Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 64 svečiai
Radio

Varpas 023: Dirt Crew (17)

Trukmė / 01:01:51

23-ojo "Varpo" svečiai - pusiau vokiškas, pusiau olandiškas duetas "Dirt Crew" (James Flavour ir Break 3000). Elektroninės muzikos scenoje jie pasirodė 2004 metais "My Best Friend" leible išleidę labai sėkmingą plokštelę "Cleaning up the Ghetto Part 1+2".

Varpas 022: Kikumoto Allstars (15)

Trukmė / 00:59:19

Kikumoto Allstars aka Cam Farrar elektronine muzika gyvena bene 30 metų. Dabartinis australų prodiuserio skambesys apibūdinimas kaip originalus house, su sodriom acid boso linijom bei melodingais intarpais, pagardintas šiuolaikinės šokių muzikos prieskoniais. Būtent house muzikos pradininkams - Marshall Jefferson, Larry Heard, Adonis, DJ Pierre, Bam Bam, Mike Dunn, Farley Jackmaster Funk bei Armando (RIP), buvo skirtas ir debiutinis Kikumoto Allstars albumas "House Music", kurį gegužės pabaigoje išleido DJ Hell'o "International Deejay Gigolo".

Varpas 021: Tom Morgan (20)

Trukmė / 01:02:33

Įsibėgėjus vasarai, atėjo metas atsinaujinti ir mūsų Varpui - šįkart jau dvidešimt pirmajam. Svečiuose vienas jauniausių ir talentingiausių britų įrašų kompanijos "Discoteka" auklėtinių - Tom Morgan. Vaikinas ne tik pametęs galvą dėl futbolo, naktinio Londono, bet ir dėl šviesaus house bei progressive house skambesio.

Varpas 020: Peter Kruder (23)

Trukmė / 00:59:20

Peter Kruder vardas elektroninės muzikos scenoje linksniuojamas bene 15 metų. Linksniuojamas tikrai ne be pagrindo - Peter pripažintas kaltu ne dėl vieno elektroninės muzikos perlo, jo vardas įrašytas šalia ryškiausių pasaulio pop ir rock atlikėjų kūrinių remiksų, galiausiai ne vienas šiandien garsus DJ'us ar atlikėjas yra prisipažinęs, kad Peter Kruder yra jo elektroninės muzikos skonio kūrėjas.

Varpas 019: Kandel (19)

Trukmė / 00:58:00

Nesenai rašėm apie naujausią berlyniečio Kandel plokštelę "Evocation EP", o dabar pristatome ir to paties Kandel surinktą ir sumiksuotą Varpą. Aktyvus Berlyno elektroninės muzikos scenos veikėjas bei vienas iš "Berlin Mitte Institut" projekto dalyvių vasario mėnesio Varpui pateikė karštų naujienų kupiną Berlynu persmelktą "technoidinį" pasakojimą.

Varpas 018: Mateo Murphy (15)

Trukmė / 01:00:00

Daugiau kaip 15 metų praleistų prie DJ'aus pulto, krūvos išleistų plokštelių bei remiksų Mateo Murphy pelnytai leidžia vadinti vienu iš ryškiausių Kanados techno scenos veikėjų. Sklandus miksavimas ir nepriekaištingas kūrinių parinkimas tapo Mateo vizitine kortele tiek gimtinėje, tiek užsienyje.

Varpas 017: LaNoiraude (10)

Trukmė / 00:59:44

Paryžietis DJ'us ir prodiuseris Arnaud Malherbe aka LaNoiraude į elektroninę muziką pasinėrė 1999, o 2001m. "Missive" išleido pirmąją atlikėjo plokštelę - "Love Linge". Po to sekė plokštelės po "Battle" bei "Initial Cuts" vėliavom, kol galiausiai 2006 metais LaNoiraude apsistojo "Dialect" stovykloje.

Varpas 016: P.Toile (9)

Trukmė / 01:02:50

Nors šiandien P.Toile save pristato kaip Berlyne gyvenanti DJ ir prodiuserė, jos biografijoje puikuojasi tokie įrašai kaip "darbas Paryžiuje, įrašų platinimo kompanijoje "Discograph" ir Paryžiaus klubo "Lizard Lounge" promouterė" arba "klubo "The Basement" įsikūrusio Libano sostinėje Beirute, bendrasavininkė".

Varpas 015: Ben Korbel (12)

Trukmė / 00:59:43

Penkioliktasis "Varpas" gali įrodyti, kad Australija verta dėmesio ne tik dėl unikalių sterblinių gyvūnų, bet ir dėl puikios klubinės muzikos.

Varpas 014: Pete Rann (17)

Trukmė / 01:23:15

Energetinių linijų ir kilpų persunktoje drum'n'bass muzikoje tebėra gyvi prodiuseriai ir DJ'ai matantys ir girdintys šią komplikuotai įvairiaspalvią muzikinę kryptį kaip šiltų šviesių atmosferų pasaulį. Vienas tokių yra buvęs ilgametis Good Looking narys - Pete Rann.