Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 74 svečiai
Apžvalgos

Makoto - Believe In My Soul

@ Good Looking, 2007

Sėkmingai išleidęs kūrinį "Golden Girl", Makoto griebėsi baigti savo antrąjį "didelį" albumą "Believe In My Soul", kurį jau buvo numatęs tik pasirodžius pirmajam - "Human Elements".

Pasiklausius Makoto pirmojo albumo, peršasi mintis, kad tai jausmingas, melancholiškas ir švelnus drum'n'bass, persmelktas sodraus vokalo. Jis ne nuvilia, o maloniai nustebina - kiek Makoto patobulėjo nuo debiuto "Good looking" su albumu "Human Elements" ir kaip nuo to laiko išsiplėtė jo kūryba.

Žvelgiant toliau, "Believe In My Soul" - tai albumas, sprogstantis gaiviais ritmais, tiesiomis švelniomis linijomis ir kartkartėmis karščiausiais bosais. Tai nėra tik albumas, tai - Makoto paskutinių trejų metų evoliucijos demonstravimas, kuris atskleidžia, kiek jis pasiekė. Šis albumas puikiai parodo, kad Makoto yra daugiau nei "darbinis arkliukas, pristatantis albumą", kurio kūriniai skamba taip gerai, kaip lounge kūrinių rinkinys šeštadienio popietę.

Pirmasis albumo kūrinys "Spangle" iškart klausytoją nuteikia raminamai, duoda pradžią šou ir leidžia suprasti kokia bus kita albumo dalis. Puikiai pasirinktas startas! Švelni pianino partija nepriekaištingai įlieta į švelnų ir aistringą vokalą kuris išlaiko gaivaus ritmo kūrinio harmoniją.

Viena iš priežasčių kodėl šis albumas skamba taip puikiai, yra ta, kad jis aprėpia itin įvairias emocijas - nuo optimizmo iki nevilties. Kūrinys "Waiting", rodos, simbolizuoja Makoto asmeninius jausmus, nors yra sunkesnio ritmo nei kiti. Atrodo, kad gražiame kūrinyje "persekiojantis" vokalas atveria prodiuserio sielą ir atskleidžia asmenines emocijas klausytojui.

Albumas "Believe In My Soul" nėra vien solo projektas. Čia randame dviejų vienų garsiausių scenos vardų remiksus. Tai brazilai DJ Marky ir XRS. DJ Marky parodo savo sugebėjimus perkurdamas "Eastern Dub" - jis išlaiko daugumą šio kūrinio originalių elementų ir originalią liniją, bet kartu suteikia jiems gilumo ir sunkumo.

Tuo metu XRS perkuria "Inside Your Love"; šis kūrinys, anksčiau perkurtas Nookie, pasirodė dar pirmajame Makoto albume "Human Elements". Šį kartą kūrinys spindi klasikiniu švelniu vokalu, kruopščiai aranžuotu, gražiai "sunertu" ritmu ir giliais bosais, kurie rodos plaukia kūrinio pasąmonėje. Šis remiksas paverčia "Inside Your Love" šiuolaikiniu hitu.

Albume "Believe In My Soul" skamba "Eastern Dub" ne tik originalioji versija bei DJ Marky remiksas, bet ir antroji kūrinio dalis "Eastern Dub Pt.2". Vienų garsiausių DJ'ų, tokių kaip DJ Marky ir Fabio, grojaraščiuose skambantys kūriniai yra iškart atpažįstami pagal nepamirštamą pianino skambesį, subtilų ritmą ir pakeliantį dvasią vokalą. Tai yra vienas iš išskirtinių albumo kūrinių.

Klausant šio albumo aiškiai girdima kur slypi Makoto įkvėpimas. Jis paverčia jausmingas, melancholiškas ir melodingas idėjas nuostabiu menu. Tai yra puikūs harmoningi kūriniai, pristatantys šį albumą tokiu, koks jis yra. Albumas "Believe In My Soul" - brangakmenis, kuris ne tik atskleidžia Makoto kelių paskutinių metų asmeninę raidą, bet ir brandą kurią užgyveno "Good looking" leible.

Full Flavour, 2007 Spalio 11, 22:32

Kūriniai
1. Spangle 6:13
2. Flying High 7:48
3. Feels Like Heaven 6:24
4. Freedom Suite 6:28
5. Eastern Dub 7:08
6. Waiting 7:02
7. Free Your Mind 6:49
8. Black Bird 5:38
9. Inside Your Love (XRS Remix) 7:05
10. Eastern Dub (Marky Remix) 6:43
11. Open Your Eyes 6:06

Atlikėjas: Makoto
Albumas: Believe In My Soul
Leiblas: Good Looking
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 2007
Įvertinimas: 5,00

Komentarai

 • Artis
  Artis @ 2007 Lapkričio 13, 11:05

  Man visai skaniai susiklause :) Labiausiai patiko Inside Your Love (XRS Remix)

  0  0
 • SvarcuS
  SvarcuS @ 2007 Spalio 31, 01:05

  Soulfullinis jau labai albumas, galejo nepagailet kazko dar bisky ikist. Peace

  0  0
 • Juan Ramos
  Juan Ramos @ 2007 Spalio 18, 06:26

  Cia yra www.discogs.com

  0  0
 • just turned 27
  just turned 27 @ 2007 Spalio 17, 03:49

  Gali buti kad kai baigias paskutinis gabalas groja dar 2 gabalai... panasei padaryta Deep Dish - George is on albume, Skamp - Angata ir panasei....


  Tii
  www.myspace.com

  0  0
 • JaZzy
  JaZzy @ 2007 Spalio 14, 10:53

  o kur rasho kad 13 kuriniu? CD ishleistas su 11.

  0  0
 • mariencs
  mariencs @ 2007 Spalio 13, 12:57

  geras albumas, laukiam nesulaukiam gravity gruodzio 8

  0  0
 • Juan Ramos
  Juan Ramos @ 2007 Spalio 13, 03:49

  Man tik idomu kodel vienur rasho,kad siame albume 13 kuriniu,tame tarpe ir su bun irasytas "let me love you",o kitur,kaip ir siuo atveju,tik 11...

  0  0
 • Simao
  Simao @ 2007 Spalio 02, 09:25

  mano ausims labai vienodas albumas. nors ir kokybiskas.visgi is Makoto galima buvo tiketis daugiau."Waiting" vienintelis uzstrigo paklausius :) na, gal cia tik pirmas ispudis.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.