Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 93 svečiai
Apžvalgos

Funkstörung - Appendix

@ !K7, 2007

Šis albumas kelia liūdesį, nes žinau, kad jis paskutinis.
Šis albumas priverčia prisiminti, ką jie padarė ir ko buvo verti.
Šis albumas baigia grupės misiją, kuri tęsėsi net 14 metų.
Šis albumas yra naujo pradžia, nes deda ne tašką, bet daugtaškį.

Kalbu apie paskutinį Funkstörung albumą Appendix, kuris jau sausio 27 d. bus išleistas nuostabiame leible !K7.

Kodėl Jie Išsiskyrė?

Jau ne vieną kartą rašiau, kad nuo 1992 metų pažįstami ir ilgus metus groję kaip Funkstörung, Chris de Luca ir Michael Fakeschas nusprendė išsiskirti. Pamenu prieš kelis metus Taline mes ėmėm iš jų interviu ir prieš akis mačiau - du visiškai skirtingus žmonės. Chris - toks šaltas, kiek piktas ir galbūt net pasikėlęs, tuo tarpų Michael buvo mielas, savas, paprastas ir šaunus žmogus.

Taigi, 2006-ais net 14 metų besitęsianti jų bendradarbiavimą kažkas ėmė ir išardė, galbūt kalti nesuderinami charakteriai ir išsiskyrusios muzikinės nuomonės, galbūt, kalti atstumai, nes abu gyvena skirtinguose Vokietijos miestuose, galbūt dar kas nors, bet man tai nelabai svarbu. Gaila grupės, gaila tų įrašų, kurie galbūt dar galėjo gimti, bet negims, bet kartu džiugina tai, kad jau pavasarį Michael Fakeschas !K7 kompanijoje išleis antrąjį savo solo albumą.

Paskutinis Funkstörung Albumas

Funkstörung išsiskyrė, o kaip gi skyrybos be tai simbolizuojančio ir aplaistančio CD? !K7 negalėjo būti išimtimi ir jau sausio mėnesį išleis rinktinį geriausių Funkstörung remiksų albumą Appendix. Tai bus trečias ir paskutinis jų remiksų albumas - prieš tai buvo tikrai vykę Additional Productions bei Vice Versa. Apendicite išgirsi kiek senesnius ir pačius paskutinius Maiklo bei Kriso remiksus, sukurtus 1998-2005-ųjų laikotarpiu. Tai bus geriausi iš geriausių Towa Tei, Barry Adamson, Lamb, Richard Devine, Nils Petter Molvaer, Björk, Lusine, Spacek, Phon., Enik, Beanfield, Raveonettes, Phon.O.

Po tikrai gero remiksų rinkinio Additional Productions, Funkstörung gavo remiksuotojų magų vardą ir kartais net atrodė, kad perkurti dainą jiems pavykstą geriau nei sukurti savo. Tiesa, šis albumas labiau primena Vice Versa, o ne Additional Productions. Na daugiau oldschoolinio garso, keistų breiksų, šiek tiek susintetinto roko, bet mažiau to kažkada jiems buvusio tipiško IDM. Daug mažiau. Tiesiog Funkstörung paskutiniu metu buvo kiek kitokie. Taigi, Appendix skamba ne mano skonio muzika, tad net neturiu, ką išskirti, tačiau bendrą visumą pavadinti bloga, man neapsiverčia liežuvis.

Visgi, jeigu man būtų leistą pasirinkti, kaip turi skambėti paskutinysis Funkstörung CD gyvenime, jį būčiau surinkęs kiek kitokį. Galbūt tai galėjo būti nuvalkiotas, bet vis dar veikiantis THE BEST OF..., ar ne?

Tea Leone., 2007 Sausio 24, 09:18

Kūriniai

01. Spacek - 1st Stroke (Funkstorung Remix)
02. Phon.o - Trick Or Treat (Funkstorung Remix)
03. Barry Adamson - Whispering Streets (Funkstorung Remix)
04. Bjork - All Is Full Of Love (2nd Funkstorung Remix)
05. Lamb - Heaven (Funkstorung Remix)
06. Lusine ICL - Sustain (Funkstorung Remix)
07. Towa Tei - Latte & Macaron (Funkstorung Remix)
08. Raveonettes - Love In A Trashcan (Funkstorung Remix)
09. Nils Petter Molvaer - Axis Of Ignorance (Funkstorung Remix)
10. Beanfield - Close To You (Funkstorung Remix)
11. Enik - No Fire (Funkstorung Remix)
12. Richard Devine - Sigstop (Funkstorung Remix)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.