Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 94 svečiai
On Top

On Top #8: Loranas Vaitkus

Aštuntoje On Top dalyje Loranas Vaitkus. DJ'us, prodiuseris, Shtirlic.net projekto narys ir "Opus3" radijos stoties "Mix Subas" laidos galva dalinasi naujausiais savo fonotekos perlais ir sako: "labai atsiprašau tų kūrinių ir leidinių, kuriuos norėjosi įtraukti, bet jie netilpo"

www.facebook.com/MixSubas

Robag Wruhme - Thora Vukk - Pampa

Gabor’as (Robag Wruhme) nesiliauja mane stebinęs šiais metais. Visų pirma "Kompakt" sausio mėnesį išleido nuostabų jo mix-cd “Wuppdeckmischmampflow”, kurį kolkas vadinčiau geriausiu šiais metais. Po to, sausio pabaigoje, mano vienoje mėgiamiausių leidybinių kompanijų "Pampa Records", pasirodo tokio grožio Gabor’o kūrinys “Thora Vukk”, kad negaliu juo nesižavėti iki šiandienos. Kamerinės ir šokių muzikos sankirta, kurią Robag Wruhme atlieka su puikiu emociniu užtaisu ir taip, kaip man labiausiai priimtina šiandien (beje, man taip pat labai patinka kūrinio masteringas). Ir tai atrodo tik pradžia, nes šis kūrinys pristato balandžio pabaigoje pasirodysiantį jo albumą tokiu pat pavadinimu “Thora Vukk”. Dėja, "Pampa Records" šio albumo promo kopijos lengvai nedalina, tačiau albumą girdėję žmonės sakė, kad jis nuostabus. Laukiu jo pasirodant prekyboje… Atrodo, kad poilsis ir atsiskyrimas nuo dueto Wighnomy Brothers, Gabor’ui tikrai išėjo į naudą. Go Gabor, go Gabor!

Efdemin - There Will Be Singing (DJ Koze Remix) - Dial

Vasario viduryje "Dial" leidybinėje kompanijoje pasirodė berlyniečio Phillip Sollmann (Efdemin) albumo "Chicago" remiksų pirmoji plokštelė. Visi trys remiksai nuostabūs: tiek Portable, tiek pačio Efdemin, tiek DJ Koze. Tačiau nepaslaptis, kad eilę metų esu neabėjotinas DJ Koze (Stefan Kozalla) fanas, tad tikrai visų pirma renkuosi jo versiją kūriniui “There Will Be Singing”. Remikse yra viskas, kas būdinga Stefan’o produkcijai. Net man labai patinkantis subtilus jo humoro jausmas. Tikiuosi vieną dieną susipirksiu visus įrašus, prie kūrių prisidėjęs Stefan Kozalla.

Who Made Who - Every Minute Alone (Michael Mayer Remix) - Life And Death

Apie danų trijulę "Who Made Who" šnekėti manau nereikia, juolab jie gi yra koncertavę Lietuvoje. Pašnekėsiu apie remiksą. Jį atliko mano labai gerbiamas, vienas "Kompakt" leidybinės kompanijos vadovų, Michael Mayer. Psichodelinis, Tomas Hoffding ("Who Made Who") vokalu papildytas ir labai tinkantis velyvam metui. Puikus pavyzdys, kaip sėkmingai galima tinkamą pop muziką pritaikyti šokių aikštelei.

Martin Landsky - V2U - Poker Flat

"Poker Flat" su Steve Bug priešakyje sako “Jack Is Back!” ir ruošia rinkinį „Forward To The Past”. Gal šiek tiek vėluoja Steve’as su tokiu savo pareiškimu, tačiau vienaip ar kitaip, Chicago House, Acid, New York House ir ankstyvojo Detroit Techno sugrįžimas mane džiugina. Prieš pasirodant rinkiniui, "Poker Flat" išleido vinilą su Steve Bug ir Martin Landsky naujais kūriniais, pristatančiais “Forward To The Past” koncepciją. Aš renkuosi pastarojo darbą V2U. Jack is!

Tim Toh - Floral - Philpot

Džiaugiuosi, kad mano labai mėgiama Štutgarto leidybinė kompanija "Philpot" švenčia 50-tojo leidinio sukaktį. Tokia gražia proga leidykla išleido dvigubą vinilinę plokštelę “Philpot Records 50“. Joje septyni nauji "Philpot" artistų kūriniai ir visi jie puikūs! Tačiau atėjus (ar geriau sakyti artėjant?) pavasariui negaliu neišskirti vokiečio Tim Toh darbo „Floral“. Koks grand piano! Kokia emocija! Beje, man pavyko įsigyti limituotos serijos “Philpot Records 50“ plokšteles su bonus CD, kuriame pačio "Philpot" vado Michel Baumann (Soulphiction) miksas suręstas iš jam labiausiai patinkančių "Philpot" leidyklos kūrinių. Kaip matau, tokių plokštelių dar liko. Su pavasariu!
— 2011 Kovo 28, 08:00

Komentarai

 • moog
  moog @ 2011 Balandžio 03, 03:54

  geras skonis ;] puikus kuriniai

  +1  0
 • noid
  noid @ 2011 Kovo 31, 09:31

  Jei būčiau didžėjus - man irgi šiti būtų geriausi :) . Geras topas.

  +4  0
 • Titas Sid
  Titas Sid @ 2011 Kovo 31, 01:50

  Thora Vukk - va čia tai šmotas , be abejonių, ir manoj fonotekoj atsiras ;)

  0  0
 • Single Symptom
  Single Symptom @ 2011 Kovo 30, 11:57

  puiku

  0  0
 • numberone
  numberone @ 2011 Kovo 29, 08:12

  Martin Landsky pastaruju dienu mano atradimas :)

  grazi Lorano muzika, nieko nuostabaus

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.