Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 98 svečiai
Apžvalgos

Survival - Gravity Borne / Stasis

@ Play:Musik, 2007

Kai žmogus pasivadina "Išlikimu", skamba arba įtikinamai, arba per daug ambicingai. Britų drum'n'bass prodiuserio "Survival" atveju aš linkęs tikėti atlikėjo įnašu į išliekamąją vertę ir drum'n'bass kaip vieno iš dinamiškiausių elektroninės muzikos stilių išlikimu. Nuo 13 metų kuriantis ir didžiulę patirtį turintis atlikėjas savo bagaže pasikrovęs jau ne vieną chrestomatinį kūrinį. Kone daugiausiai iš paralelinės, ne "mainstream", scenos pastaruoju metu išleidžiamas atlikėjas paruošia tikrai nekonvejerinį leidinį "Flight" talentų kalyklai "Play:Musik".

A pusės "rolleris" "Gravity Borne" brėžia dar vieną tvirtą liniją jungiančią tech, neuro ir dub drum'n'bass. Skambesys, ko gero, geriausiai apibūdinantis pastaruosius metus ir atsispindintis tokių atlikėjų kaip "Break", "Resound", "Icicle", "Nympho" ir kitų atlikėjų kūryboje. Skambesys, alsuojantis šalta 97-98ųjų techstep estetika, tačiau įgijęs visai kitą svorį. Vis dėlto "Survival" išlaiko savo savitumą pindamas pulsuojančią boso liniją, "stretchintus bytus", švelnius smuikų garsus su aštria ir grubia sintetika.

Plokštelės "flipside'e" kaip jau įprasta sprogimo tikėtis neverta. Jeigu neskaitysime sprogimu pavasarinio sužydėjimo visomis įmanomomis spalvomis. Būtent taip skamba "Stasis". Tobula harmonija piešiama fleitų, nuaidinčio trimito ir viską užpildančios šilumos. Ir netgi legendinis "Photekas" gali būti ramus - geriausių tradicijų ritmo struktūrų čia netrūksta. Tiesiog hitas. Šiuolaikinis drum'n'bass pasaulis velniškai sudėtingas ir greitas. Jeigu dar metų pradžioje buvau įsitikinęs, kad nieko gražesnio ir stipresnio melodingojo drum'n'bass fronte už "Fracture & Neptune - Ventura" šiemet neatsiras, tai dabar, metų gale esu galutinai pasimetęs tarp daugybės kūrinių, kurių paskutiniu ryškiu įspūdžiu tampa "Stasis".

"Survival" šia plokštele dar kartą įrodo koks įdomus ir spalvingas gali būti drum'n'bass, ypač atsidūręs patikimose ir išmanančiose rankose. Rankose, perėjusiose ankstyvųjų 90'ųjų hardcore, kūrusiose drum'n'bass evoliuciją tam, kad galiausiai sukurtų tai, kas išliktų.

Simao, 2007 Spalio 25, 00:58

Kūriniai
A. Gravity Borne
B. Stasis

Atlikėjas: Survival
Albumas: Gravity Borne / Stasis
Leiblas: Play:Musik
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 2007
Įvertinimas: 4,50

Komentarai

 • SvarcuS
  SvarcuS @ 2007 Spalio 31, 01:02

  Taip ir sulaukem Stasis ;)

  0  0
 • SvarcuS
  SvarcuS @ 2007 Spalio 19, 11:06

  Galbut ryt Flight uzgros 'Stasis', nes labai daznai girdetas pas ja Next Chapter'iuose ;)

  0  0
 • Simao
  Simao @ 2007 Spalio 19, 02:25

  apzvalgoje yra vienas nedidelis prazioplintas pusiau netikslumas. my false. kas pastebes, tam elektroninis buckis :)

  0  0
 • noonie
  noonie @ 2007 Spalio 19, 02:16

  hemm,.lbj geraj klausos abu gabalaj..xD

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Spalio 19, 09:56

  hmm ir shejp jej texhnishkaj shnekant antrame gabale mentasm semplas panaudotas smarkiai netradicishkaj...jau ant tiek atsibodusy garsa galima vel klausytis :)....jo antras shmotas tikraj proper stuff :)

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Spalio 19, 09:53

  antras gabalas taj totaliai liuxishkas...ale pirmas taj amen mixuotas su dar kazhkokiu brejku + modulated reece...kinda boring.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.