Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
Apžvalgos

Caspa & Rusko - FabricLive.37

@ Fabric, 2007

Lietuvos paštas - čiulpia, bet apie tai jau visa spauda prikalbėjo pakankamai. Aš mieliau pakalbėsiu apie tai, ką paštininkas atnešė vėluodamas pusantro mėnesio - Caspa ir Rusko sulipdytą "Fabric Live 37".

Dubstep'as tapo nauju atradimu, nauja gyvybės injekcija visai elektroninės muzikos scenai. Nežinau kas jį prikėlė, tačiau akivaizdu, kad jis pakilo kaip feniksas iš pelenų ir sužaižaravo pačiom įvairiausiom spalvom. Nuo blankių ir minimalistinių spalvų iki sodrių ir tirštų, nuo lėtų, tamsių ir niūrių iki greitų,ryškių ir linksmų.

Pakilo taip aukštai ir nušvito taip margai, kad Dubstep žinovai ėmė nesutarti kaip turi skambėti ir atrodyti tikrasis Dubstep. Man, šiuo muzikos stiliumi besidominčiam tiek, kiek jis pats apie save pasako, svarbiau ne apibrėžimas, bet rezultatas - kaip ir visa šokių muzika, visų pirma ji turi sukelti teigiamas emocijas, o pirmasis "Fabric" Dubstep blynas puikiai atlieka šią misiją.

Caspa ir Rusko galima drąsiai priskirti prie ryškiaspalvių kūrėjų. Sunku likti abejingam jų pučiamoms tirštoms, greitoms ir nuotaikingoms boso vibracijoms. Į 37-tą "Fabric Live" duetas sugrūdo 29 kūrinius. Kvapą gniaužiantis tempas. Nei minutės atokvėpio. Nuolatinė banguojanti energijos ir nuotaikos srovė.

Miksą galima išskirti į keturias standartines dalis - įžangą, vystymą, kulminaciją ir pabaigą. Savo kelionę "Caspa & Rusko" pradeda sąlyginai ramiais Caspa, L-Wiz ir Uncle Sam kūriniais - šiem tiek smuiko, regio, svaigulio ir kutenančių boso atodūsių. Motorą pradeda judinti "Rusko - Jahova" bei "Caspa - Terminator". Kūnas iš esmės pajaučia ką reiškia bosinės bangos. Šiek tiek tamsos, purvo ir baimę keliančių Afrikos džiunglių.

Sunkiąją artileriją į darbą paleidžia "Rusko - Too Far". Protas sunkiai suvokia ką išdarinėja bosai, bet kūnui tai akivaizdžiai patinka. Rusko, Coki, Caspa, vėl Rusko, vėl Rusko ir vėl Rusko beprotiškai greitais ir tirštais bosais gręžia kūną skirtingu dažniu ir skirtingas vietas - vienas kūrinys keičia kitą bent kas dvi minutes. Žiauriai keistas jausmas, tarsi lėktumei žemyn čiuožykla - kūnu be perstojo rieda šiurpuliukai, kartais šmėsteli mintis sustoti, tačiau to padaryti tiesiog neįmanoma.

Išjudintą stogą galutinai išsprogdina "Rusko - Cockney Thung". Kitoj vietoj jis galbūt neskambėtų taip beprotiškai, tačiau dabar, kuomet padažnėjęs kvėpavimas ir prasiplėtusios kraujagyslės gerokai pamaitino smegenis deguonimi, jis sprogsta kaip atominė bomba.

Išsisklaidžius atominės bombos sprogimo sukeltoms dulkėms, "Caspa & Rusko" leidžia lengviau atsikvėpti užbaigdami miksą lengvesniais, melodijomis, vokalu, atmosferomis, lengvu drum'n'bass prieskoniu pagardintais kūriniais. Tašką deda kažkur į Afrikos savaną skęstančią saulę palydintis "ConQuest - Forever".

Aš atleidžiu visas pašto nuodėmes ir prasižengimus. Ačiū "Caspa & Rusko".

Arbuzas, 2008 Spalio 07, 21:43

Kūriniai
01. Caspa - Born to Do It
02. L-Wiz - Girl From Codeine City
03. Caspa - Cockney Violin
04. Uncle Sam - Round the way Girls (Tes La Rok Remix)
05. Rusko - Jahova
06. Caspa - The Terminator
07. Cotti - Legacy
08. Matty G - 50K VIP
09. The Others - Africa VIP
10. Distance - V
11. Caspa - Big Headed Slags
12. Rusko - Too Far
13. Coki - Sponge Bob
14. Caspa - Louder
15. Caspa & The Others - Well 'Ard
16. Unitz - The Drop
17. Rusko - Hammer Time
18. Rusko - Mr Chips
19. Orien - Look At My Eyes
20. The Others - Fun House
21. Rusko - 2 N A Q
22. Rusko - Cockney Thug
23. Rusko - Cockney Thug - Buraka Som Sistema Remix
24. Skream - Guru
25. Rusko - Beta Max
26. D1 - Im Loving
27. Caspa & Rusko - Rock Bottom
28. Orien - Rainbow Tear Drops
29. ConQuest - Forever

Komentarai

 • Tony Jungle
  Tony Jungle @ 2008 Kovo 25, 04:49

  Eina sau!!! Nerealus setas. Dar turbut nera taip buve kad klausyciau ir beveik visi gabalai nerealiai taskytu. Net negaliu nusedet ant kedes. Sis setas kalbant apie gabalus tai turbut vienas is geriausiu apskritai girdetu setu netik is dubstepo o ir is vosos mano klausomos muzikos. RESPECT !!!

  0  0
 • secretthirteen.org
  secretthirteen.org @ 2008 Vasario 20, 02:52

  Jahova.O aplamai per Rusko trekus ypac uzsinori gero konjako atsigerti ir sompana issauti.

  0  0
 • Bojus
  Bojus @ 2008 Vasario 13, 12:09

  grazhu ir kaip emocionalu! aciu

  0  0
 • Nightjar
  Nightjar @ 2008 Sausio 29, 09:55

  gabalai tai geri,bet kaip mixas tai neypatingas bent jau man :>

  puse velnio

  0  0
 • More Evil Than Satan
  More Evil Than Satan @ 2008 Sausio 29, 11:45

  Londono kaimui atsibodo nešokti:) Jie sujunge nu skool breaks synth'us su Woble-Double linija, kuri valdoma Clownish-JumpUp-Midtempo Drummandbase-garage :) Maždaug per vidurį, kompiliacijos neišeina nurašyt dėl vienos neblogos acid linijos. Esmėje, Caspa su Rusko sukūrė naują stilių - Dub & Step :)

  0  0
 • televizorius
  televizorius @ 2008 Sausio 29, 08:27

  Taip, pashtas del shvenchiu,as taip speju, male totalu shuda.Mano siuntiniai irgi velavo apie 1.5 menesio.O review patiko.Reikes butinai paklausyti.

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2008 Sausio 28, 08:56

  o blin - pusantro mėn. Tai gal ir aš savo kompaktus gausiu. Skylark - "Panic", Zabielos naujo ep laukiu, jei neklystu nuo gruodžio vid., o Tom Middletono naujausio mixo - geras 3 sav. Kaip tyčia snd buvau pašte pasiklausinėt kaip kas, bet man tik paaiškino, kad jei siųsta neregistruotu paštu, tai atsekt, susekt kur jie užkliuvo neįmanoma.

  O review, perskaitęs užsimaniau paklausyt šito :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.