Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 63 svečiai
Radio

Varpas 018: Mateo Murphy

Daugiau kaip 15 metų praleistų prie DJ'aus pulto, krūvos išleistų plokštelių bei remiksų Mateo Murphy pelnytai leidžia vadinti vienu iš ryškiausių Kanados techno scenos veikėjų. Sklandus miksavimas ir nepriekaištingas kūrinių parinkimas tapo Mateo vizitine kortele tiek gimtinėje, tiek užsienyje.

Mateo, kaip prodiuserio biografijoje, galima rasti įrašus apie prodiuserio darbą pas garsųjį kanadietį Tiga (ko gero ryškiausias jų darbas Nelly - Hot In Herre remiksas), dar karštą Paul Van Dyk - Far Away remiksą, remiksuotus Dylan Drazen, Vince Watson, Alexander Koning ir daugelio kitų atlikėjų kūrinius. Asmeninė Mateo kūryba visada buvo nukreipta labiau į underground sceną, tačiau ji rado savo vietą tiek įrašų krepšiuose, tiek kompiliacijose tokių atlikėjų kaip Darren Emmerson, Danny Howells, Seb Fontaine, Josh Wink ar Timo Mass.

Pirmajam 2009 metų Varpui Mateo surinko ir sumiksavo, kaip sako jis pats, muziką kurią jis pastaruoju metu mėgsta ir groja - sodraus boso ir perkusijų prisodrintą techno.

Ką pastaruoju metu veiki?
Pagrinde remiksus. Ką tik "A State Of Trance" išleido mano remiksuotą Robert Nickson & Daniel Kandi kūrinį. Dar keli remiksai turėtų būti baigti artimiausiom dienom. Taip pat perdarinėju savo svetainę www.mateomurphy.com, naujoji versija turėtų pasirodyti iškart po naujų!

Kur ir kaip buvo įrašytas šis miksas?
Miksą įrašiau savo studijoje su Ableton Live.

Gali trumpai papasakoti apie šį miksą?
Daugelis kūrinių iš seto kurį nesenai grojau gyvai ir kuris man labai patiko, bet kurio neįrašiau. Tai indikatorius parodantis ką aš groju pastaruoju metu - sodraus boso ir perkusijų prisodrintą techno.

Įsimintiniausias pastarojo meto albumas / singlas?
Klausau "Cocoon" išleistą Minilogue albumą "Animals". Ypač patinka antrasis, ambient, diskas. Tai vienas iš mano mėgstamiausių prabėgusių metų albumų.

Artimiausi planai
Daugiau laiko praleisti studijoje! Reikia pabaigti keletą remiksų, o taip pat noriu padirbėti su nauja medžiaga.


www.myspace.com

Kūriniai:
[01] Hybrid - Formula Of Fear (Grafiti Dub Mix)
[02] Matt Nordstrom - Luck Drawls
[03] Adam Shaw - Dog
[04] Pig & Dan - Subculture
[05] Oliver Koletzki - Requiem Fur Die Vernunft (Lützenkirchen's Max Payne Dubedit)
[06] Blackeye-P - Fergie
[07] Paul Ritch - Split
[08] Steve Lawler - 21st Century Ketchup (Tim Green's Less K Remix)
[09] Tim Weeks - Foil
[10] Robert Nickson & Daniel Kandi - Rewire (Mateo Murphy Remix)

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.