Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 123 svečiai
Apžvalgos

Darren Emerson - H2O 050 EP

@ Underwater, 2005

Nors "Underwater" ir nėra tas leiblas, kurio produkciją ryju prieš tai neparagavęs, tačiau karts nuo karto jie pasiūlo perliukų, kurie priverčia sudrėkti. Ne išimtis ir dar vasarį pasirodžiusi Darren Emerson plokštelė "H2O 050 EP".

Jubiliejinis, penkiasdešimtasIS, leiblo relyzas - ir nieko čia nuostabaus, kad šį numeriuką pasiglemžė ne kas kitas, o leiblo bosas - Darren Emerson. Jeigu Darren Emerson vardas tau nieko nesako, tai "Underworld" tikrai žinosi. Nors tai Darren’o biografijoje jau praeitis, bet būtent jis buvo žmogus, stipriai prisidėjęs prie ankstyvojo "Underworld" skambesio, būtent jis įnešė į "Underworld" muziką ritmą ir elektroninį skambesį, būtent jis dalyvavo kuriant pasaulinę šlovę pelniusį "Born Slippy", būtent jis 2000, po "Underworld - Everything, Everything" albumo pasirodymo, paliko "Underworld" ir įkūrė "Underwater". Šiandien po "Underwater" sparneliu glaudžiasi tokie monstrai kaip Paul Jackson, Tim Deluxe, Gus Gus, Mateo Murphy ir dar daugelis kitų.

Jubiliejinėje "Underwater" plokštelėje turime keturis kūrinius, kurie savo įvairumu puikiai atspindi ankstesnius leiblo relyzus - kiekvienas kūrinys skamba naujai, kiekvienas kūrinys vis kitai šokių aikštelei, kiekvienas kūrinys su savitu "kabliu".

Plokštelę pradeda "Chickago Mousse". Puikiai derantys griežtas ir stiprus ritmas, ritmą papildantis sodrus bosas, sumoderninti klasikinio house pianino akordai ir svaigus fonas. Nenuobodu, melodinga, turtinga ir pakankamai stipru.

Melodijas keičia dar stipresnis riedantis ritmas, agresyvi boso linija, nedrąsus acid čiurlenimas ir garsų žaismas. "Beats In The Box". Žaismingas, įvairus ir piktas šokių aikštelių velniukas.

Energiją ir agresiją keičia santūrumas ir elegancija - "Detroit Music People". Puikus kūrinėlis vakaro pradžiai / pabaigai - neįpareigojantis ir ypatingai neišsiskiriantis. Ar reikia ko daugiau, kai šokių aikštelė dar tuščia? Iš kitos pusės, panašios paskirties kūrinių, plokštelių ar net albumų galima būtų pririnkti begalę. Šioj vietoj bet kuris DJ'us turi tikrai didelį pasirinkimą.

Plokštelę užbaigia robotų-gėjų festivalis po truputį virstantis masine orgija - "Saturday Night". Moterišku balsu dainuoti bandančias mašinas išduoda dėl algoritmo netobulumo vibruoti pradedantis balsas. Iš pradžių lygus ir vientisas ritmas virsta tikra ritmo kruša, kurią lydi ne ką silpnesnė garsų audra, o baisiai pažystama (niekaip neprisimenu iš kur) boso linija visą šį paradą nudažo rožine spalva ir zenite pakabina kaitrią saulę. Užaugęs būtinai nuvyksiu į šį festivalį.

Arbuzas, 2005 Birželio 27, 14:27

Kūriniai
A1. Chicago Mousse
A2. Beats In The Box
B1. Detroit Music People
B2. Saturday Night

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.