Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
Apžvalgos

Esse - Cinamon Wind EP

@ Partyzanai, 2005

Tikiuosi jau visi perklausė paskutinį "Partyzanų" net leiblo leidinį "Esse - Cinamon Wind EP" ir dabar galėsime argumentuotai padiskutuoti apie naująjį produktą.

Nereiktų užmiršti, kad šis rašinukas tai visiškai subjektyvi mano nuomonė (kaip ir visos kitos apžvalgos), kuri, deja, ne visada yra teisinga… Kaip ten bebūtų, grįžkime prie "Partyzanų". Jeigu "Partyzanų" leiblo debiutas buvo tik pusė nuostabaus leidinio, tai antrasis blynas - žymiai pilnesnis ir ausų nebedrasko neišbaigtumo jausmas.

Pats Esse apie šį darbą kukliai sakė "ai, čia senienos, dabar turiu daug geresnių". Intriguoja? Mane irgi… Deja, "daug geresnių" teks palaukti, o dabar galime pasimėgauti ir tikrai vykusiomis "senienomis".

Pirmasis į kovą stoja "Going Out". Tarsi garvežys įsibėgėjantis, ir po to jau sunkiai sustabdomas. Tiesą pasakius tokio "garvežio" visiškai nesinori stabdyti - "let it go"… "Anti Pod" puškuoja žymiai smarkiau. Piktas ir užtikrintas ritmas, perkusijos žaismas ir svaiginantis fonas.

Kelionę užbaigia, nepabijosiu to žodžio, pats tikriausias šokių aikštelių žudikas - "Anti pod (Lumotree remix)". Žemės drebėjimas, cunamis ir tornado galvoje bei kojose. Veržlūs garsai tiesiog prievarta ima judinti mano galvą… Siaubingai skanu.

Belieka tik tikėtis, kad "Partyzanų" net leiblo kokybė ir toliau su kiekvienu leidiniu milžiniškais žingsniais žengs perspektyviausios ir naujausios muzikos keliu.

Parsisiųsk

Arbuzas, 2005 Rugpjūčio 30, 10:58

Kūriniai
A1. Going out
A2. Anti pod
A3. Anti pod (Lumotree remix)

Komentarai

 • _Costello
  _Costello @ 2006 Kovo 03, 10:28

  mano manymu truksta ziauriai masteringo deramo: kompresijos, nes skambesis labai "flat"; bei pernelyg daug zemu ir mid-range dazniu. bet cia mano subjektyvi nuomone. seip neblogas debiutas. labiausiai patiko Going Out del idomiu perkusijos semplu, nors jausmas toks kad ritmui panaudoti pliki ReBirth semplai.4 is 5 balu.peace

  0  0
 • [Edgaras]
  [Edgaras] @ 2005 Rugsėjo 21, 08:10

  Visai nieko, tik pritariu, kad gal siek tiek per daug zemu dazniu :)..

  0  0
 • Ponas Kristus
  Ponas Kristus @ 2005 Rugsėjo 11, 03:09

  ble siap gal ir nieko, bet kaskko truksta

  0  0
 • daredevil
  daredevil @ 2005 Rugsėjo 03, 09:35

  labai teisingas komentaras nuo bongo......

  0  0
 • Destructive
  Destructive @ 2005 Rugsėjo 03, 08:50

  na man asmeniskai tai anti pod ir jo remixas labai prie sirdies, graziai skamba :)

  0  0
 • bongo
  bongo @ 2005 Rugsėjo 02, 06:31

  Labas.
  :) skambesio atzvilgiu tai kazkaip visai nieko atrodo, bet dar reikia siek tiek mokslo apie daznius. Nes pvz. tose FXintose lekshtese, tai labai girdisi nereikalingi zemi dazniai. Ir siaip apie muzikos supratima, tema ir jos vystyma ir eiga, truksta siek tiek ziniu dar. Kazkaip net kartais neidomu, kad zmones kimba i ta standartini muzikos skambesi, bet tik padaryt "gabala" nesvarbu, kad jis bus geras, bet reikia ieskot kazkokio naujo skambesio ir zavesio, noretusi, kad daugiau butu bandoma ishskirt save is kitu :) Siaip ar taip, laikykis Esse. Lauksim naujienu. Saliut

  0  0
 • daredevil
  daredevil @ 2005 Rugpjūčio 31, 01:18

  istikruju tas remixas tai labai patiko o kiti tai nieko ypatingo mano nuomone.......

  0  0
 • Kondencuotas_Pienas
  Kondencuotas_Pienas @ 2005 Rugpjūčio 30, 11:43

  kazkaip pasigedau gyvybes.. :)

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2005 Rugpjūčio 30, 11:32

  kokio velnio leist senus blogus, jeigu yra naujų geresnių?

  0  0
 • televizorius
  televizorius @ 2005 Rugpjūčio 30, 05:41

  parashychiau 6 sheshiabaleje sistemoje

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.