Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 177 svečiai
Apžvalgos

Breakage - Clarendon / The Shroud

@ Digital Soundbwoy, 2007

Kiekvienais metais drum'n'bass scenoje pasirodo keli nauji talentai, įnešantys gaivaus oro ir neleidžiantys sustoti nesibaigiančiam progresui. Kiekvienais metas keli talentai suvalgo patys save užsidarę juos iškėlusiame skambesyje, tačiau tai netrukdo jiems toliau leisti plokšteles ir išlikti topų viršūnėse. Jeigu Jamie Boyle, geriau žinomas kaip "Breakage" kiekvienais metais pasivadintų vis nauju pseudonimu, jis, ko gero, kasmet galėtų būti tituluojamas karščiausiu newcomer'iu, o senuoju vardu galėtų sėkmingai leisti tai, kuo yra žinomas. Tačiau jis sugeba kaskart nustebinti ir priversti visą drum'n'bass sceną žengti žingsneliu į priekį būdamas vis tuo pačiu "Breakage". Praeitais metais žavėjomės "Circumference", "Lead me on" ir "Trance", dar anksčiau auksinėmis raidėmis į klasikos archyvą buvo įrašytas "So Vain" ar kartu su "Flight" projekte "Alias" gimęs "Can I?". O šių metų esminė Breakage plokštele neabejotinai tampa "Clarendon/The Shroud".

Pagrindinis plokštelės kūrinys "Clarendon" turi savyje kažką nenusakomo, kas paprastai yra vadinama tiesiog next level. Tai sunku pavadinti drum'n'bass, tai neteisinga būtų vadinti dubstep. Tai nėra ir šių stilių paprasta samplaika. Dar savo praeitų metų albume "This to shall pass" pradėjęs ieškojimus ties dub ir drum'n'bass pasaulius skiriančia riba, "Breakage" išgrynina tai į nuostabų hipnotizuojantį epą. Gilią išryškintą boso liniją šaižiai kertantys hi hatai kartu su lo-fi sirenomis ir tolumoje nuaidinčiu mažo Amerikos miestelio Clarendon pavadinimu sudaro atmosferą, kurioje tarsi pereini į paralelinį pasaulį. Būtent taip pasijutau Marcus Intalex grojant šį kūrinį "Gravity".

Traškantis ir purvinas B pusės takelis vadinasi "The Shroud". Tai ko gero yra kūrinys, kuris turėtų sužavėti ne vieną minimal/idm faną ir nuo ko jie galėtų pradėti pažintį su drum'n'bass. Tai jungiantis skirtingus pasaulius kūrinys, rafinuotumo pikas, tai glitch ir dub viename. Drum'n'bass, kurio tikrai nelaukei, kuris būtinai pavys ir užklups tave šokių aikštelėje ir privers pamiršti šokius. Nes tai tikrai nebus "Girls say ah", tai net nebus daina, leisianti tau nueiti iki baro. Tikra pragaištis klubui. Ir tikra palaima klausytojui.

"Digital Soundbwoy" yra gana keistos koncepcijos leiblas, kuris sugeba paeiliui išleisti keletą klišinių relyzų, entuziastingai propaguojamų tokių atlikėjų kaip "Shy FX" ar Benny Page, o netrukus sudrebinti visiškai novatoriškais leidiniais, kaip "Breakage" "I'n'I/Loved you so" ar "Clarendon", "Lynx" "Shaku". Todėl su dideliu susidomėjimu lauksiu kitų šios kompanijos įrašų ir net neabejoju, kad jie stebins ne mažiau, kaip iki šiol.

Simao, 2007 Rugsėjo 23, 18:38

Kūriniai

A1 Clarendon
B1 The Shroud

Komentarai

 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Rugsėjo 24, 10:38

  Dom :D geraj chia :) pritariu pilnaj :D

  0  0
 • dom.
  dom. @ 2007 Rugsėjo 23, 05:19

  del ko dubas yra patrauklus?, o gi to todel, kad ne tik ausys girdi muzika, o ir virshkinimo sistema ;]]]]] cheeeeeeeeeerz ;]

  0  0
 • dIE
  dIE @ 2007 Rugsėjo 22, 05:29

  Kiekvienas Breakage darbas unikalus:] Shis neishimtis:]

  0  0
 • SvarcuS
  SvarcuS @ 2007 Rugsėjo 21, 12:42

  Labai geras darbas Simao ;)
  O gabalai ishties magishki.

  0  0
 • Joykiller
  Joykiller @ 2007 Rugsėjo 21, 08:59

  Big up uz review, Simai!

  0  0
 • dom.
  dom. @ 2007 Rugsėjo 20, 03:42

  supa šitas relyzas! pirma clarendon iš marcus'o baisiai patiko, bet dabar shroud malonesnis ausiai ;] daugiau tokio dnb / dub combo. superb!

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Rugsėjo 20, 12:53

  ash tajp chiuju kad shitie abudu gabalai vienas su kitu labaj neswejkaj geraj susimixuotu vienas su kitu :)

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Rugsėjo 20, 12:46

  man shroud 10x geriau ir taj ishviso vienas geresniu gabalu pastaruju metu :)

  0  0
 • wooz
  wooz @ 2007 Rugsėjo 20, 09:38

  clarendon (y) (y) (y) :>> kerintis bassline

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.