarmą, bet esmė juk nekisdavo. Būdavo tai švelnesnė kompozicija, tai visiška psichodelika, tačiau jis neleido savo vardo teršt žodžiu komercija. Dabar...

Liko tik Tricky apsivalgęs balsas. Nors ir jis jau paskęsta kituose pop/hip hop vokaluose. Daugiau nieko bendro su praeitim. Visa kita sudaro eurovizijos garsinis soundtrackas. Na, žinoma visa tai tikrai žymiai subtiliau, bet po visų tų tamsumų ir depresyvių garsų Vulnerable skamba labai labai blogai. Nesupratau ir nesuprasiu, kodėl taip buna, kad galutinė evoliucija 7-niems iš 10-ties baigiasi pop scena. Kalbant apie bet ką. Skaudi tiesa.

Taip ir čia visų garbinamas ir visam pasaulyje fanklubus turintis atlikėjas pramerkia akis ir suvokia, kad per tokią ilgą muzikinę karjierą jam nepavyko tapti pasauliniu stabu. Tai tik mano spėjimas. O išties kam čia gilintis, niekam nesvarbu, posūkio pretenzija ir priežastis. Juk mes išgirstame tik turinį. Žavingi moteriški pop soul vokalai, kurie skandina bet kokius Tricky balso bandymus paversti visa tai kitokiu formatu. Plius europos hitų radija primenantys garsiniai fonai, na tikrai daugiau nei iš 6 instrumentų, tačiau visvien tai jau nebetai. Viskas Ne-Be-Tai. Nebeišskirsiu nei vienos kompozicijos, nors yra keli ir pozytyvus garsai, ir albumas galbūt kažkuo įdomus, tačiau esmės tai nepakeičia. Visuma aiški - tai sudėtingesnio Popso Scena.

Apie albumą sako labai daug jau tai, kad Tricky naujoj fotosesijoj dalyvauja dvi žavios blondines su aptemtais odiniais kombinzonais. Labai Skoningas Go Go.

Tea Leone., 2004 Spalio 01, 10:57

Kūriniai
Stay
Antimatter
Ice Pick
Car Crash
Dear God
How High
What Is Wrong
Hollow
Moody
Wait for God
Where I'm From
The Love Cats
Search, Search, Survive
Antimatter
Receive Us

Komentarai

 • monoxide
  monoxide @ 2003 Rugpjūčio 10, 08:19

  respect 2 tea_leone... smagu kartais paskaitaliot koki kritikos straipsni!!! reix ir draugei (numero 1 tricky fanei) rekomenduot paskaityt=)))

  0  0
 • Tea Leone.
  Tea Leone. @ 2003 Rugpjūčio 05, 10:38

  arbi, mano 10-tukininkai niekam nebus idomus, rashau tai kas bent kiek gali buti dj.scene skaitytojiems idomu.
  +
  na ka as galiu pasakyt
  apie 10tukus skaityk www.sutemos.net

  0  0
 • Arbuzas
  Arbuzas @ 2003 Rugpjūčio 05, 09:08

  Tea, ką čia pradėjai prastą muzika \"apžvelginėt\" :) per tave kompe priviso visokios nekokybės :))) (juokauju) ... reiks kurią dieną ir šį darbą parsitemp ;)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.