Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 411 svečių
Apžvalgos

The Micronauts - Damaging Consent - A Remixes Retrospective

@ Citizen Records, 2007

Christophe Monier, šiandien geriau žinomas kaip "The Micronauts", elektroninės muzikos scenoje sukasi jau daugiau kaip 12 metų. Per šiuos metus jo kūrybą pridengtą skirtingais vardais ("Discotique", "The Eurostars", "Impulsion" ir, žinoma, "The Micronauts") leido tokios kompanijos kaip "Rave Age Records", "Fnac Music Dance Division", "Loaded", "Phono", "Distance" ir t.t.

Nuo 2000 pagrindinį savo dėmesį skyręs "The Micronauts" šių metų rugsėjį Christophe Monier pristatė antrąjį projekto albumą (pirmasis, "Bleep To Bleep", pasirodė 2000) - "Damaging Consent". "Citizen Records" išleistas darbas dar kartą įrodo "The Micronauts" ištikimybę energingam, savitam ir novatoriškam skambesiui.

"Damaging Consent" tai kelionė per electro, techno, acid, hip-hop bei rock muzikos kalnus, klonius bei lygumas. Nuo agresyvaus ir chaotiško "Distracted" iki didingo "The Beat", nuo laužyto ir sodria boso linija prisodrinto "Superstar" iki dusliai riedančio ir geliančiai aštrias šukes barstančio "Sweat", nuo kūną ėdančiu acid besitaškančio "Get Down" iki hardcore ritmu pulsuojančio "High Rise".

Priešingai nei daugelis šokinių albumų, kuriuos klausydamas namie jautiesi geriausiu atveju nejaukiai, "Damaging Consent" susiklauso tarsi rytinis kavos puodelis. Nuolatinis garsų žaismas ir jų įvairovė, energija, bangavimas ir netikėtumas, visa tai valandai prikausto dėmesį, pavergia kūną, pažadina ir priverčia garsą pasukti link maksimumo.

Antrasis dvigubo albumo diskas skirtas "The Micronauts" sukurtiems remiksams, kuriuos užsakė tokie vardai kaip "Underworld", "The Chemical Brothers", "16B", "Death In Vegas", Mirwais bei kiti.

Antrojo disko vengiu klausyti darbe, vien dėl "Underworld - Bruce Lee (The Micronauts Remix)". Bendradarbiai vis dar išsigandę žiūri kuomet aš užšokęs ant stalo ir rankas iškėlęs į viršų klykiu "Life kid suck from the box, Drink from the box, The juice kicks up, Life kid suck from the box, Drink, Yeah, Bruce Lee". Nors šis remiksas buvo išleistas dar 1999, jis toks stiprus, kad jį vis dar pavojinga naudoti ir šiandienos šokių aikštelėse.

Tiesą sakant ir kiti albume esantys remiksai aštrumu ir griežtumu gerokai pranoksta pirmtakus - tiek "The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats", tiek "Orchestral Manoeuvers In The Dark - Electricity", tiek "Mirwais - Miss You", tiek ir kiti sukelia tikrą audrą, škvalą ir cunamį kartu.

Dvi valandos energijos baigiasi, o aš vis dar jaučiu svaigulį. Kai kas šį albumą vadina naujuoju Prancūzijos skambesiu, o aš džiaugiuosi, kad fonoteką papildė dar vienas albumas vertas kiekvieno už jį išleisto cento.

Arbuzas, 2007 Rugsėjo 25, 19:26

Kūriniai
CD1 The Micronauts - Damaging Consent
01 Action (Intro)
02 Reaction
03 Distracted
04 The Beat (Album Mix)
05 Superstar
06 I Wanna Be Yours (Album Edit)
07 Sweat (Album Version)
08 Sweet (Album Mix)
09 Quaalude Interlude
10 Cinecitta Finale
11 Altitude (Interlude)
12 Get Down
13 Drug
14 High Rise
15 Eros (Outro)

CD2 Remixes Retrospective
01 Underworld - Bruce Lee (The Micronauts Remix)
02 The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats (The Micronauts Remix)
03 16B - Water Ride (The Micronauts Remix)
04 The Strike Boys - Jet Set (The Micronauts Remix)
05 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Electricity (The Micronauts Remix)
06 Mirwais - Miss You (The Micronauts Remix)
07 Madonna - Hollywood (The Micronauts Remix)
08 Jean Nipon Vs. A.A.C. - Anthem (The Micronauts Remix)
09 Death In Vegas - Dirge (The Micronauts Remix)
10 The Chemical Brothers - Block Rockin' Beats (The Micronauts Bonus Beats)

Atlikėjas: The Micronauts
Albumas: Damaging Consent - A Remixes Retrospective
Leiblas: Citizen Records
Katalogo Nr.: n/a
Stilius: n/a
Išleistas: 2007
Įvertinimas: 4,50

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.