Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 139 svečiai
Apžvalgos

Brian Sanhaji - Lack of Oxygen

@ Northbeatz Audio, 2005

Northbeatz Audio - tai dar vienas ką tik gimęs techno muzikos leiblas, kurio produkcija platinama per Štutgarte, Vokietijoje, įsikūrusį distributorių "Straight".

"Lack of Oxygen" yra debiutinė jų plokštelė, promo aprašyme apibūdinama "kaip energingas įrašas, prisotintas hipnotizuojančių sintezatorių linijų bei nuostabių, ramiam išlikti neleidžiančių, "duobių". Plokštelę, pasak leiblo, prodiusavo žinomas prodiuseris iš Frankfurto Brian Sanhaji, pasižymintis novatorišku hard techno skambesiu, o , siekiant įrašo kokybės tobulumo, premasteringą atliko garsusis Andreas Kauffelt.

Perskaitęs šį promo aprašymą nejučia pradėjau krapštyti galvą, idant, kaip čia yra, kad dešimt metų besidomėdamas techno muzika nieko nežinau apie šį atlikėją. Pasirodo šis prodiuseris jau penkerius metus "kepa" plokšteles ne tik kaip Brian Sanhaji, bet ir Relic. Tad, teko pasidomėti senesniais jo įrašais, kad užpildyčiau spragą, bet neradau nieko vertingo ir įdomaus savo ausims. Taigi turbūt dėl to apie Brian nieko ir nežinojau :)

Uždėjęs adatą ant plokštelės tikėjausi geriausio, bet ir vėl teko nusivilti. Iš esmės aprašymas atitiko plokštelės turinį. Leiblo savininkai nieko iš piršto neišlaužė, kokybė tikrai puiki, bet vėl vietoj novatoriškos muzikos, gavau pakankamai primityvų, vietomis netgi banalų hard techno. Iš šio EP išskirčiau tik B2 "Can't Dance", kurį, manau, dar kartais paklausysiu ir pasukiosiu vakarėliuose, ko nepasakyčiau apie kitus du trekus.

Silpnokai ..

Pagalvė, 2005 Birželio 15, 22:37

Kūriniai
A1. Lack of Oxygen
B1. Communication
B2. Can't Dance

Komentarai

  • Reakz
    Reakz @ 2005 Birželio 17, 10:29

    Labaj jau vienodi pas ji gabalai..nors yra pora geru ;)

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.