Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 93 svečiai
Apžvalgos

Dan Marshall - Crazy

@ Bios, 2007

Šiais metais startavęs Vokietijos leiblas BIOS turi ambicingų planų. Per keletą mėnesių trys leidiniai ir daugybė planų ateičiai - nebloga pradžia bet kuriai įrašų kompanijai. Tačiau planų Blitzkrieg'u įsiveržti į perpildytą drum'n'bass sceną gali tekti pradžiai atsisakyti. Trečiasis įrašas, pasirodysiantis spalio pradžioje, nealsuoja revoliuciniu skambesiu ir vargu ar žada tapti mėnesio hitu.

Jaunas atlikėjas iš Velso Dan Marshall savo kūrinyje "Crazy" naudoja gana patikimą ir paskutiniu metu liquid drum'n'bass scenoje itin dažną ir jau beišsisemiančią formulę - šiek tiek sempluotų vokalų, šiek tiek filtrų, plaukianti dancefloorinė boso linija, tikslus ir neįpareigojantis 2stepinis ritmas... Viskas atlikta techniškai nepriekaištingai. Vis dėlto kūrinys neskamba itin harmoningai, nuo pirmojo drop'o atsirandantis synth'as kiek rėžia ausį, kulminacijoje kūrinys tampa tarsi šiek tiek perkrautas. Nepaisant to tai yra pakankamai tinkamas šokių aikštelėms roleris, atsipūsti prieš sekančią dj'aus ruošiamą bombą.

Kitoje plokštelės pusėje aptinkame gerai pažįstamą veidą - Airijos scenos veteraną ir po Calibre ko gero geriausią liquid drum'n'bass prodiuserį saloje - Zero Tolerance ir jo versiją tai pačiai kompozicijai. Su remiksu neprašauta - jis pranoksta originalą ir gelbėja plokštelę panašiai kaip Calibre savo prisilietimu beveik išgelbėjo mano nuomone tragišką High Contrast hitą "Everything's Different" netrukus pasirodysiančiame Hospital leidinyje. Zero Tolerance, perdaug nekeisdamas originalo struktūros išryškina jo stipriausią pusę - šiltą vasarišką atmosferą, lydimą švelnių filtruotų gitarų skambesio. Tačiau kaip ir Bobų vasara niekada netampa tikra vasara, taip ir "Crazy" remiksas netampa tikru pliažo numeriu, tačiau geras emocijas ir temperatūrą sukelti gali.

Apibendrinant, tai yra ko gero viena iš tų užpildančių tarpus plokštelių, kartais netikėtai naujai "atrandama" reikiamame vakarėlyje tinkamu laiku. Arba išsitraukus vejuotą rudens vakarą ir bandant mintimis atkurti laisvą vasaros fotogaleriją.

Simao, 2007 Rugsėjo 23, 18:38

Komentarai

  • joks_formatas
    joks_formatas @ 2007 Rugsėjo 19, 12:42

    ash Dan Marshalla prizhiuriu jau nuo to lajko kaj jis dar nebuvo ishsilejdes...labaj neblogas ir perspektyvus atlikejas, tikuosi nesuges kajp dauguma dabar megsta :)

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.