Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 105 svečiai
Apžvalgos

Ron Basejam - For The People, By The People

@ Winding Road Records, 2005

Taip, tai vėl mano apžvalga ir taip, vėl apie naująjį "Winding Road Records" leidinį. Niekas manęs nesustabdys, nes "Winding Road", deep house ateitis :). O dabar rimtai, prieš porą dienų nusprendžiau užsukti į discogs.com leiblų skiltį, su viltimi, jog šis puikus leiblas išleido kažką naujo. Buvo laibai labai netikėta, nes mano spėjimas pasiteisino - jie tikrai išleido naują leidinį.

Taigi, aštuntuoju tapo iki tol man negirdėtas Ron Basejam, todėl norėdamas sužinoti kažką daugiau, tradiciškai įsijungiau tokį dalyką kaip google (labai gaila, kad daugeliui tai yra didelis klaustukas...), suvedžiau Ron Basejam ir ieškoti ilgai neteko. Viename forume aptikau jog šiuo pseudonimu prisidengė James'as Baron'as, vienas iš garsiosios "Crazy Penis", ilgą laiką garsinusios "Paper Rec.", narių.

Spaudžiame "Play". Viskas prasideda lyg albume, su intro, outro ir panašiais dalykais. Fone girdisi choras kartojantis žodžius "For the people, by the people", pianinas ir neryškus bumbsėjimas. Praeina kelios akimirkos ir pasigirsta aiškus downtempo beat’as, kartu ir pirmieji šiurpuliukai. Choras nesustoja, toliau kartoja šiuos du užvedančius sakinius, prie kompanijos prisideda ir saksofonas. Ir štai pasigirsta keli semplai, kurie man susuka galvą, nes žinau jog kažką panašaus esu girdėjęs. Taaaip, pagaliau surandu, "The Detroit Experiment - Think Twice", anyway kas yra girdėję šiuos du kūrinius tikrai supras apie ką aš.

Sekančiame track'e įsivėlęs ir mano mylimas Schmoov'as, nekantrauju išgirsti. Čia, atvirkščiai nei praeitame, be jokių įžangų pasigirsta daug greitesnis beatas, žymiai pakeista boso linija, tačiau choro neatleido, jis toliau smaginasi kartodamas vis didesni žavesį keliančius "For the people, by the people". Na galutinai išklausius antrąją dainą galima teigti, jog joje dvigubai daugiau energijos, taigi pirmąjį rikiuojame prie chill-out kategorijos, o šitą laisvai grūdame į dancefloorą. Taip, tai Schmoov!

"We Got Magic" - dar vienas skanus trackas, primenantis geriausius "Crazy Penis" laikus. Fone neryškiai girdisi lyg vėjo nublokšto juodaodžio vokalas "We Got Magic"... O taip, jis tikrai turi magijos. Gerokai įpusėjus pasigirsta kulminacija, kuri po truputį slūgsta, slūgsta ir štai, baigėsi ilgai lauktas aštuntasis WRR leidinys.

Na ką, laukti tikrai vertėjo, linksmas, aukščiausios ir skaniausios klasės deep house leidinys. Tačiau man daugiau laimės suteikė tai, jog WRR tęsia savo veiklą, aiškiai perimdami vadeles iš mirusio "Paper Recordings", kuriame, kaip ir minėjau, buvo pasižymėjęs šis atlikėjas.

robosexual, 2005 Balandžio 29, 14:54

Kūriniai
A1. For The People, By The People
B1. For The People, By The People (Schmoov Remix)
B2. We Got Magic

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.