Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 191 svečias
On Top

On Top #37: CRange

37-ąjį On Top pristato jaunas deep house'ris iš Kazlų Rudos - CRange. Šis vaikinas host'ina Tanzen radijo laidą, kurioje yra apsilankęs ne vienas garsus tiek Lietuvos, tiek užsienio didžėjus.

Tanzen Radio

Sound Stream - Inferno

Vos 6 singliniai leidiniai savo leidybinėje kompanijoje tokiu pačiu pavadinimu "Sound Stream", nuo 1999 metų. Visi leidiniai be galo kokybiški ir groovinai. 2012 metų pabaigoje Frank Timm mestelėjo tikrų tikriausią bombą, plokštelę pavadinta "Julie's Theme", mano mėgstamiausias kūrinys joje - "Inferno" su tikru disco prieskoniu ir sirena! (arba "Saturday Night Band" kūrinio "Touch Me On My Hot Spot" re-editas)

Mario Basanov - Machinarium (Darius Vaikas Remix)

2010 metais, po lietuviškos leidybinės kompanijos EleFlight Records sparnu, pasirodė pirmasis Dariaus Vaiko leidinys. Netrukus sekė pora remiksų bei orginalus darbas "For The Loved Ones" su vokalistės Linda Clifford acapella. Ir štai 2013 metais "Silence Please!" kompiliacijoje sukasi net trys Dariaus darbai. Gilus monotoniškas bosas įtraukė taip, kad sunku nustot klausytis. Didžiausi linkėjimai į Odensę!

Blue Six - All I Need (Jimpster Remix)

Negaliu nepaminėti vienos iš mėgstamiasių leidybinių kompanijų leidinio. Jay Denes arba tiesiog Blue Six kartu su kolega David Boonshoft tvarkė leidyklos "Naked Music Recordings" reikalus. Per savo gyvavimo laikotrapį išleidę virš 50 leidinių, 2010 metais leidykla užsidarė. Jimpster puikiai padirbėjo remiksuodamas kūrinį "All I Need". Tikras vasaros sezono perlas!

6th Borough Project - Just A Memory

Didžiosios Britanijos projektas susidedantis iš Craig Smith ir Graeme Clark, pastarasis taip pat žinomas kaip The Revenge. 2009 metais driokstelėjo išties galingai. Leidinys "Instruments Of Rapture" kompanijoje nusipelno didžiausių pagirimų vyrukams. Visi 3 kūriniai plokštelėje buvo editai skirtingiems kūriniams. Mano susižavėjimą pelnė, lėtai įsisiūbuojantis, tačiau kūrinio pabaigoje turintis stiprią kulminaciją - "Just A Memory" (arba Hi Gloss kūrinio "You'll Never Know" editas)

Ian Pooley - Swing Mode

Nepailstantis vokietis - Ian Pinnekamp arba tiesiog Ian Pooley. Savo karjerą pradėjęs prieš du dešimtmečius, išleidęs tuziną savo muzikos, spėjęs pagroti visuose pasaulio kampelyje, įskaitant ir Lietuvą, turintis savo leidybinę kompaniją "Pooledmusic". Šiais metais nusprendė įprasminti savo dvidešimtmetį šokių muzikos scenoje išleisdamas jau 7 albumą pavadintą "What I Do". Be titulinio kūrinio tokiu pačiu pavadinimu kaip ir albumas, man sentimentus, kaip kokiais 2004 metais, kelia - "Swing Mode". Tikras swing - groove - vibe house'as!

Motor City Drum Ensemble - Send A Prayer Pt. 2

Ir paskutinis, bet tikrai neprasčiausias tope- Motor City Drum Ensemble leidinys "Send A Prayer". Ilgai dvejojau, kuris gi kūrinys vertas topo "Send A Prayer Pt. 1" ar 2. Vis dėl to moodymann'iškasis "Send A Prayer Pt. 2" pasiglemžė paskutinią vietą likusią tope. Išties visa plokštelė verta dėmesio, o aš, Motor City Drum Ensemble pasitikiu dar nuo "Raw Cuts" plokštelių.
— 2013 Birželio 10, 08:00

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.