Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 195 svečiai
Apžvalgos

The Marcia Blaine School For Girls - Halfway Into The Woods

@ Highpoint Lowlife, 2007

Tikrai ne daug kam elektronikos scenoje girdėtas vardas - "The Marcia Blaine School For Girls". Ši, Glazgo mieste gyvenanti trijulė susibūrė dar praeitame dešimtmetyje, kūrė labai nedaug ir buvo nepastebima. Šiuo metu jie savo muzika gyvi kaip niekad. Sugrota įvairiuose Didžiosios Britanijos miestuose kartu su tokiais elektronikos vardais kaip ISAN, Jimmy Edgar, Andreas Tilliander, vokiečiais "Modeselektor" ar brolių Funcken'ų (geriausiai žinomi "Funckarma" pseudonimu) eksperimentinio hip-hop'o projektu "Shadow Huntaz".

Tik šiemet išleidžiamas debiutinis "The Marcia Blaine School For Girls" albumas "Halfway Into The Woods", negarsioje "Highpoint Lowlife" leidybinėje firmoje. Lyginant su ankstesniais jų darbais, šiame ryškiai matomas grupės brandumas, muzikinių idėjų įvairumas ir platus jų panaudojimas. Lengvai banguojantis "The Secret of The Mezzanine" pradeda albumą su ramia, bet tuo pačiu ir paslaptinga nuotaika. "Boris" savo garsais labai primins amerikos IDM ikoną Proem. Kaip koks mechaninių žvangučių orkestras pradedamas "Rude Mechanicals", kiek vėliau nukrypstantis į laužytų ritmų erdvę ir ten tvirtai įsisiūbuojantis. Beje labai panašiai skamba ir "Barbelith", tik šis pabaigoje labiau linkęs siūbuoti į lengvą miegą.

Neprisiminti vienų iš elektronikos dievų, "The Future Sound of London", skambant "Still" - būtų nuodėmė, tuo labiau, kad girdimi jų garsiojo "We Have Explosive" kūrinio motyvai, o vėliau sutinkamas vokalas užburia taip, kad jį galima sumaišyti net ir su "Underworld". "Quolet" - vienas iš albumo geriausiųjų. Nuo pirmų sekundžių pasitinkanti hipnotizuojanti ambiento linija taip ir veda iki galo per klampią muzikinę erdvę, karpytu vokalu vis pasišaukdama vangiai per triukšmo balas ateinančius kapotus ritmus. Kai jiedu susitinka, pasiekiamas aukščiausias kulminacijos taškas, už kurį albume aukščiau nebestovi niekas. Savo debiutinį darbą trijulė užbaigia "Milk and Honey", tamsiu, slogią nuotaiką demonstruojančiu ambientu.

Su "Halfway Into the Woods", "The Marcia Blaine School For Girls" be abejonės nusipelno kuo geriausių įvertinimų. Nuotaikų gausa ir gražių melodijų išdėstymas albume tai vienas iš didžiausių jo privalumų.

dragunaz, 2007 Rugsėjo 25, 21:20

Kūriniai
1 The Secret of the Mezzanine (6:01)
2 Boris (4:06)
3 Rude Mechanicals (6:13)
4 Still (4:35)
5 Last Game of Mercy (4:19)
6 Yugo or Iago (6:11)
7 Speed Is Distance (3:21)
8 Quolet (6:25)
9 Pink Inside (6:17)
10 Barbelith (6:38)
11 Milk and Honey (7:43)

Atlikėjas: The Marcia Blaine School For Girls
Albumas: Halfway Into The Woods
Leiblas: Highpoint Lowlife
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 2007
Įvertinimas: 5,00

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.