Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 294 svečiai
Apžvalgos

The MFA - Zone Day

@ Bpitch Control, 2005

Visai neprognozavau rašyti jokios apžvalgos, juo labiau apie tokį stilių. Tačiau "The MFA" privertė mane padaryti išimtį.

Kas yra "MFA"? "MFA" pradėjo formuotis apie 2000 metus, kai grupės nariai Rhys'as Evans'as ir Alastair'as Douglas'as susitiko universitete. Vėliau pastebėję, jog turi panašų požiūrį į muziką, pradėjo gaminti gabalus. Ir štai, einant 2003 į pabaigą, "The MFA" pastebi progresyviosios muzikos virtuozas James'as Holden'as, valdantis legenda tapusį "Border Community" leiblą. Būtent "The MFA" kūrinys "The Diffrence It Makes" tampa pirmuoju "Balance 005" komplikacijos trackliste. Už kelių mėnesių išleidžiamas pirmasis "The MFA" vinilas pavadintas tokiu pačiu pavadinimu, jau minėtame "Border Community" leible. Vėliau išleidžiami dar keli nemažo pasisekimo sulaukę relysai, ir štai atsiduriame prie "BPC" durų...

"Disco 2 Break", nostalgiška relyso pradžia, paįvairinta breaks stiliumi, galybe įvairiausių garsų, pradedant elementariausiu sintezatoriumi ir baigiant modifikuotu vokalu, dominuojančiu beveik viso kūrinio metu. Iš tikrųjų "The MFA" puikiai maskuoja savo stilių, nežinodamas jog tai "The MFA", tikrai nepagalvočiau, kad čia jų kūryba.

"Rinse Time", tiksliai nežinau ką "MFA" turėjo galvoje kurdami šį gabalą, tačiau man tai primena skalbyklą, kurioje tikras pikas - sukasi šimtai skalbimo mašinų, o darbininkės sunkiai spėja visas prižiūrėti. Tikriausiai supratote, jog tai greitas kūrinys, kuriame pagrindinį vaidmenį vaidina labai linksma melodija.

Pasilinksminome gerai, laikas rimtesnėms nuotaikoms, bent jau tai prognozuoja kūrinio pradžia. Piktoka, nors ir neryški boso linija vis dar prilaiko kūrinio solidumą, tačiau įvairiausių garsų banga suteikia tam solidumui ir... funk'o :) Išryškėja ir "MFA" stiliaus užuominų t.y. trumpi semplų prakirpimai, primenantys jojimą.

"Bpitch Control" - vienas iš nedaugelio leiblų, kuriems pavyko išlaikyti aukštą kūrinių kokybę peržengus ir šimtinį relysą. Taigi prie šio reto reiškinio šį kart nemenkai prisidėjo ir "The MFA", kurie ir toliau demonstruoja savo stiliaus įvairumą.

robosexual, 2005 Birželio 22, 08:54

Kūriniai
A1 Disco 2 Break
A2 Rinse Time
B1 Overhang

Komentarai

 • shifter
  shifter @ 2005 Birželio 28, 10:13

  Nesu girdejes apie MFA, bet gal ir nieko.

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2005 Birželio 22, 08:47

  Beje is MFA kurybos tai dar siulyciau A Matsumoto & DJ Yoshi - Dreamer (The MFA Remix). Ziauriai geras.

  0  0
 • Vidas
  Vidas @ 2005 Birželio 22, 10:36

  electro house ;)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.