Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 76 svečiai
Apžvalgos

Spirit Catcher - Outer Space EP

@ Winding Road, 2005

Na ką, tęsiu aš savo apžvalgų ciklą, kurį tikriausiai tiktų pavadinti "Naujas Winding Road relysas". Susitikimas su nauju leidiniu, kaip ir praeitą kartą su Ron Basejam, įvyko netikėtai, tik šį kartą aplankius vieną įrašų parduotuvę.

Ir štai, devintu numeriu pažymėtu debiutantu tapo, tiek man, tiek ir visai deep house scenai neblogai žinomas duetas iš Belgijos, pasivadinęs "Spirit Catcher". Šis duetas, sakau nuoširdžiai, yra vienas mano mėgstamiausių, turintis labai savitą stilių. Vienas pagrindinių aspektų, kuris išskiria jį, tai maišymas disco, labiau aštuntam dešimtmečiui būdingus garsus, su house.

Savo naująjį leidinį "Spirit Catcher" pavadino "Outer Space EP", taip pakeldami visą vingiuotą kelią nuo žemės. Šį "kosminį" EP sudaro keturi kūriniai ir tikrai papasakosiu kas jiem būdinga.

Visų pirma, tai išskirtinė nuotaika, emocijos ir energija, kurios niekas daugiau nemoka taip spinduoliuoti kaip tik "Spirit Catcher". Kiekvienas kūrinys lyg būsena, kelionės etapas, kelionės, kurios jūs tikrai taip greitai neužmiršite. Pirmajame kūrinyje girdime labai linksmas nuotaikas - tai lyg atsisveikinimo vakarėlis skirtas kosmoso keliautojui, kuris kelių dienų bėgyje pakils į kosmoso aukštybes. Tačiau atsisveikinimas be ašarų, linksmas - juk jis sugrįš. Ir staiga... nuotaika surimtėja - išaušo "ta" diena, ponas keliautojas susikaupęs sėdi kabinoje ir laukia kada prasidės skaičiavimas nuo 10 iki... Didelė dozė adrenalino ir KYLAM!

Galbūt duetas turėjo panašią mintį, nes antram kūriniui įsivažiuojant pasigirsta kylančio laivo vaizdą sukuriantis garsas, kuris pamažu aštrėja, bet vėliau nepastebimai įsilieja į likusią garsų visumą. Štai ir pakilom, mes jau kosmose, aplinkui nesuskaičiuojama galybė žvaigždžių, pažiūrėjus į apačią keliautojas mato spalvotą žemės rutuliuką į kurį neišvengiamai teks grįžti :) Tačiau keliautojas apie tai negalvoja, jis mėgaujasi nepakartojamais įspūdžiais, kurių daugėja su lyg kiekviena sekunde. Neapsirikite, tai buvo tik įvadas.

Skrendame toliau. Sekantis etapas - labai hipnotizuojantis. Neriame į giliąsias kosmoso platybes, kuriose nestygsta įvairumo - kometos, žvaigždės, planetos - tai tik maža dalis to, kas suteikia keliautojui totalią harmoniją (aš jam pavydžiu!). Gaila, tačiau nieko nėra amžino (juk taip sakoma, ar ne?), pamatei ir patyrei daug, tačiau visada ateina tas … laikas namo. Ketvirtasis ir deja paskutinysis etapas. Grįžimas vyksta lėtai, nes tu nori pristabdyti tą procesą ir pasisemti dar daugiau įspūdžių, bet laikas tirpsta ir tu net nepajauti kaip iki žemės liko daugiausiai kilometras.

Šis EP tiesiog trykšte trykšta energija, kurios suteikia būtent disco garsai - "Spirit Catcher" galėtų naudoti juos kaip savo prekinį ženklą. Labai didelė gausybė įvairiausių instrumentų, absoliučiai jokios monotonijos - štai ką sugeba belgai, kuriuos mes mėgstame tapatinti su ramiais žmonėmis. Ką čia daugiau ir be pridurti, jei ištroškote nuotykių - šis EP būtent jums!

robosexual, 2005 Liepos 13, 12:59

Kūriniai
A1. Spy Waves
A2. Space Crash
B1. Sparkle Motion
B2. Living Up

Komentarai

 • habby (Lunatiq)
  habby (Lunatiq) @ 2008 Sausio 14, 04:29

  Joa, butinai isigysiu jau pirmaji- vien del to specifinio gaivaus skambesio.
  Pravartu aplankyti ju svetaine www.spiritcatcher.be visus ju kurinius isgirst dienos, manau, neuzteks.Todel Saulty ipareigojima ivykdyt sudetinga..Vien atsirinkt man, asmeniskai, sunku!

  0  0
 • raveyourmind
  raveyourmind @ 2008 Sausio 13, 08:21

  the most best :)) netgi ir dabar

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Rugpjūčio 07, 12:41

  Nesivargink siunciant, uzsisakyk is parduotuves ir jie tau atsius patys :)

  0  0
 • Menulis
  Menulis @ 2005 Rugpjūčio 04, 11:47

  gal kas galetu pasakyt ish kur galechiau parsisiusti ju muzikos? bandzhiau ieshkotis su eMule/LimeWire tai ishtikruju nelabai ka randu... buchiau dekingas jei kas padetu man shiuo klausimu :)

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Liepos 21, 12:34

  Sudauzysiu ;))

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Liepos 21, 10:23

  jooo-o , vidocq isties turi puikia vaizduote... pamenu kai... ..ir KYLAM!

  0  0
 • Donatas Dunerveter
  Donatas Dunerveter @ 2005 Liepos 20, 03:07

  nereali apzvalga,vidocq,gera vaizduote,vyruti :)) Taip ir toliau ;) beje tikiuosi isgirsti spirit catcher gabalu ;)

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Liepos 14, 01:13

  Hoooold your tight :)

  0  0
 • Smogas
  Smogas @ 2005 Liepos 14, 01:07

  Su Saulty sutinku 100%.
  Visus ir turiu, isskyrus pastaraji :)

  0  0
 • hooah
  hooah @ 2005 Liepos 13, 08:20

  Geras!! Ypac Space Crash

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.