Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 90 svečių
Apžvalgos

Nitzer Ebb - Body Of Work 1984-1997

@ Mute, 2006

Kada paskutinį kartą muzikos sukelti šiurpuliukai tavo kūną kuteno valandą dvidešimt minučių? Gerai pagalvojęs pradedu abejoti ar toks jausmas išvis buvo kada nors aplankęs. Jausmo nebuvo iki mano CD grotuve neapsigyveno juodasis elektro-punk pionierių - "Nitzer Ebb" best'as pavadinimu "Body Of Work"

"Body Of Work" - dvigubas 1984 - 1997 metais "Nitzer Ebb" išleistų singlų rinkinys. Pirmajame diske turime 19 originalių kūrinių, o antrajame - 13 šių singlų remiksų. Sunku patikėti, kad tai ką girdžiu buvo pradėta kurti tada, kai aš laiką leidau ant puodo, o baigta - vos man atrandus elektroninę muziką. Tačiau šiandien kūrinių amžius neturi jokios reikšmės, nes tai ką girdžiu vadinama tiesiog nesenstančia klasika.

Šiandieninės šabloninės elektronikos išvargintam kūnui tikra atgaiva girdėti ir jausti žvėriška energija, netgi agresija, grynumu ir švarumu prisodrintus "Nitzer Ebb" kūrinius. 120 minučių visiškos elektroninės beprotybės ir pamišimo, galvos svaigimo ir kūną veriančio skausmo peraugančio į sunkiajam rokui būdingas gitarų audras ir žvėrišką riaumojimą.

Tokie albumai valo atmintį. Šalina iš jos viską, kas iki šiol paliko nors ir mažiausią pėdsaką. Asmeniškai man tai tampa tarsi seno pabaiga ir naujo pradžia. Pradedi kitaip vertinti muziką kuri supa tave šiandien. Aiškiai ir ryškiai suvoki kiek daug šlamšto kišama į visko apdoroti nebespėjančią galvą. Nusivili tuo ką turi šiandien ir pradedi ieškoti kažko naujo. Tai tarsi vaistas nuo sustabarėjimo, vaistas kuris nejučia priverčia tave kartu su "Nitzer Ebb" užtraukti "ascend, ascend, I must ascend".

Kalbėti apie antrąją albumo dalį - remiksų diską dar per anksti. Visgi grynasis "Nitzer Ebb" skambesys kolkas yra žymiai skaniau už labiau šokių aikštelėms pritaikytus remiksus. Apie juos pakalbėsiu kai grotuve suksis liepos pabaigoje išleidžiamas naujas remiksų albumas "Body Rework: Remixes".

Baigdamas galiu tik pasakyti, kad tai yra visiškas, absoliutus ir nenuginčijamas "must have" :) Negana to, su kaupu atperka kiekvieną už jį išleistą centą.
Arbuzas,

Kūriniai

CD1
01. Isn't It Funny How Your Body Rocks
02. Warshaw Ghetto
03. Murderous
04. Let Your Body Learn
05. Join In The Chant
06. Control I'm Here
07. Hearts & Minds
08. Captivate
09. Shame
10. Lightning Man
11. Fun To Be Had
12. Getting Closer
13. Family Man
14. Come Alive
15. I Give To You
16. Godhead
17. Ascend
18. Kick It
19. I Thought

CD2
01. Get Clean
02. Join In The Chant (Gold)
03. Control I'm Here (Strategic Dancefloor Initiative mix)
04. Hearts & MInds (Mix Hypersonic)
05. Shame (mix two)
06. Captivate (William Orbit mix)
07. Backlash (William Orbit mix)
08. Fun To Be Had (long mix)
09. Out Of Mind (Maitresse mix)
10. Ascend (remix)
11. Lakeside Drive (remix)
12. Kick It (Popular Music mix)
13. I Thought (Final Sin)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.