Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 121 svečias
Apžvalgos

Tiefschwarz - 24 Seven

@ Continuemusics, 1997

Visai neseniai žymieji broliai Schwarz'ai, 10-ties metų dueto gyvavimo proga, išleido savo rinkinį, apie kuri Jūs skaitėte 2007-ųjų rugsėjį Smogo apžvalgoje. Na, o aš norėčiau apžvelgti įrašą, nuo kurio viskas ir prasidėjo.

Tiefschwarz, kaip diskžokėjai, groti pradėjo maždaug tada, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę. Po keleto metų kelionių skersai - išilgai Europą ir netik, jie nusprendė sukurti kažką savo. Taip 1997 m., pasitelkę į pagalbą Ronnie Christie (vokalas), išleido savo pirmąją plokštelę Continuemusics leidybinėje kompanijoje, ji buvo pavadinta 24 Seven. Įrašas į mano rankas pateko vos už 1 eurą, vienoje Hamburgo plokštelių parduotuvių. Nuo tada, kai 24 Seven pirmąkart pasirodė, buvo praėję dešimt metų.

Akivaizdu, kad šiandienos Tiefschwarz labai skiriasi nuo 1997ųjų Tiefschwarz, bet ar gali juoda skirtis nuo juodos taip smarkiai?

A pusė (discogs.com meluoja, kad tai B, jais netikėkite) susideda iš dviejų Michi Lange interpretacijų - "24 Seven" remikso ir dub'o. Remiksas, pavadintas "Michi's club guide"- energingas ir smagus senas geras house. Tiefschwarz mums paskanauti pateikia daug R.Christie vokalo, išjudinančio ritmo, geros nuotaikos - tikrą energijos užtaisą. Natūralu, kad ,,Michi's journey into dub" yra kiek ramesnis, tačiau ne mažiau smagus. Ta pati melodija, vokalo loop'as "everybody move", sukasi ir sukasi iki pirmojo breakdown'o, vėliau darkart atsiranda pabaigoje.

B pusė man mielesnė už A todėl, kad čia radau "Tiefschwarz alternative vocal mix" ir nuostabią "Tiefschwarz red dog apella". Pirmasis kūrinys yra labai pakeliantis dvasią (taip derėtų versti žodį uplifting), kupinas sodraus vokalo, toks dangiškas, jausmingas, lengvas vokalinis house. Raudonojo šuns apella - ne acapella, tai dar viena nuostabaus grožio daina (taip, būtent daina): švelni, šiek tiek pagardinta perkusija ir klavišiniais lopšinė. Jos gera klausytis prieš miegą, arba vos vos prabudus ryte.

Sakoma: "muzika - skonio reikalas". Mano subjektyvia nuomone, ši plokštelė verta daug daugiau, nei visas dešimtmečio rinkinys, nes tada Tiefschwarz buvo juodi ne ta prasme, kuria yra šiandien.

Another Justin, 2008 Sausio 22, 22:15

Kūriniai
A1. 24 Seven (Michi's Club Guide)
A2. 24 Seven (Michi's Journey Into Dub)
B1. 24 Seven (Alternative Vocal Mix)
B2. 24 Seven (Red Dog Apella)

Atlikėjas: Tiefschwarz
Albumas: 24 Seven
Leiblas: Continuemusics
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 1997
Įvertinimas: 4,50

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.