Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 108 svečiai
Apžvalgos

BT - Emotional Technology (Special Collector's Edition)

@ Black Hole Recordings, 2007

Pasakysiu atvirai, kad kuomet perskaičiau naujieną apie antrą kartą prieš pat albumo išleidimą apvogtą BT studiją, net leidau sau nelinksmai pajuokauti, kad žmogus jau neberanda naujų idėjų PR’ui. Visgi kuomet gavau galimybę į grotuvą įsidėti naujausią jo darbą, neabejojau nė akimirkos.

"Emotional Technology" tiesą pasakius nėra visiškai naujas albumas, nes dar 2003-iais dienos šviesą išvydo tokiu pačiu vardu pavadinta plokštelė. Įdomiausia yra tai, kad ji niekada oficialiai nebuvo išleista Europoje, nors pasiekė Amerikos, Azijos ir net Australijos parduotuves. Visgi būtent dabar buvo susigriebta ir albumas, apipavidalintas seksualiai žalsva spalva, padabintas pretenzingu prierašu "Special Collector’s Edition", olandų Black Hole Recordings kompanijos dėka pasiekia ir Europos parduotuvių lentynas.

Dvigubas CD susideda ne tik iš daugelio originalaus albumo kūrinių, į kelionę mus kviečiančių jau nuo įmantriai sudėlioto intro "The Meeting Of A Hundred Yang", kuris sujungia ankstesnių kūrinių ir šio darbo ištraukas, grojamas atbulai. Per virtuoziškai karpomus "Knowledge Of Self" ir vienintelį atskiro singlo pavidalu išleistą albumo kūrinį "Somnambulist" (kuris be to, kad jau tapo vienu iš elektroninę muziką apibrėžiančių kūrinių, taip pat yra ir Guinnesso rekordininkas už daugiausiai vokalo edit‘ų) bei daugelio DJ‘ų jau iki skausmo pragrotą hands-in-the-air "Force Of Gravity" atkeliaujame ir iki pirmųjų naujų gabalų šioje albumo versijoje.

Pirmajame CD jų randame du - tiek "Kimosabe", tiek "The Revolution" su puikia MC pagalba iš Wildchild ir Rasco kiek primena Chemical Bros ar netgi kiek prigesintus Prodigy bei susiklauso puikiai dar ir dėl kaip visada drąsaus BT, kaip prodiuserio, originalumo. Randame čia ir ramiąją, arba kaip kai kurie kritikai pavadino, popsiškąją BT pusę jo baladėse "Dark Heart Drawing" bei pirmą albumo dalį uždarančioje "The Only Constant Is Change".

Antrajame CD - aštuoni puikūs remiksai su mano asmeniniais favoritais - Dylan Rhymes bei Toksin versijomis - bei dar vienas papildomas darbas, kurio nėra neeuropietiškojoje versijoje. Tai "Love In The Time Of Thieves", jau išleistas to pačio olandų leiblo, tačiau vienas gražiausių albumo vokalų visiškai nedaro gėdos bendram vaizdui. Šiame CD netrūksta žymiausių vardų remikso pavadinime - čia galime rasti tiek Junkie XL, tiek poną Kleinenbergą, tiek naujausią BT sėbrą Tiesto, su kuriuo vasarą net planuojamas bendras turas. Tačiau antra albumo dalis labiau skirta grojimui klubuose nei klausymuisi, nes kuomet ketvirtą kartą išgirsti Brianą suokiantį "Simply Being Loved" jau darosi gerokai nuobodu. Visgi už gana kokybišką prog, trance bei breaks kokteilį tikrai negali pykti ir jis tikrai nepamaišys nei vienam šio stiliaus DJ.

Visumoje albumas, nors ir yra beveik keturių metų senumo, tačiau toli gražu nedvelkia senienomis. Kadangi bent keletą kūrinių iš albumo tikrai girdėjai, pirkti jo primygtinai nesiūlysiu, tačiau turėti jį bent lentynoje beveik būtina dėl jau legendomis virtusio BT novatoriškumo. Na o kolekcionieriams (kaip teigia pavadinimas) bei prog/trance/breaks DJ‘ams bei gerbėjams jis praktiškai privalomas.

danny orange, 2007 Gegužės 07, 19:34

Kūriniai
CD 1

1. The Meeting Of A Hundred Yang
2. Knowledge Of Self
3. Somnambulist (Simply Being Loved)
4. Force Of Gravity
5. Dark Heart Dawning
6. The Great Escape
7. PARIS
8. Kimosabe
9. The Revolution
10. Last Moment Of Clarity
11. Communicate
12. The Only Constant Is Change

CD 2

1. Somnabulist (Mark Norman Remix)
2. Love In The Time Of Thieves
3. Force Of Gravity (Tiësto Remix)
4. Somnabulist (Junkie XL Vocal Mix)
5. Superfabulous (Toksin's Rawshaker Mix)
6. The Force Of Gravity (Dylan Rhymes Push Up Mix)
7. Kimosabe (Hyper Remix)
8. Communicate (Toksin's Narcan Remix)
9. Somnabulist (Sander Kleinenberg's Convertible Mix)

Komentarai

 • bonifacijuz
  bonifacijuz @ 2007 Rugpjūčio 31, 09:50

  albumas tai kazkas nerealaus...skraidau jau pagal BT - Force Of Gravity (Tiesto Remix).... :))

  0  0
 • Mangirdas
  Mangirdas @ 2007 Birželio 18, 10:44

  Super! ;) BT yra BT ir niekas nieko panasaus niekad nesukurs ir nesugros ;)

  0  0
 • SynK
  SynK @ 2007 Birželio 03, 01:01

  bt da best :P

  0  0
 • Dj STeen
  Dj STeen @ 2007 Gegužės 10, 09:11

  Nu nezinau daugelis dainu girdėtų tai gerai kad nors du CD :)

  0  0
 • _Shadow_
  _Shadow_ @ 2007 Balandžio 20, 10:44

  Mane taip pat visada zavejo ir zavi BT kuryba.Dar is tu laiku hito ''Flaming June'' kuris maloniai klausosi ir iki siol. Tikrai nekantrauju isigyti si BT darba. Nors albume yra nemazai dainu is 2003 ''Emotional Technology'' bet matau yra ir negirdetu =) tad belieka isigyti ir klausyti !

  0  0
 • One Hour Story
  One Hour Story @ 2007 Balandžio 15, 08:25

  Nors dauguma track'u ir girdeti, klausant visa albuma jie skamba dar graziau :) Pirma cd prasuksiu dar tikrai ne viena karta ;)

  0  0
 • dIE
  dIE @ 2007 Balandžio 14, 01:07

  jup BT prisimenu tik ish gerosios puses:]

  0  0
 • Lenikas
  Lenikas @ 2007 Balandžio 13, 09:31

  visuomet zavejo BT kuriama muzika, dar nuo tu laiku kai jis "grieze" dream trance, turbut,kad reiks pajamt sita,bet veliau, galbut vasara..

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.