Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 86 svečiai
Apžvalgos

Amp Dog Knight's - Over U

@ Mahogani, 2005

Detroitas, Detroitas, Detroitas. Daugelis šį miestą žino kaip "motor-city", mat čia įsikūrusi pagrindinė amerikietiškų automobilių gamintoja "General Motors". Taip pat miestas išsiskiria savo horizonto linija, kurioje galima pamatyti ir dangoraižį "Renaissance Center" - ko gero pagrindinį miesto akcentą. Tačiau miestas turi ir dar vieną dalyką, dėl ko gali didžiuotis prieš visą pasaulį - muzikinę kultūrą.

Vos tik užsiminus apie "Underground Resistance" prieš akis iškyla ne kas kita, o Detroitas. Nesenai Lietuvoje viešėjęs Carl'as Craigas, taip pat nemažai gandų girdėjome apie Jeff'ą Mills'ą, su kuriuo irgi buvo vedamos derybos - abu jie… iš Detroito. Bet tai tik maža dalelė to, ką slepia šis paslaptingas miestas.

Šį kartą kalbėsime apie dar vieną iš Detroito kilusią kultūrą - Detroit Deep House. Garsiausiais šio žanro atlikėjais galima vadinti ir jo išradėjus - Kenny Dixon'ą Jaunesnijį ir Theo Parrish'ą. Sunku nusakyti šį stilių, tačiau pagrindinis dalykas kuris jame figuruoja yra dvasia. Kad ir kurioje vinylo pusėje bus kūrinys, jis turės išskirtinę dvasią. Žodžiu apie tai galima kalbėti labai ir labai daug, tačiau jei viską aprašysiu ilgai krausis puslapis :P

Amp Dog Knights - tai Joseph'o Fiddlerio, dar geriau žinomo kaip Amp Fiddler slapyvardis. Šis žmogus tikrai nenaujiena paslaptingame Detroito pasaulyje: Amp'as dalyvavo Carl'o Craig'o projekte - The Detroit Experiment. Šį kartą jis pristato Kenny Dixon'o Jaunesniojo, geriau žinomo Moodymann slapyvardžiu prodiusuotą darbą "Over U". Kūrinys buvo išleistas jau ne kartą šiandien minėto Moodymann'o valdomame sisteriniame "KDJ" leible, "Mahogani Music".

Leidinį sudaro trys kūriniai - orginali versija, instrumentalinė ir dub. Startas, pasigirsta kažkokius žodžius murmantis pats Amp'as, po kelių dešimčių sekundžių įsipaišo minimali kompozicija, fone girdimi Moodymann'ui labai būdingi pašnekesiai, krykštavimai. Švelnus vokalas Jūsų net neklausęs ima į nepaprastą kelionę po Detroito gatves ir gatveles. Klausantys leidinio, labiausiai stulbina neįtikėtini Amp'o vokaliniai sugebėjimai, kurie tiesiog reikalauja būti išgirtiems. Šilta, tikrai šilta.

Likę du kūriniai - kūrinio instrumentalas be vokalo, dub - šiek tiek pakeista kūrinio koncepcija.

Taigi, jeigu jums atsibodo įprastas, europietiškas deep house'as, ieškote kažko naujo - išbandykite šią Moodymann'o kūrybą, paįvairintą neįtikėtinais Amp'o sugebėjimais. Rekomenduojama naktį :)

robosexual, 2005 Rugpjūčio 07, 18:48

Kūriniai
A1. Over U (Original)
B1. Over U (Instrumental)
B2. Over U (Dub)

Komentarai

 • robosexual
  robosexual @ 2005 Rugpjūčio 16, 10:41

  Nu kiekvienam savo, man pvz labai atsibodo Da Sunlounge, Joey Youngman, Troydon stiliaus muzika, nors ji niekad labai ir nepatiko. Mane labiausiai trauke vokiskas deep, bet atsitiko taip kad ir jis pabodo, tai ka - beliko Detroitas :)

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Rugpjūčio 10, 10:11

  Per velu :)) Welcome to our gang ahaha ;))

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Rugpjūčio 10, 09:51

  ie wialniau draudziu as :)))))

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Rugpjūčio 10, 09:04

  Be problemu :)

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2005 Rugpjūčio 10, 06:04

  P.S. Ponaitis Vidas ir vidocq, ar galima nuplagijuoti jūsų paveiksliukus, spalvą pakeitus? :)))

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2005 Rugpjūčio 10, 06:01

  Pirkti, pirkti :)
  Vidocq: hehe, demaskuotas išsisukimas jau ;P Teks mąstyt kažką naujo :)

  0  0
 • Kiss
  Kiss @ 2005 Rugpjūčio 10, 05:27

  O is kur butu galima ji parsisiusti
  ? :)

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Rugpjūčio 10, 12:05

  deep house... ir KYLAM! ;))

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Rugpjūčio 09, 01:54

  sv_Welniazzz: cia lyg ir buvo toks issisukimas :))

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2005 Rugpjūčio 09, 01:11

  Na, tokia nebloga foninė muzikėlė, rami ir neblaško dėmesio.
  Cit.: "tačiau jei viską aprašysiu ilgai krausis puslapis". Manau mes visi tą iškentėsim ;) tu rašyk, nesikuklink :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.