Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 117 svečių
Apžvalgos

Tone Depth Feat. Matt Shapiro - To The Moon

@ Audio Therapy, 2005

"Tone Depth" produkcija yra tituluojama kaip viena iš geriausių šokių ir elektroninės muzikos pasaulyje. Šią šlovę jam atnešė 2002-ųjų metų klasikinis underground'o singlas - "Rumble Fish". Nuo tada atlikėjas susijungė su Sultan ir pasivadino bendru pseudonimu "The Greek". Tačiau dabar, praėjus trims metams, "Tone Depth" vėl sugrįžta, kaip solo atlikėjas. Šį kartą tai projektas išleistas po "Audiotherapy" leiblu, paremtas Matt Shapiro singlu "To The Moon".

"Original Mix" yra unikalus perkusinio house pavyzdys, su emocionaliu Matt Shapiro vokalu banguojančiu per hipnotizuojančią garsų jūrą. Jūrą, kurią įspūdingai sukuria "Tone Depth". Taip pat keletas old school garso elementų čia tikrai nepamaišo. Na, o kai jau viskas padaryta ir viskas pasakyta, belieka pridurti, kad šis nuostabus track'as tiesiog idealiai tinka tiems "4 valanda nakties šokių aikštelėje" momentams.

"Club Mix" praplečia savo užmojus dar labiau - pakeltas tempas bei šiek tiek daugiau boso išlyginimui. Nenuklystanti perdaug nuo pagrindo, padiktuoto originaliame mix'e, ši versija yra dar labiau verta pagyrimo, nei originalas.

Taigi "To The Moon" - dar vienas gundantis "Tone Depth" pasiūlymas, pateikiantis gilesnį, labiau subrendusį garsą. Tačiau šis relyzas tikrai nėra pats geriausias, kvapą gniaužiančioje "Tone Depth" diskografijoje. Šiuo pasiūlymu turėtu apsidžiaugti visi atlikėjo fanai - jiems tai išties puikus relyzas fonotekai papildyti.

Vidas, 2005 Liepos 22, 12:01

Kūriniai
A. Original Mix
B. Club Mix

Komentarai

 • TIMIS
  TIMIS @ 2005 Liepos 25, 09:27

  nuobodus ;]

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Liepos 23, 10:50

  negali zinot ;)

  0  0
 • bendras
  bendras @ 2005 Liepos 23, 03:06

  Ponaitis Vidas rase: "susijungė su Sultan ir pasivadino bendru pseudonimu "The Greek"".
  Mazas pataisymas: "Tone Deph'as" pasivadino "The Greek", kai "Deep Dish'ai" paprase padaryti keleta remix'u exclusyviai savo irasu kompanijai "Yoshitoshi", o siaip bendras ju projektas su "Sultan", kuriuos irasinejo "Yoshitoshi'ui" ir kitiems tos irasu kompanijos sub leiblams tai vadinasi tiesiog "Sultan and The Greek".
  Taigi "The Greek"="Tone Deph":)

  Na bet manau tai nera svarbiausia siuo atveju.
  Be sitos smulkmeneles tai review bendras vaizdas geras.

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Liepos 22, 05:57

  sveikinu ;)

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Liepos 22, 04:06

  progressive... ir KYLAM! Seip ganetinai neblogas relysas, kaip man, ne sio zanro megejui :)

  0  0
 • manchini
  manchini @ 2005 Liepos 22, 02:23

  CLUB MIX BAWDA!!!!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.