Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 111 svečių
Apžvalgos

Soya Modified - Remember Tomorrow

@ Partyzanai, 2005

Prisipažinsiu, myliu aš "Partyzanus". Myliu už tai, ką jie daro ir kaip jie tai daro, todėl žinutė apie jų "net leiblą" be galo pradžiugino ir suintrigavo - Lietuvos maištininkai leis muzikėlę…

Pirmasis relyzas - "Soya Modified". Šių vaikinukų pristatinėti nereikia. Jeigu nors kiek domiesi Lietuvos elektroninės muzikos scena, jie tau žinomi arba kaip "Soya Modified" arba kaip "Soja". To ir užtenka.

O dabar apie patį singlą "Remember Tomorrow". Turime dvi kūrinio versijas - originalą ir "Partyzanų" remiksą. Jeigu prieš pasirodant šiam singlui, dėl geriausio Lietuviško elektroninės muzikos projekto pirmos vietos mano tope kovėsi "Soja", "FusedMARc" ir, tarkim, "Pieno Lazeriai", tai dabar drąsiai galiu sakyti, kad "Soya Modified" yra vienvaldžiai lyderiai. Visa kita - vaikų žaidimai, neskanu, neįdomu, nuobodu …

Originalią kūrinio versiją galėčiau apibūdinti dviem žodžiais - tyras synthpop. Lengvas, tačiau švelniai drėksiantis. Visiškai sintetinis, tačiau vokalo atgaivintas. Neįmantrus, tačiau kabinantis iš esmės. Deja, apie jį negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Gėris iš didžiosios raidės.

Dar didesnis deja lekia "Partyzanų" remiksui. Šį kartą "deja" yra tikras… Deja, bet "Partyzanų" remiksas mane šiek tiek nuvylė. Nors ir kokybiškas, bet per daug monotoniškas, užtęstas ir lengvai nuspėjamas. Visas šis maištingas judėjimas žavi savo gyvastimi, kuri ne būtinai reiškia energingumą. Tos gyvasties pasigedau "Partyzanų" remikse. Būtų skanus, jeigu būtų penktas ar ketvirtas singlo remiksas, tačiau ne vienas ir vienintelis. Iš kitos pusės, prieš tokį remiksą nenublanksta, o priešingai, išryškėja originalios versijos privalumai. Klausydamas "Partyzanų" remiksą turėjau laiko su pasimėgavimu suvirškinti originalą. Gal būt tokia ir buvo idėja?

Kaip bebūtų, potencialas jaučiamas, ir tas potencialas - labai teigiamas. Čepsėdamas prarijau "Remember Tomorrow" ir jau su nekantrumu laukiu naujo deserto.

Parsisiųsk...

Arbuzas, 2005 Birželio 23, 08:36

Kūriniai
A1. Remember Tomorrow
A2. Remember tomorrow (Partyzanai remix)

Komentarai

 • tomatoo
  tomatoo @ 2005 Liepos 05, 05:26

  NICE :)

  0  0
 • naudotoja
  naudotoja @ 2005 Birželio 24, 05:09

  fajnoliaj nu

  0  0
 • Smogas
  Smogas @ 2005 Birželio 23, 12:01

  To Leone
  Rimciau tik tiek kad tai Partyzanai ir kad jie su soja pakankamai darniai telpa i placius electro scenos remus. Juk nesakiau kad gabalai auskiniai, bet su nekantrumu laukiu "hit'u" :)
  peace

  0  0
 • Tea Leone.
  Tea Leone. @ 2005 Birželio 23, 09:38

  smogas, gal galima pasiteirauti, kas rimciau? objektyviai!

  0  0
 • Smogas
  Smogas @ 2005 Birželio 23, 09:21

  Sunku pasakyti kuris is kuriniu geresnis. Partyzanu remixe man asmeniskai truksta intrigos, vokalu, - pernelyg monotoniska. Faktiskai tai nera remixas o tiesiog naujas Partyzanu tune'as. Originalioj versijoj truksta grieztensiu liniju. Bet overall - saunuoliai - keep it up. Gal net ir turejau kazkur toli vilciu jog Partyzanai prades kazka panasaus, tik ne www platybese. O kad viskas kas buvo pries tai buvo "vaikų žaidimai, neskanu, neįdomu, nuobodu … " sutinku. Cia jau rimciau. O Jus Partyzanai - sukit daugiau savo kurinuku !!!

  0  0
 • Joshua
  Joshua @ 2005 Birželio 23, 09:19

  Aga perspektyvus jaunuoliai =]

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.