Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 66 svečiai
Apžvalgos

King Unique - Dirty Remixes

@ Curfew, 2008

King Unique vadovaujama leidybinė bendrovė "Curfew" gyvuoja lyg ir visai neblogai - štai greitu metu pasirodys jau dešimtasis singlas. Turbūt jubiliejaus proga ar pajutę nostalgiją seniems geriems laikams, o gal tiesiog naudodamiesi paskutiniu metu labai veiksminga formule - prikelk seną naujai - "Curfew010" vaikinai paskyrė savo seno hito "Dirty" remiksams.

Nors įrašą sudaro keturi kūriniai, nauji iš jų pasirodo tik du - tai Fergie ir Paolo Mojo remiksai. Be jų dar yra kiek aptvarkytas originalas ir Kevin Saundersono E-Dancer remiksas. Klausydamas pastarojo vis negalėjau atsikratyti jausmo, kad tiek sunki boso linija, tiek senovinis, lėtesnis techno skambesys man yra kažkada labai labai girdėti, ir tik kai pradėjau domėtis daugiau, išaiškėjo, kad ši Saundersono versija buvo išleista dar 2002 metais leidybinėje bendrovėje "Junior".

Nuo pat pirmųjų sekundžių atrodo, kad Fergie remiksas - potenciali kapoklė. Kietas ritmas, neatsiliekantis nuo jo bosas ir tamsokas skambesys - viskas skamba griežtai ir kaip reikiant. Be to, nors Fergie versija yra lėtesnė už originalą - tik 126 BPM (beats per minute), - ji yra apgaulingai intensyvi. Kūriniui įpusėjus pasigirsta šiokia tokia melodijėlė, kuri lyg ranka nuima visą įtampą, ir geriau jau jos čia nebūtų buvę, bet apskritai remiksas ganėtinai stiprus.

Nors Fergie ir Paolo Mojo remiksų tempas vienodas, pastarasis atrodo kur kas lėtesnis. Jei Fergie linko kažkur link progressive ir techno, Paolo Mojo darbas mena mistinį minimal ir kažkokio groovy house mišrūną - tokį įspūdi kurti labai padeda banguojanti, siūbuojanti ir gan optimistinė boso linija. Matomai vokalo turinys Paolo kėlė tik džiugias ir saulėtas emocijas. Šiam remiksui įpusėjus taip pat pasigirsta lengva melodija, bet kitaip nei Fergie versijoje, ji čia puikiai tinka.

Labai tikėtina, kad šis singlas bus sėkmingas - yra galybė žmonių prisimenančių, kaip kažkada taškėsi pagal tą "Dirty - Dirty", be to, visiems būna įdomu, kaip tas gabalas skambėtų dabar. Ankstesni "Curfew" leidiniai su perleistais King Unique hitais irgi buvo ganėtinai sėkmingi. Tačiau to "obscene, immoral, filthy, dirty" čia kur kas mažiau nei norėtųsi.

Sv. Velnias, 2008 Liepos 30, 14:49

Kūriniai

1. King Unique - Dirty (E-Dancer remix)
2. King Unique - Dirty (Fergie remix)
3. King Unique - Dirty (Remastered)
4. King Unique - Dirty (Paolo Mojo remix)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.