Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 86 svečiai
Apžvalgos

Sly Fi - Wild Wild Child

@ Marine Parade, 2005

"Sly Fi" - "Wild Wild Child" yra viena iš tų retų plokštelių, kurios dėmesį patraukia savo kvailoku paprastumu, o po to tas pats kvailokas paprastumas, netgi banalumas, taip užkabina, kad savaičių savaites mintyse niūniuoji melodiją ir žodžius.

Didžiausias tokių plokštelių trūkumas, kad po tų kelių savaičių nuolatinio klausymo, sutrinka skrandžio veikla ir pradeda pykinti vien nuo minties apie dar vieną kąsnelį. Plokštelė krenta į patį giliausią fonotekos archyvą ir iš ten bus ištraukta ne anksčiau kaip po pusmečio.

Kadangi praėjo vos savaitė, o "Sly Fi" vis dar puikuojasi mano ypatingų patiekalų meniu, nesibaimindamas pasekmių galiu dar kartą perklausyt "Wild Wild Child". Pradėjus domėtis kas per vienas (o gal vieni?) yra "Sly Fi", patekau į aklavietę. Nieko, išskyrus "Wild Wild Child" google nepasiūlė. Discogs pareiškė, kad "Sly Fi" išvis nėra, o "Wild Wild Child" įrašė "Sly Fidelity". Jeigu manysime, kad "Sly Fi" = "Sly Fidelity", vadinasi, tai ne kas kitas, kaip senukas Steve Mason. Kadangi oficialiai tai niekur nepatvirtinta, siūlyčiau tuo labai netikėti :). Geriau manykime, kad "Sly Fi" yra "Sly Fi", ir tiek.

Grįžkime prie plokštelės. Į "Marine Parade" išleistą vinilą buvo įdrožtos trys "Wild Wild Child" versijos. Tiksliau dvi versijos ir acappella. Originali - 4x4 DJ‘ams, "Metric Remix" - breaks gerbėjams, o accapella - visiems likusiems, na, iš serijos pasidaryk pats. Klausantis viduje užverda kova tarp vienos mano pusės, kuri piktinasi banalios muzikos daroma žala, ir kitos, silpnavalės, kuri verčia mano galvą kinkuoti ir pusbalsiu kartoti "cumsuckingmotherfuckingcuntkissinpantypissinass...". Kaip ir visada, viršų ima tie, kurie rėkia garsiau ir elgiasi įžūliau, o aš dėl to nelabai ir suku galvą - praeis taip pat netikėtai, kaip ir užėjo.

Arbuzas,

Kūriniai
A1. "Wild Wild Child" (original version)
B1. "Wild Wild Child" (Metric mix)
B2. "Wild Wild Child" (acappella)

Komentarai

 • JoSe [UB]
  JoSe [UB] @ 2005 Spalio 26, 12:32

  Dar galejai paminet, kad Marine Parade yra Adam Freeland'o leibelis. Kiek zinau tai Sli Fi ir yra Sly Fidelity. Visiem reik truputi piniguciu uz nelegalius bootlegus. Pats tas greitas prodiuseriu bizniukas "ant bangos". Galima butu atskira straipsniuka apie tai suskelt =D

  0  0
 • TIMIS
  TIMIS @ 2005 Spalio 24, 06:59

  nzn bet man sitas paprastas banalumas neuzhkabino :) kekvienam atvirkshciai :)

  0  0
 • quicky
  quicky @ 2005 Spalio 24, 12:09

  bet vis tik labai gerai ;]

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.