Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 129 svečiai
Apžvalgos

L'usine - Flat Remixes

@ Ghostly International, 2004

Pagrindinė priežastis kodėl griebiau šį nešviežią release'ą nuo recordshop'o lentynos neperklausęs nei vieno track'o - nerealių (vaiduokliškų) remix'uotojų būrys:

1. Matthew Dear (naujojo žemyno minimal techno pažiba, priglausta po šiltu "Spectral Sound" sparnu, ir nesupykit, kad pavartosiu tokį pop-terminą kaip - būsima šio stiliaus žvaigždė) suraito brutaliai tiesmuką minimalistinį techno, pagardintą rūgštine garso linija, be to visą šį skanėstą užpila elviškai makabrišku vokalu - ...mmm...flat for you...

2. Dimbiman ir Cabanne nustebina labai jau "dancefloor-friendly" kūrinio interpretacija. Tech House'iniai ritmai persipynę su vos girdimais būgnais, vietomis skamba ypatingai deephouse'iškai ir saldžiai, tuo pačiu sugebėdamas išlaikyti erdviškai minimalistinį atspalvį. Visas šis garsų fontanas verčia kūną virpėti, įsiūbuoja ir nubloškia mane į nemažiau įdomią "B" pusę:

3. kurioje pats ponas L'usine atrajoja tipišką ir niekuo neišsiskiriantį savo paties remix'ą, kuriame pamažu beveik nepastebimai ryškėja melodingai pakili klavišinių partija,...

4. ...kurią lengvu slidaus čiuptuvo grybštelėjimu, perima ir išryškina Cepia (pažįstamas iš tame pačiame leible išleisto "Dowry EP" ir gausybės remix'ų), įkvėpdamas kūriniui inteligentiško bet kaip 8-bitinis žaidimas paprasto IDM'inio skambesio. Ilgam įsitvirtina atmintyje. Galiu lažintis iš savo "Nintendo Entairtainment System" konsolės, kad būtent šią kompoziciją niūniuosite sau po nosimi visą dieną.

Ar jau pakanka įrodymų, kad ši plokštelė yra būtinas dalykas kiekvienam save gerbiančiam recordbag'ui?

Paul Herbst, 2005 Rugsėjo 28, 21:16

Kūriniai
A1. Flat For You (M. Dear Remix)
A2. Flat (Dimbiman Featuring Cabanne Remix)
B1. Flat (L'usine Remix)
B2. Flat (Cepia Remix)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.