Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
On Top

On Top #7: Kastis Torrau

Šios savaitės On Top svečias - kaunietis Kastis Torrau. Ilgametis Kauno klubo "Exit" rezidentas ypatingo pristatymo nereikalauja. Už jį kalba jo darbai. Meilės ir aistros šokių muzikai bei sugebėjimo neįtikėtinai valdyti publiką dėka Kastį dažnai sutinkame tiek šalia ryškiausių svečių, tarp kurių tokie vardai kaip Steve Lawler, Sander Kleinenberg, Deep Dish, Hernan Cattaneo, Armin Van Buuren, Satoshi Tomiie, James Zabiela, King Unique ir kt., tiek underground vakarėliuose.

On Top Kastis pristato savo naujausius muzikinius atradimus. Gerokai daugiau Kasčio Torrau fonotekos perlų - kovo 19 d. klube "Exit" kartu su Fergie.

Fritz Kalkbrenner - King In Exile ( Booka Shade Remix) - Soul

Brolių Kalkbrenner'ių nežinoti neįmanoma - vieni iš Vokietijos elektroninės scenos pasididžiavimų. Fritz, kuris buvo užkietejęs hip-hop fanas, pastūmėtas brolio Paul, atrado save house muzikoje. Vienas pirmųjų jo kūrinių, kartu su broliu įrašytą "Sky And Sand", kuris tapo hitu visame pasaulyje ir atvedė brolius į vertinamiausių prodiuserių būrį, neleidžia suabejoti jų talentu. Orginali "King In Exile" versija, išleista dar 2010 metais "Soul" leidybinėje kompanijoje, yra puikus house kūrinys, kurį šių metų vasario mėnesį pakartotinai ir su labai stipriu remiksų arsenalu išleido tie patys "Soul". Tarp remiksuotojų tokie vardai kaip Chopstick & Johnjon bei mano pasirinkimas - Booka Shade remiksas. Būdingas jiems tech-house skambesys ir puikiai išlaikyta orginalios versijos nuotaika. Kelia šokių aikštelę!

James Zabiela - Blame (Robert Babicz Remix) - Hope

Vienas stipriausių pastarojo meto leidinių ir tuo pačiu paties James Zabiela priminimas skeptikams, kad jis yra vertas būti pasaulio DJ ir prodiuserių elito tarpe. Per daugiau kaip 12 gyvavimo metų viena iš išgyvenusių leidybinių kompanijų - "Hope" didžiuojasi turėdama tokius vardus kaip Nick Warren, Way Out West, Nomad In The Dark ir kitus gerai žinomus kurėjus po savo sparneliu. Neišimtis ir šis leidinys su Tom Budden, Robert Babicz ir, be abejo, taip pat nuostabiu orgnalu. Aš renkuosi Babicz Style ir jam būdingą acid skambesį. Jis energingesnis, pilnesnis ir taip pat melodingas, kaip orginalioji versija. Rekomeduoju!

Chaim - Alive (Kiki Remix) - Bpitch Control

Dvejojau kurį pasirinkti: orginalą ar šį remixą. Jie abu nuostabūs ir, be abejo, labai daug prie to prisideda, mano nuomone, vienas tobuliausių šių dienų vokalų - Meital De Razon. Tai jau ne pirmas Chaim projektas su šiuo balsu. Prieš kurį laiką buvo pasirodęs taip pat nuostabus darbas - "Love Rehab", išleistas "Vendetta Records" ir tik vėliau jau perleistas "Bpitch Control" kartu su visu Chaim albumu "Alive", kuriame galima rasti ir dar vieną jų bendrą darbą "U & Eye". Šis mano pasirinkimas yra jau iš vėliausio leidinio "Alive Remixes" kartu su tokiais remixuotojais kaip Deniz Kurtel ir mano siūlomu Kiki "Extended". Pasirinkau versiją, kurią mielai groju warm-up'ui.

Omid 16B - Rain - Bedrock Records

Omid is back! - taip daug kas atsiliepė pasirodžius šiam darbui. Ir išties galima sakyti, kad jau kurį laiką tylėjęs Omid' as grįžo su trenksmu ir ne su bet kuo, o su Bedrock leidybine kompanija ir su John Digweed priešakį. Šokių aikšteles sprogdinantis tipiškas Omid'o progressive house skambesys ir kas be ko su jam labai būdingom efektingom skylėm, kurios, ne paslaptis, kad yra viena iš tobulo kūrinio sudedamųjų dalių. Ir vėl Omid'as!!!

Ioan Gamboa - Spiral / Hope - Sudbeat Music

Naujas vardas elektroninės muzikos kurėjų gretose ir kaip debiutas, galima sakyti, labai vykęs. Hernan Cattaneo atrastas ir jo paties leidybinėje kompanijoje "Sudbeat Music" išleistas EP. Leidinyje yra dar vienas debiutanto kūrinys - "Spiral", kuriam remiksą sukonstravo Hernan Cattaneo drauge su Soundexile.Šis EP patenka į mano mėgstamiausių pastarojo meto darbų sąrašą. Tikiuosi ateityje sulaukti daugiau gerų Gamboa darbų.
— 2011 Kovo 14, 08:00

Komentarai

 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2011 Kovo 22, 07:57

  Na nemanau, kad pats Kastis vadintų tai atradimais. Pristato tai, kas šiuo metu yra šiuo metu.

  +6  0
 • DXR
  DXR @ 2011 Kovo 15, 08:19

  atradimais laikyciau niekam nezinomus atlikejus su dideliu potencialu suzibet ateity...o ne vardus kuriais mirga djscynas jau kelis metus.

  +14  -8
 • Jokubas B
  Jokubas B @ 2011 Kovo 14, 11:40

  Teisingas penketukas..Visi gabalai nuostabus :))

  +1  -1
 • Shakaliuko nuotykiai
  Shakaliuko nuotykiai @ 2011 Kovo 14, 05:05

  Del Chaim, tai as rinkciausi "U & Eye" Bet kaip ir Kastis minejo, Meital De Razon vokalas tikrai labai stiprus visuose kuriniuose. Puikus topas bei aprasas! :)

  +2  -1
 • Single Symptom
  Single Symptom @ 2011 Kovo 14, 03:06

  grazu :)

  0  -1
 • SPC
  SPC @ 2011 Kovo 14, 12:23

  Pritariu, kad Zabiela originalas galejo but :)

  +1  -1
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2011 Kovo 14, 10:52

  pritariu walerkai del pirmu dvieju. šių dienų, šio momento topukas:)

  0  -1
 • drakasd
  drakasd @ 2011 Kovo 14, 10:23

  3 iš 5

  0  -1
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Kovo 14, 09:37

  sudomino, ačiū

  +3  -1
 • walerka
  walerka @ 2011 Kovo 14, 09:22

  -na taip, cia nepasigincysi, kad geri gabalai. nors pirmus du tai rinkciausi originalus :)

  +1  -1
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.